Maar hem wel een contract geven hequote:Op woensdag 26 september 2007 20:55 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Niet zo maar iets roepen, dat doet de media wel. Raas heeft Rasmussen nooit laten starten in de TdF, Wielinga kreeg de voorkeur. En over dat nooit vertrouwd zei Raas het volgende:
[..]
Spuit 11...quote:Op woensdag 26 september 2007 20:48 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Je bent onschuldig tot het tegendeel bewezen is.
Contador.quote:Op donderdag 27 september 2007 09:33 schreef zjroentje het volgende:
Heb je het nou over Rabo of over CSC?
Ah, op die fiets.quote:
quote:Op donderdag 27 september 2007 10:08 schreef SaintOfKillers het volgende:
Geldt Discovery dan ook als dopingteam?
Er is toch nooit een renner uit die ploeg betrapt?quote:Op donderdag 27 september 2007 14:10 schreef Ericr het volgende:
[..]
In mijn optiek het ultieme dopingteam. 8 keer Tourwinst en vele behoorlijke besmette renners in de gelederen gehad.
Mwah. De achteraftestjes van de staaltjes van '99 van Armstrong. Juridisch niet nee, maar imo in de praktijk wel een sterker dossier dan wat ik tot nog toe tegen Valverde heb gezien.quote:Op donderdag 27 september 2007 14:29 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Er is toch nooit een renner uit die ploeg betrapt?
Normaal gezien zou ik je gelijk geven, maar dit is het Rasmussen-topic, waar men nog in Sinterklaas en intriges gelooft. In die optiek kan je de hetze tegen Lance & co rustig als jaloers Frans anti-Amerikaans complot zien.
Anderzijds is het dossier tegen Valverde wel even sterk als het dossier tegen Ullrich, Basso, Mancebo of Sevilla (voor zover ik kan inschatten toch).quote:Op donderdag 27 september 2007 20:22 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Mwah. De achteraftestjes van de staaltjes van '99 van Armstrong. Juridisch niet nee, maar imo in de praktijk wel een sterker dossier dan wat ik tot nog toe tegen Valverde heb gezien.
ik geloof er alles van. In die undercover-doping reportage van Panorama vorig jaar was er al sprake dat er 'een nieuw soort EPO de markt op kwam' en 'zo goed als onopspoorbaar' ...quote:Op vrijdag 28 september 2007 09:52 schreef kawotski het volgende:
Ik geloof er onderhand geen hout meer van van die dopingtesten.. Nieuw soort epo, dan zullen er bij nog 100 andere renners ook ontdekkingen gedaan moeten worden
Het beste dopingteam zelfsquote:Op donderdag 27 september 2007 10:08 schreef SaintOfKillers het volgende:
Geldt Discovery dan ook als dopingteam?
Die geruchten zijn er al een paar jaar ja, er waren ook geruchten dat Hamilton via Fuentes uit een Russisch lab onopspoorbare EPO had gekregen. Maar als steenrijke renners al Vinokourov en Kessler nog op jaren '70 middelen als bloeddoping en testosteron betrapt worden, dan zal de versprijding van dit soort high-tech middelen nog wel meevallen.quote:Op vrijdag 28 september 2007 12:22 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
ik geloof er alles van. In die undercover-doping reportage van Panorama vorig jaar was er al sprake dat er 'een nieuw soort EPO de markt op kwam' en 'zo goed als onopspoorbaar' ...
Allicht dat dat eerder het gevolg is van verkeerde doseringen (Kessler) en een wanhoopspoging (Vino) of gewoon een grove vergissing. Als ze een transfusie uitvoeren met eigen behandeld bloed is dat even quasi onopspoorbaar. Ik blijf mij afvragen of Vino en Kaske niet per ongeluk elkaars bloed hebben gekregen ...quote:Op vrijdag 28 september 2007 12:49 schreef Ereinion het volgende:
[..]
Die geruchten zijn er al een paar jaar ja, er waren ook geruchten dat Hamilton via Fuentes uit een Russisch lab onopspoorbare EPO had gekregen. Maar als steenrijke renners al Vinokourov en Kessler nog op jaren '70 middelen als bloeddoping en testosteron betrapt worden, dan zal de versprijding van dit soort high-tech middelen nog wel meevallen.
Natuurlijk zijn die positieve testen het gevolg van een vergissing. Maar bloeddoping is natuurlijk tamelijk omslachtig, je moet buiten competitie je bloed aftappen, invriezen, en dan onder medische begeleiding weer inspuiten. En dan zijn de gezondheidsrisico's niet onaanzienlijk. Als Dynepo echt zo vaak gebruikt wordt (L'Equipe beweerd dat ze het al bij 10 renners hebben gevonden), dan kan ik het maar moeilijk geloven renners als Vinokourov, Basso, Valverde en Ullrich dat niet zouden gebruiken ipv bloeddoping.quote:Op vrijdag 28 september 2007 13:28 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Allicht dat dat eerder het gevolg is van verkeerde doseringen (Kessler) en een wanhoopspoging (Vino) of gewoon een grove vergissing. Als ze een transfusie uitvoeren met eigen behandeld bloed is dat even quasi onopspoorbaar. Ik blijf mij afvragen of Vino en Kaske niet per ongeluk elkaars bloed hebben gekregen ...
quote:UCI wilde Rasmussen niet uit Tour halen
di 02/10/07 - De UCI heeft op 10 juli geweigerd om Michael Rasmussen uit de Tour te halen, ook al had de Deen op dat moment drie officiële waarschuwingen, schrijft Gazet van Antwerpen.
Michael Rasmussen werd drie keer gewaarschuwd omdat hij geen info gaf over zijn verblijfplaatsen. Die waarschuwingen kwamen van de UCI en Anti Doping Danmark. (Belga) "Op grond van de reglementen hadden we de waarschuwingen kunnen combineren", zegt UCI-voorzitter Pat McQuaid (foto).
"Maar we beslisten het niet te doen omdat we nog niet van alle bonden de waarschuwingen over verblijfplaatsen gekregen hadden."
"Van de Deense bond wel, maar het zou oneerlijk geweest zijn om Rasmussen op dat feit direct al aan te pakken."
"Andere renners hadden misschien ook waarschuwingen van nationale bonden gekregen waar wij niet van wisten.", besluit McQuaid. Rasmussen werd op 25 juli door zijn eigen Rabobank-ploeg uit de Tour genomen. De UCI startte meteen een onderzoek en Rasmussen riskeert twee jaar schorsing
Gelukkig is het wel eerlijk ten opzichte van de renners zonder waarschuwingen om dan niets te doen.quote:"Van de Deense bond wel, maar het zou oneerlijk geweest zijn om Rasmussen op dat feit direct al aan te pakken."
Ben erg benieuwd.quote:Vogelzang presenteert maandag rapport Rasmussen
UTRECHT - Peter Vogelzang presenteert maandag 12 november in Utrecht zijn rapport over de gebeurtenissen rond wielrenner Michael Rasmussen in de Ronde van Frankrijk. De Deense renner moest op last van algemeen directeur Theo de Rooij van de Rabowielerploeg als klassementsleider de Tour de France verlaten omdat hij had gelogen over zijn verblijfplaats in de aanloop naar het Franse wielerspektakel.
De raad van bestuur van de Rabobank gaf Vogelzang begin augustus de opdracht onderzoek te plegen naar het proces dat in de Tour tot een enorme crisis leidde. Vogelzang moest zich daarbij richten op de feiten, de besluitvorming en de communicatie in de verschillende fasen van het proces en hoe de directie en de ploegleiding hierin hebben gefunctioneerd.
Vogelzang, voormalig korpschef van de Regiopolitie Utrecht en chef de mission van de Nederlandse olympische ploeg in Athene 2004, verzamelde een aantal mensen om zich heen om in zijn onderzoekscommissie zitting te nemen.
* Mr_Memory is ook benieuwd.quote:
ik ben heeeeeeeeel erg nieuwsgierig aan het worden en weet echt niet wat ik moet verwachtenquote:Michael Rasmussen belegt persconferentie
Uitgegeven: 7 november 2007 16:12
Laatst gewijzigd: 7 november 2007 16:16
AMSTERDAM - Michael Rasmussen houdt donderdag in het Deense Hellerup een persconferentie waarin hij ingaat op zijn verwijdering uit de Tour de France van dit jaar. Dat heeft de Deense wielrenner woensdag aangekondigd.
Rasmussen werd in de afgelopen Tour als drager van de gele trui door de ploegleiding van Rabobank naar huis gestuurd omdat hij zou hebben gelogen over zijn verblijfplaats.
Rapport
De persconferentie komt enkele dagen voor de presentatie van een rapport van Peter Vogelzang, die in opdracht van Rabobank een onafhankelijk onderzoek heeft gedaan naar de crisis rond de wielerploeg in de Franse wielerronde.
Kort na het ontslag van Rasmussen besloot algemeen directeur Theo de Rooij op te stappen.
Schorsing
Rasmussen weet nog altijd niet of hij een schorsing van de UCI tegemoet kan zien.
De Deen eiste vorige maand duidelijk van de wielerunie omdat de onzekerheid over zijn toekomst zijn zoektocht naar een nieuwe ploeg bemoeilijkt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |