Ik hou me aanbevolenquote:Op woensdag 22 augustus 2007 20:26 schreef DeeCruise het volgende:
[..]
Haha, ben al 3x daar geweest...Ken zo onderhand bijna de hele crew uit t hoofd. Leuke lui overigens. Volgende week is de laatste draaiweek, dus dan zul je ze voorlopig niet meer zien in de stad...Maar als je een dag wilt gaan kijken kan ik t wel voor je checken als je wilt
In Wijck?quote:
Nope....quote:
Hotelwezen dus..Waar ben jij werkzaam?quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 02:27 schreef DeeCruise het volgende:
[..]
Jij bent dus indirect gewoon een collega van mij![]()
Wou je een pm sturen, maar lukt niet...Het antwoord ga ik i.i.g. niet hier op het forum zettenquote:Op donderdag 23 augustus 2007 23:12 schreef Jeffros het volgende:
[..]
Hotelwezen dus..Waar ben jij werkzaam?
pm moet nu gaan. Maar schaam je jezelf voor het hotel waar je werktquote:Op zaterdag 25 augustus 2007 05:03 schreef DeeCruise het volgende:
[..]
Wou je een pm sturen, maar lukt niet...Het antwoord ga ik i.i.g. niet hier op het forum zetten
Hij is nu weer kapot omdat een spanjaard dacht er nog wel effe overheen te kunnen crossen achter een taxi aan. De vorige keer heeft een belg zijn auto eroverheen geparkeerd... Ze schijnen de betekenis van een rood licht niet te begrijpen...quote:Op woensdag 29 augustus 2007 20:42 schreef Jeffros het volgende:
Het is me toch wat met de buspaal op de Boschstraat. Dat ding is weer kapot en nu moeten de bussen noodgedwongen tegen het verkeer in op dat punt.
Dat ding blijft maar steeds kapot gaan. Heeft de gemeente geen verstand van die paal ofzo...
En het Preuvenemint heeft ongeveer 1,5 miljoen opgebracht en maar 10% gaat naar de goede doelen:S Dat is wat ik heb gehoord. Wat gebeurd er met de rest?
Oh ok dan ga ik niet zoveel missen. Ik vond het altijd wel leuk om een paar x per week naar Maastricht te gaan om over het Winterland te lopen. Maar als het kindgericht wordt ga ik het inet zo missen. Misschien dat het volgend jaar weet terug gaat naar het oude concept.quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 20:01 schreef DeeCruise het volgende:
@ Tevebe: Ik denk dat er niet zoveel te missen valt. Ik las in de ster van vorige week (geloof ik) dat ze het roer radicaal omgooien. De oude sponsor (bavaria) is al de deur uit en een nieuwe is er ook al. (naam nog onbekend) De reden hiervoor is dat ze het meer kind-gericht willen gaan organiseren, met als resultaat dat er geen bier meer geschonken gaat worden.....![]()
Sjah, dat hangt natuurlijk volledig af van de omzet die er gedraaid wordt dit jaar..Maar hou de Maastricht topics maar in de gaten, ik zal de ontwikkelingen in de gaten houdenquote:Op woensdag 29 augustus 2007 21:34 schreef tevebe het volgende:
[..]
Oh ok dan ga ik niet zoveel missen. Ik vond het altijd wel leuk om een paar x per week naar Maastricht te gaan om over het Winterland te lopen. Maar als het kindgericht wordt ga ik het inet zo missen. Misschien dat het volgend jaar weet terug gaat naar het oude concept.
Ja ik zal vanaf vandaag niet meer zoveel online zijn. Is maar afwachten wanneer ik in de buurt ben van internet, maar dan zal ik het in de gaten houden. Het topic staat toch in MYAT.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 07:33 schreef DeeCruise het volgende:
[..]
Sjah, dat hangt natuurlijk volledig af van de omzet die er gedraaid wordt dit jaar..Maar hou de Maastricht topics maar in de gaten, ik zal de ontwikkelingen in de gaten houden
Is dat waar Alex en Maxima voor komen?quote:Op donderdag 30 augustus 2007 23:21 schreef Jeffros het volgende:
12 september de opening van Mosae Gustoben erg benieuwd. Schijnt erg mooi te zijn. Een aanwinst hoor ik van de kenners.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |