Santoni is 'veelvoorkomend', en de echte liefhebber wil altijd iets exclusiefs hebben.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 13:50 schreef Rutgerr het volgende:
[..]
Omdat het veel gedragen wordt is het per definitie niet interessant? Is dat kopen van onbekende merken onderdeel van stijl?
ob·scuur (bn.)
1 nauwelijks bekend => onbekend
2 ongunstig bekend => verdacht
Ervan uitgaande dat je definitie 1 bedoelt uiteraard.
Sowieso, hoe kun je zulke prachtige schoenen vergelijken met gedrochten als Opel auto's?
met witte sokken eronderquote:
quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 16:34 schreef Nietszeggendwezentje het volgende:
Wat ik laatst hoorde: Jongentjes die een onderbroek onder hun Bjorn borg dragen zodat ze die bb vaker kunnen dragen![]()
Ik hoor ook vaak dat mensen uit hun Incotex scheuren, terwijl ik het geweldige broeken vind. Dan is het meer een kwestie van de verkeerde maat kopen lijkt mij. Ik heb zelf maar een paar Santoni schoenen (blake) en ik weet dat die schoenen weinig kunnen hebben, daarom trek ik ze ook aan op dagen dat ik niet veel loop/weinig intensief bezig ben. Crockett and Jones is bijvoorbeeld veel robuuster, en daarmee bedoel ik niet per se minder mooi, waardoor je ze op een minder prettige ondergrond (asfalt i.p.v. vloerbedekking) kunt dragen. Je moet natuurlijk wel op de juiste momenten de juiste schoenen dragen.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 16:32 schreef QCC het volgende:
[..]
Santoni is 'veelvoorkomend', en de echte liefhebber wil altijd iets exclusiefs hebben.
Kwaliteit van Santoni is ook niet altijd je-van-het hoor ik uit sommige hoeken
eenschquote:Op zondag 5 augustus 2007 12:45 schreef BrauN het volgende:
Don'ts voor de heren:
- Overhemd met korte mouwen
- Button-down overhemd
- Riem en schoenen totaal niet matchend
- Jeans met 'n lijpe wassing
- Shorts van denim-stof ()
- Te lang overhemd uit de broek dragen
- Sieraden, dus kettinkjes, armbandjes, etc. Allemaal ghey!
- Digitale horloges ()
- Kraagje omhoog bij polo/overhemd
- Lacoste polo's uit Turkije ()
Echt, zet me een uur op een terras neer met uitzicht op een flinke menigte, geef me pen en papier en ik produceer met gemak een lijst die amper op 3 A4'tjes past.
Maar witte schoenen met zwarte sokken zijn wel de bomb? En moeten sokken matchen bij je broek of bji je schoenen?quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 17:41 schreef don-diablo het volgende:
[..]
eensch
(draag zelf wel allstars en bb boxers hahah)
en natuurlijk witte sokken.. die zijn gewoon te fout...![]()
Mag alleen als je naar een line-dancing evenement gaat of een countryzanger bent.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 20:43 schreef schatje het volgende:
Western Kleding
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
1) Bij de meeste mensen zie je de sokken toch nooit.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 19:49 schreef DoimeN het volgende:
[..]
Maar witte schoenen met zwarte sokken zijn wel de bomb? En moeten sokken matchen bij je broek of bji je schoenen?
De jongen links leeft zo'n 50 jaar terug. Rechts is inderdaad een crackjunkquote:Op dinsdag 7 augustus 2007 19:03 schreef Rutgerr het volgende:
[afbeelding]
Links op de foto zie je een goed en degelijk geklede man. Rechts zie je een crackjunk.
quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 20:55 schreef Dandelion het volgende:
[..]
De jongen links leeft zo'n 50 jaar terug.
haha, nou ik durf te wedden dat het als fout wordt gezien als je sokken teveel afwijken van de kleur van je broek of schoenen.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 20:51 schreef Rutgerr het volgende:
[..]
Maar ik vind dat sokken ook best in vrolijke kleurtjes als roze e.d. kunnen.
Kleurstelling vooral, maar ook de snit van het pak vind ik niet mooi en ouderwets.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 21:04 schreef Rutgerr het volgende:
Het ziet er oerdegelijk uit qua kleurensamenstelling, four-in-hand-knoop en widespread boord, maar wat is er 50 jaar terug aan?
zolang de mouwen strak zijn en kort (en dus niet over de ellenbogen heen komen) dan is het niet lelijk inderdaad.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 21:11 schreef maartenducrot het volgende:
Trouwens, sommige overhemden met korte mouwen (die wat strakkere) kunnen toch wel?
Zoiets dus niet:
[afbeelding]
Maar zoiets vind ik wel kunnen:
http://www.adversus.nl/fa(...)7/trends/index4.html
Hier heb ik geen problemen mee. Wel met dat sjago hoofd erboven.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 21:11 schreef maartenducrot het volgende:
Trouwens, sommige overhemden met korte mouwen (die wat strakkere) kunnen toch wel?
Zoiets dus niet:
[afbeelding]
Maar zoiets vind ik wel kunnen:
http://www.adversus.nl/fa(...)7/trends/index4.html
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |