Probeer daar maar eens een vriend te worden van een wildvreemde...quote:Op donderdag 2 augustus 2007 21:42 schreef qonmann het volgende:
Heel goed, net als het bekende ned. warenhuis.
Nu weet je ineens wel waar het over gaat?quote:Op donderdag 2 augustus 2007 21:50 schreef MadMaster het volgende:
Dumbledore = Richard Harris, the one and only!!
oja, daarom herkende ik dumbledore ook niet in de latere filmsquote:Op donderdag 2 augustus 2007 21:52 schreef SaskiaR het volgende:
[..]
Nu weet je ineens wel waar het over gaat?
Uiteraard heb je wel gelijk
ow, die ken ik dan weer niet...quote:Op donderdag 2 augustus 2007 21:53 schreef MadMaster het volgende:
Dat weet ik omdat ik Richard Harris ook ken als zanger van MacArthur Park...
Ben alleen wel moe zo langzamerhand van die Harry Potter-hype...
Precies Sis!!quote:
vind je? Ik vond de climax een beetje tegenvallen.quote:Op donderdag 2 augustus 2007 22:03 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Precies Sis!!![]()
![]()
Alleen die epiloog he....... bummer.....
anticlimax zul je bedoelenquote:Op donderdag 2 augustus 2007 22:07 schreef MadMaster het volgende:
De climax van Harry Potter:
[afbeelding]
quote:Op donderdag 2 augustus 2007 22:11 schreef ElizabethR het volgende:
Ik weet overigens niet waar Montreuil-sur-Mer bekend van is, ik weet alleen dat je er erg lekker kunt eten en dat ik er Les Miserables gezien heb.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |