Probeer daar maar eens een vriend te worden van een wildvreemde...quote:Op donderdag 2 augustus 2007 21:42 schreef qonmann het volgende:
Heel goed, net als het bekende ned. warenhuis.
Nu weet je ineens wel waar het over gaat?quote:Op donderdag 2 augustus 2007 21:50 schreef MadMaster het volgende:
Dumbledore = Richard Harris, the one and only!!
oja, daarom herkende ik dumbledore ook niet in de latere filmsquote:Op donderdag 2 augustus 2007 21:52 schreef SaskiaR het volgende:
[..]
Nu weet je ineens wel waar het over gaat?
Uiteraard heb je wel gelijk
ow, die ken ik dan weer niet...quote:Op donderdag 2 augustus 2007 21:53 schreef MadMaster het volgende:
Dat weet ik omdat ik Richard Harris ook ken als zanger van MacArthur Park...
Ben alleen wel moe zo langzamerhand van die Harry Potter-hype...
Precies Sis!!quote:
vind je? Ik vond de climax een beetje tegenvallen.quote:Op donderdag 2 augustus 2007 22:03 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Precies Sis!!![]()
![]()
Alleen die epiloog he....... bummer.....
anticlimax zul je bedoelenquote:Op donderdag 2 augustus 2007 22:07 schreef MadMaster het volgende:
De climax van Harry Potter:
[afbeelding]
quote:Op donderdag 2 augustus 2007 22:11 schreef ElizabethR het volgende:
Ik weet overigens niet waar Montreuil-sur-Mer bekend van is, ik weet alleen dat je er erg lekker kunt eten en dat ik er Les Miserables gezien heb.
er zullen ongetwijfeld rotspartijen zijn, maar daar doel ik niet op.quote:Op donderdag 2 augustus 2007 22:14 schreef MadMaster het volgende:
Ik ken het van de weg naar Calais en Normandië, maar verder?
Rotspartijen is dus niet goed?
En EM gaat er met het punt van door.quote:Op donderdag 2 augustus 2007 22:25 schreef EricusMaximus het volgende:
Les Mis speelt zich daar af?
dat is het dorpje waar Valjean burgemeester isquote:Op donderdag 2 augustus 2007 22:28 schreef MadMaster het volgende:
En ik heb Les Miserables al 5 keer gezien...![]()
Ik win! Ik win!! 31 keerquote:Op donderdag 2 augustus 2007 22:28 schreef MadMaster het volgende:
En ik heb Les Miserables al 5 keer gezien...![]()
Oh, die is al vaker gevraagd?quote:Op donderdag 2 augustus 2007 22:30 schreef ElizabethR het volgende:
Sja, dat is denk ik wel weer Sir David Attenborough
Davinia is spontaan begonnen met zingen.quote:Op donderdag 2 augustus 2007 22:31 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Ik dacht dat ik gestoord was...![]()
quote:Op donderdag 2 augustus 2007 22:30 schreef PhysicsRules het volgende:
[..]
Hoor ik daar een kwartje vallen![]()
Davinia krijgt opeens enorme drang om naar Ierland te komenquote:Op donderdag 2 augustus 2007 22:33 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
![]()
Erg hé??
En MM, ik ben niet gestoord, ik heb maar 600+ musicals thuis op de plank liggen!!! Valt best mee.
Eergisteren nogquote:Op donderdag 2 augustus 2007 22:31 schreef EricusMaximus het volgende:
[..]
Oh, die is al vaker gevraagd?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |