abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 2 augustus 2007 @ 13:12:42 #1
134184 WEST
AFC AJAX 4 EVER
pi_52043241


Welkom in Hongarije voor de eenentwintigste Grand Prix van Hongarije! Na een spektakelstuk, en veel regenval, in Duitsland zijn de verwachtingen hoog voor de race op de Hungaroring. Fernando Alonso is Lewis Hamilton tot op 2 punten genaderd in het kampioenschap, en Ferrari ligt op de loer. Alle ingrediėnten voor een spannende race zijn in ieder geval aanwezig. Natuurlijk zijn ook alle ogen gericht op de nieuwkomers Sebastian Vettel en Sakon Yamamoto.

Voor de uitslagen en statistieken van deze race kijk je natuurlijk op FOK!sport





Volgas: 66% van een rondje
Topspeed: 295 km/u
Langste volgas gedeelte 11 seconden (770 meter)
Bochten: 8 rechts en 6 links
Bandenslijtage: medium/low
Remslijtage: medium
Downforce-level: High
Grip-level: high
Schakelen per ronde: 52

De Hongaroring staat meestal garant voor een saaie race. De vele bochten en korte rechte stukken zorgen voor een technisch circuit. Het hobbelige baanoppervlak en het zand, dat vrijwel het gehele weekend op de baan ligt, zorgt voor weinig grip. Maximale downforce is hier een vereistte, vaak gecombineerd met een zachtere band. Traditioneel hebben veel teams hier ook last van onderstuur.
Het circuit kent eigenlijk geen stuk waar volgas gereden wordt. Toch wordt de motor zwaar op de proef gesteld door de warmte. Het circuit ligt in een dal waar de warmte blijft hangen. Mede door het missen van langere rechte stukken is er weinig koellucht.


















In 1994 scoorde Verstappen in zijn debuutjaar een podiumplek op de Hungaroring. In de slotfase van de race wist de Nederlander zich te ontdoen van zijn ronde achterstand op Michael Schumacher, op dat moment leider in de race. Hierdoor mocht de Nederlander een ronde langer doorrijden, wat uiteindelijk een derde plek opleverde doordat Martin Brundle in diezelfde laatste ronde stilviel. Michael Schumacher won de race op geruime afstand voor Damon Hill. Damon Hill was in 1995 wel de sterkste van het veld. Williams was oppermachtig en wist alle concurrenten op een ronde achterstand te zetten. Ook in 1996 was Williams oppermachtig. Jacques Villeneuve was ditmaal de snelste Williams-coureur.

IN 1997 deed Damon Hill weer van zich spreken. De regerend wereldkampioen kon tot dan toe niet meekomen met de Arrows-Yamaha. In Hongarije liet de Brit wederom zien dat het circuit in Hongarije hem goedgezind was. Met een derde kwalificatietijd deed hij iedereen versteld staan. In de elfde ronde wist de Brit de leiding te veroveren van Michael Schumacher waarna hij onbedreigd op de winst leek af te stevenen. Een hydraulisch probleem zorgde echter voor een serieuze tempovertraging van zijn Arrows. Jacques Villeneuve zag zijn kans schoon en passeerde de Brit in de laatste ronde. Hill kon nog maar net de tweede plaats behouden toen hij met een slakkengang over de finishlijn kwam.

Michael Schumacher reed in 1998 misschien wel een van zijn beste races in zijn carriere. Halverwege de race besloot de Ferrari-crew over te stappen op een drie-stops-strategie. Schumacher moest echter eerst voldoende voorsprong opbouwen om als eerste te kunnen finishen. De Duitser slaagde hier in en bekroonde daarmee een fantastische race.

In 2001 was de Hongaroring het toneel voor de beslissing van het kampioenschap, voor zover daar sprake van was. Michael Schumacher had aan de winst genoeg om David Coulthard op onoverbrugbare afstand te rijden. Barrichello eindigde op de tweede plaats. In 2002 was de Braziliaan de snelste op de Hongaroring, gevolgd door Schumacher.

In 2003 was Hongarije getuige van de eerste overwinning van Fernande Alonso. Na een pole-position wist de Spanjaard een foutloze race te bekronen. Opvallendste moment van de race was misschien wel dat Alonso Michael Schumacher op een ronde achterstand wist te zetten, wat de Duitser zeker als een vernedering moet hebben ervaren.

In 2004 wisten Schumacher en Ferrari zich te revancheren met een dominante dubbelzege. Het was overigens de saaiste race van het seizoen. In 2005 was het Kimi Raikkonen die de race op zijn naam wist te schrijven. Hij verschalkte Michael Schumacher via een uitgekiende pitstop-strategie. Fernando Alonso kende veel problemen en wist uiteindelijk als elfde te eindigen.



De Hongaarse Grand Prix ziet weer een nieuw gezicht: Robert Kubica vervangt Jaqcues Villeneuve, die zegt niet fit te zijn na diens crash in Duitsland. Het lijkt echter niet geheel zuivere koffie te zijn en al snel wordt duidelijk dat de wereldkampioen van 1997 niet meer terugkeert bij BMW Sauber. Kubica presteert daarnaast goed en pakt de tiende startplek voor de race. De pole position gaat opnieuw naar Kimi Raikkonen, met Massa op de tweede plaats en de Honda's van Button en Barrichello op de tweede startrij. Zowel Fernando Alonso als Michael Schumacher krijgen twee strafseconden aan de broek, Alonso vanwege gevaarlijk rijgedrag tegenover Robert Doornbos en Schumacher omdat hij inhaalt tijdens een rode vlag. De twee starten de race vanuit het middenveld.

De race zelf wordt een geval apart. Voor het eerst in de geschiedenis van de Hongaarse Grand Prix regent het en een aantal coureurs hebben het zwaar in de eerste ronden. Schumacher en Alonso rijden in een ronde tijd al naar de top zes, maar zowel De la Rosa als Kubica, Liuzzi, Monteiro, Ralf Schumacher en Massa glijden van de baan. Klien maakt het nog bonter en crasht de vangrails in. Alonso rijdt makkelijk naar Schumacher toe en passeert hem, wat even later dunnetjes wordt overgedaan door Button. Twintig ronden later zet Alonso de Duitser al op een ronde achterstand. Leider Raikkonen valt op spectaculaire wijze uit als hij achterblijver Liuzzi op hoge snelheid ramt. Schumacher beschadigt zijn wagen bij een akkefietje met Heidfeld en Alonso moet de wagen parkeren nadat een wielmoer het begeeft. Dat geeft de leiding aan Jenson Button, die eindelijk zijn eerste racewinst binnenhaalt. Pedro de la Rosa wordt tweede, Nick Heidfeld maakt het podium vol. Kubica rijdt naar een zevende plaats in zijn debuutrace, maar wordt gediskwalificeerd na de weging.



















Vrijdag 03 Augustus 2007

10:00 - 11:30 vrije training 1
14:00 - 15:30 vrije training 2

Zaterdag 04 Augustus 2007

11:00 - 12:00 vrije training 3
14:00 - 15:00 kwalificatie training

Zondag 05 Augustus 2007

14:00 - FORMULA 1 Magyar Nagydij 2007


Zaterdag 04 Augustus 2007

13:30 - 15:10 kwalificatie

Zondag 05 Augustus 2007

13:00 - 13:55 voorbeschouwing
14:00 - 15:40 Race
15:40 - 16:30 Nabeschouwing



Het Weer in omgeving Budapest

Live Timing

Zin om over F1 te chatten? kom dan gewoon naar het irc-kanaal #f1

Zie de IRC FAQ voor meer informatie.

deze preview wordt u mede mogelijk gemaakt door Sanger & WEST
DeOP is hier te vinden!
Find your guiding inspiration. In a place where dreams are made
With a lifetime's preparation. It’s no time to be afraid
Put our differences behind us. While we shine like the sun
See what we've all become. Together we are one
  donderdag 2 augustus 2007 @ 13:40:22 #2
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_52044056
Tvp!
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
pi_52044125
quote:
Op donderdag 2 augustus 2007 13:40 schreef sanger het volgende:
Tvp!


Ben benieuwd of het toch nog gaat regenen tijdens de F1. Al zal het wel niet. En as usual weer een goede OP.
  donderdag 2 augustus 2007 @ 13:43:22 #4
179034 Bernard0s
Nulla Tenaci Invia Est Via
pi_52044139
TVP
Nulla Tenaci Invia Est Via
pi_52044823
Tvp.

Zal deze race wel op de HD moeten opnemen, want met 28 graden a.s. zondag lig ik met mijn luie ballen op het strand!

Oh, en erg mooie OP weer, West

En Sanger

[ Bericht 25% gewijzigd door Walter_Sobchak op 02-08-2007 14:19:19 ]
Calmer than you are
  donderdag 2 augustus 2007 @ 14:07:04 #6
105393 IkWilbert
-Tukker 4 life-
pi_52044834
Wederom een vette OP, lekker weer een race weekend voor de boeg. Ben benieuwd wat onze Japanse spyker coureur er van bakt.
* I intend to live forever, so far so good! *
  donderdag 2 augustus 2007 @ 14:07:36 #7
105393 IkWilbert
-Tukker 4 life-
pi_52044849
quote:
Op donderdag 2 augustus 2007 14:06 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Tvp.

Zal deze race wel op de HD moeten opnemen, want met 28 graden a.s. zondag lig ik met mijn luie ballen op het strand!
Al is het 40 graden, elke race wordt live gevolgd in huize IkWilbert
* I intend to live forever, so far so good! *
pi_52044923
voor de OP maar weer!

Leuk dat stukje over Hill in de Arrows in 1997. Het is nooit officieel bevestigd, maar boze tongen beweren dat Walkingshaw daar gewoon een Benetton in Arrows-kleuren had gespoten. Het zou een hoop verklaren aangezien Hill in de rest van het seizoen geen deuk in een pakje boter reed.
De Graafschap - KV Mechelen - Tranmere Rovers
pi_52044970
Volgens mij lag dat toch aan die Bridgestones? Irvine stond volgens mij toen al binnen zes ronden binnen met de blaren op zijn Goodyears.
Calmer than you are
  donderdag 2 augustus 2007 @ 14:12:38 #10
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_52045000
Inderdaad waren met name de banden daar debet aan
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
pi_52045004
Dat was geloof ik de officiele verklaring.
De Graafschap - KV Mechelen - Tranmere Rovers
pi_52045080
Maar die Bridgestones waren volgens mij ook onder de Ligier van Panis soms een wonder: die knalde in Canada volgens mij flink door (tot ie zijn been brak) en kon zichzelf toen zelf unlappen bij Schumacher.

En in Argentinie reed Panis ook als een malloot achter Villeneuve. Totdat ie plofte, want dan had ie best 's kunnen winnen.
Calmer than you are
  donderdag 2 augustus 2007 @ 14:16:53 #13
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_52045115
quote:
Op donderdag 2 augustus 2007 14:12 schreef vingerplant het volgende:
Dat was geloof ik de officiele verklaring.
En geruchten zijn de reden om daaraan te twijfelen
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
  donderdag 2 augustus 2007 @ 14:18:09 #14
134184 WEST
AFC AJAX 4 EVER
pi_52045150
quote:
Op donderdag 2 augustus 2007 14:06 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Tvp.

Zal deze race wel op de HD moeten opnemen, want met 28 graden a.s. zondag lig ik met mijn luie ballen op het strand!

Oh, en erg mooie OP weer, West
dankje vergeet de tekst niet die komt van sanger

ik zal de race ook moeten missen omdat ik dan net op vakantie ben. Dus opnemen en 1,5 week later ff bekijken
Find your guiding inspiration. In a place where dreams are made
With a lifetime's preparation. It’s no time to be afraid
Put our differences behind us. While we shine like the sun
See what we've all become. Together we are one
pi_52045211
quote:
Op donderdag 2 augustus 2007 14:15 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Maar die Bridgestones waren volgens mij ook onder de Ligier van Panis soms een wonder: die knalde in Canada volgens mij flink door (tot ie zijn been brak) en kon zichzelf toen zelf unlappen bij Schumacher.

En in Argentinie reed Panis ook als een malloot achter Villeneuve. Totdat ie plofte, want dan had ie best 's kunnen winnen.
Klopt.

Alleen is de link Benetton-Walkingshaw-Arrows zo duidelijk dat de twijfel wat betreft die Arrows altijd zal blijven.
De Graafschap - KV Mechelen - Tranmere Rovers
pi_52045227
quote:
Op donderdag 2 augustus 2007 14:16 schreef sanger het volgende:

[..]

En geruchten zijn de reden om daaraan te twijfelen
Geruchten en het feit dat Tommie toen eigenaar was van beide teams
De Graafschap - KV Mechelen - Tranmere Rovers
  donderdag 2 augustus 2007 @ 14:25:22 #17
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_52045337
quote:
Op donderdag 2 augustus 2007 14:18 schreef WEST het volgende:

[..]

dankje vergeet de tekst niet die komt van sanger

ik zal de race ook moeten missen omdat ik dan net op vakantie ben. Dus opnemen en 1,5 week later ff bekijken
Ik heb vorig jaar vooraf gebeld of ik ook daar (in Mexico) de F1 live kon volgen. Geen probleem gelukkig, dat kon in de sportbar die 24 uur open was. Was alleen wel om 05.00 's ochtends na de nacht dat we daar aankwamen

Heb daar overigens ook veel CC en IRL live kunnen zien.
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
  donderdag 2 augustus 2007 @ 14:26:00 #18
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_52045353
Het gaat om keiharde bewijzen vingerplant
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
  donderdag 2 augustus 2007 @ 14:31:14 #19
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_52045465
Wat ik me bij dat soort geruchten eigenlijk altijd afvraag: waarom zouden ze het nou net die ene race doen. Gingen de geruchtren dat het iedere race was oke, maar net die ene GP in Hongarije.
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
  donderdag 2 augustus 2007 @ 15:00:15 #20
134184 WEST
AFC AJAX 4 EVER
pi_52046027
quote:
Op donderdag 2 augustus 2007 14:25 schreef sanger het volgende:

[..]

Ik heb vorig jaar vooraf gebeld of ik ook daar (in Mexico) de F1 live kon volgen. Geen probleem gelukkig, dat kon in de sportbar die 24 uur open was. Was alleen wel om 05.00 's ochtends na de nacht dat we daar aankwamen

Heb daar overigens ook veel CC en IRL live kunnen zien.
ik zit op een boot kan dus waarschijnlijk alleen de samenvatting zien savonds
Find your guiding inspiration. In a place where dreams are made
With a lifetime's preparation. It’s no time to be afraid
Put our differences behind us. While we shine like the sun
See what we've all become. Together we are one
pi_52047081
quote:
Op donderdag 2 augustus 2007 14:26 schreef sanger het volgende:
Het gaat om keiharde bewijzen vingerplant
Mijn 1e post hierover was ook 'boze tongen beweren'...
Ik zou het zelf wel een logische verklaring vinden, maar de officiele verklaring is net zo goed mogelijk!

En inderdaad, waarom juist in die race. Ik zal Tommie eens bellen, doe ik hem meteen de groeten van Jos.
De Graafschap - KV Mechelen - Tranmere Rovers
  donderdag 2 augustus 2007 @ 15:51:37 #22
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_52047410
quote:
Op donderdag 2 augustus 2007 15:41 schreef vingerplant het volgende:
En inderdaad, waarom juist in die race. Ik zal Tommie eens bellen, doe ik hem meteen de groeten van Jos.
Dan had in Silverstone logischer geweest omdat dat de thuisrace van Hill is.

Doe hem dan ook maar de groten van HHF
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
pi_52047623
tvp
The only thing that stays the same is change (Change - Melissa Etheridge)
[b]"Formula 1 is a magic thing and a few missing decibels will not change that."[/b] - Joe Saward
pi_52049944
quote:
Op donderdag 2 augustus 2007 15:51 schreef sanger het volgende:

Doe hem dan ook maar de groten van HHF
De lul !
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
pi_52049964
Volgens mij was er een behoorlijk kans op fikse regen voor de hele zaterdag en een redelijke kans op regen tijdens de race of vergis ik me nu?
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
pi_52050189
quote:
Op donderdag 2 augustus 2007 14:10 schreef vingerplant het volgende:
voor de OP maar weer!

Leuk dat stukje over Hill in de Arrows in 1997. Het is nooit officieel bevestigd, maar boze tongen beweren dat Walkingshaw daar gewoon een Benetton in Arrows-kleuren had gespoten. Het zou een hoop verklaren aangezien Hill in de rest van het seizoen geen deuk in een pakje boter reed.
Dat klopt niet helemaal, in Spa deed Hill ook voorin mee, in Oostenrijk kwalificeerde hij zich als zevende en Michael Schumacher voorkwam dat hij zesde werd en (in de oude puntentelling) de punten misliep.

In Jerez stond Damon Hill zelfs op een vierde startplek op een honderdste seconde van de drie voor hem.
Hij deed heel aardig mee in die race, maar viel - heel ironisch - in dezelfde ronde uit als Michael Schumacher.

(even een oud jaaroverzicht uit de kast geplukt ).

Als het echt gaat regenen ga ik deze race wel even kijken, anders is het op hongarije altijd een enorm slaapverwekkende optocht...
Vedanta_veri: Ik vraag mij af waarom iedereen zo voor het verbod op pedofilie is maar niet op roken, beiden zijn dingen waar je anderen mee beschadigd. Maar goed, mensen die verslaafd zijn aan iets kunnen daar niet objectief over zijn.
  donderdag 2 augustus 2007 @ 18:00:04 #27
134184 WEST
AFC AJAX 4 EVER
pi_52050899
quote:
Fernando Alonso is vanmiddag niet komen opdagen bij de persconferentie voorafgaand aan de Grand Prix van Hongarije. De Spanjaard was door de FIA aangewezen om samen met Sakon Yamamoto, Sebastian Vettel, Kimi Räikkönen en Robert Kubica de aanwezige pers te woord te staan.

Ook Lewis Hamilton verscheen niet op de persbijeenkomst die het team van Mclaren-Mercedes organiseerde. Het Vermoeden bestaat dat het Britse team haar rijders wil beschermen tegen vragen van de pers over het vermeende spionagezaak met Ferrari. McLaren heeft niet gereageerd, waarom ze haar beide rijders teruggetrokken hebben voor de persconferentie’s.
bron
Find your guiding inspiration. In a place where dreams are made
With a lifetime's preparation. It’s no time to be afraid
Put our differences behind us. While we shine like the sun
See what we've all become. Together we are one
pi_52051006
Oh ja, in Jerez ging ie toen ook al zo hard. Volgens mij lag ie voor bocht 1 al wel 9e of zo, maar dat terzijde
Calmer than you are
  donderdag 2 augustus 2007 @ 19:02:39 #29
179034 Bernard0s
Nulla Tenaci Invia Est Via
pi_52052302
Mijn voorspelling voor dit weekend:

1. Raikkonen
2. Alonso
3. Massa
4. Hamilton
5. Kubica

Lekker safe. Als het gaat regenen zal het nog wel veranderen denk ik. Hopen dat Spyker wat kan uithalen, we blijven optimistisch .
Nulla Tenaci Invia Est Via
  donderdag 2 augustus 2007 @ 19:07:31 #30
134184 WEST
AFC AJAX 4 EVER
pi_52052421
offtopic

fun
Find your guiding inspiration. In a place where dreams are made
With a lifetime's preparation. It’s no time to be afraid
Put our differences behind us. While we shine like the sun
See what we've all become. Together we are one
pi_52053764
Circuit staat niet altijd garant voor dikke actie, maar met regen wordt t natuurlijk wel leuk
Where facts are few, experts are many.
pi_52056633
quote:
Op donderdag 2 augustus 2007 17:33 schreef Gitanki het volgende:

[..]

Dat klopt niet helemaal, in Spa deed Hill ook voorin mee, in Oostenrijk kwalificeerde hij zich als zevende en Michael Schumacher voorkwam dat hij zesde werd en (in de oude puntentelling) de punten misliep.

In Jerez stond Damon Hill zelfs op een vierde startplek op een honderdste seconde van de drie voor hem.
Hij deed heel aardig mee in die race, maar viel - heel ironisch - in dezelfde ronde uit als Michael Schumacher.

(even een oud jaaroverzicht uit de kast geplukt ).


Jerez helemaal vergeten, Spa was ik zelf bij en had hij geluk met de weersomstandigheden. Zelfs Jos reed in die race een tijd op de 7e plek. Verder was de achterstand meestal net zo groot als die van Spyker nu, met het geluk dat de onderlinge verschillen toen stukken groter waren

Ik ga dat jaaroverzicht van 1997 ook nog eens bekijken zo, al een jaar of 8 niet meer gezien
De Graafschap - KV Mechelen - Tranmere Rovers
pi_52057036
Doet alvast regen dansje

tvp
............................
  donderdag 2 augustus 2007 @ 21:52:50 #34
6941 APK
Factual, I think.
pi_52057423
Waarom denken een aantal mensen dat het gaat regenen?
De link in de OP van de BBC laat duidelijk droog en zonnig weer zien.
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
  donderdag 2 augustus 2007 @ 22:20:58 #35
134184 WEST
AFC AJAX 4 EVER
pi_52058358
quote:
Op donderdag 2 augustus 2007 21:52 schreef APK het volgende:
Waarom denken een aantal mensen dat het gaat regenen?
De link in de OP van de BBC laat duidelijk droog en zonnig weer zien.
sommige sites laten regen zien. Maar ik volg regelmatig de BBC site en die zijn 9 van de 10 keer betrouwbaarder dan andere sites.
Find your guiding inspiration. In a place where dreams are made
With a lifetime's preparation. It’s no time to be afraid
Put our differences behind us. While we shine like the sun
See what we've all become. Together we are one
pi_52058446
quote:
Op donderdag 2 augustus 2007 21:52 schreef APK het volgende:
Waarom denken een aantal mensen dat het gaat regenen?
De link in de OP van de BBC laat duidelijk droog en zonnig weer zien.
Deze zegt iets anders: http://weather.yahoo.com/forecast/HUXX0002.html
Vele anderen voorspellen ook regen dus denk dat de BBC er naast zit.
............................
  donderdag 2 augustus 2007 @ 23:26:49 #37
6941 APK
Factual, I think.
pi_52060570
quote:
Op donderdag 2 augustus 2007 22:23 schreef sander89 het volgende:

Deze zegt iets anders: http://weather.yahoo.com/forecast/HUXX0002.html
Vele anderen voorspellen ook regen dus denk dat de BBC er naast zit.
De BBC zit nooit fout.
Van mij mag het hoor, anders vrees ik dat het een optocht wordt met de persoon die als eerste door de eerste bocht komt als winnaar.

Welke kant van het circuit is eigenlijk de vuile kant?
De kant van de pole of de andere kant?
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
  donderdag 2 augustus 2007 @ 23:36:21 #38
134184 WEST
AFC AJAX 4 EVER
pi_52060853
binnenkant en de pole is buitenkant.

pole is dus gunstig
Find your guiding inspiration. In a place where dreams are made
With a lifetime's preparation. It’s no time to be afraid
Put our differences behind us. While we shine like the sun
See what we've all become. Together we are one
  donderdag 2 augustus 2007 @ 23:49:15 #39
6941 APK
Factual, I think.
pi_52061196
quote:
Op donderdag 2 augustus 2007 23:36 schreef WEST het volgende:
binnenkant en de pole is buitenkant.

pole is dus gunstig
Merci.

Waardevolle info.
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
  vrijdag 3 augustus 2007 @ 00:06:42 #40
134184 WEST
AFC AJAX 4 EVER
pi_52061592
whehe olav mol is op z'n bek gemept
Find your guiding inspiration. In a place where dreams are made
With a lifetime's preparation. It’s no time to be afraid
Put our differences behind us. While we shine like the sun
See what we've all become. Together we are one
  vrijdag 3 augustus 2007 @ 07:47:51 #41
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_52064341
quote:
Op vrijdag 3 augustus 2007 00:06 schreef WEST het volgende:
whehe olav mol is op z'n bek gemept


Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
  vrijdag 3 augustus 2007 @ 07:50:03 #42
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_52064360
Ik hoorde net op de radio het volgende:

Het schijnt dat Joep van de Nieuwenhuizen (van Mingya) met Spyker bepaalde afspraken heeft gemaakt die hem ontslaan van het verder betalen van het sponsorgeld. Dit zou inhouden dat er helemaal geen betalingsachterstand is van een sponsor van Albers. Deze afspraken zouden in het geheim zijn gemaakt.
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
  vrijdag 3 augustus 2007 @ 08:18:57 #43
132461 SupaMario
professioneel bierdrinker
pi_52064595
quote:
Op vrijdag 3 augustus 2007 07:47 schreef sanger het volgende:

[..]



wanneer??
FEYENOORD FOREVER
Schumi 7 times world champion...
  vrijdag 3 augustus 2007 @ 09:12:37 #44
105393 IkWilbert
-Tukker 4 life-
pi_52065225
van Olav zijn weblog
quote:
<- eigen schuld, losse tand -> Door Olav Mol, donderdag 2 augustus om 17:45Tja er zijn van die dagen...


Gisteravond laat in Budapest aangekomen, rond 00.00 richting hotel in de stad. Beetje kijken, ff zoeken. Soms links waar het even niet mocht. Auto's toeteren voor de toerist die de weg niet kent. Taxi haalt in, al toeterend en knipperend. Ik knipper ook. Taxi stopt. Ik stop ook. Groooooote man stapt uit, ik had het raam nog open. Ik spreek geen Hongaars, hij spreek geen Nederlands of Engels. Ik maak een vragend gebaar over wat ik fout deed. Hij kijkt boos. Ik wil nogmaals proberen onschuldig te kijken...........Hij doet boem, op m'n bakkes. Ik ben verbaasd. het was toch allemaal niet zo spannend. Ik kijk m vragend aan,......hij doet weer boem op m'n bakkes. Ik kies de achteruit en daarmee ook het hazenpad. Mn neus een beetje bloeden en een losse tand. Na telefonisch consult bij Jack Plooij en op advies van de F1 dokter Gary Hardsteen ga ik straks toch maar ff laten checken of die tand gaat blijven zitten of niet. Typisch gevalletje van jammer, een keer de verkeerde tegengekomen dus. Verder is Budapest best een leuke stad.
Kan je ook slissssend commentaar doen?? haha

Groeten
Olav
En dus ff naar de tandarts
* I intend to live forever, so far so good! *
  vrijdag 3 augustus 2007 @ 09:34:08 #45
105393 IkWilbert
-Tukker 4 life-
pi_52065588
quote:
Op vrijdag 3 augustus 2007 07:50 schreef sanger het volgende:
Ik hoorde net op de radio het volgende:

Het schijnt dat Joep van de Nieuwenhuizen (van Mingya) met Spyker bepaalde afspraken heeft gemaakt die hem ontslaan van het verder betalen van het sponsorgeld. Dit zou inhouden dat er helemaal geen betalingsachterstand is van een sponsor van Albers. Deze afspraken zouden in het geheim zijn gemaakt.
Ik hoorde het net ook op 538. Dat zal wat zijn zeg...
quote:
'Geheime afspraken Spyker en Mingya'
De perikelen rondom de breuk tussen Spyker en Christijan Albers krijgen nog een staartje. Volgens Dagblad De Pers heeft de renstal geheime afspraken gemaakt met het Chinese bedrijf Mingya.
Ontslag
Het bedrijf kwam onlangs in het nieuws, omdat het niet zou voldoen aan betalingsverplichtingen waardoor Albers door de renstal aan de kant werd gezet.

Afspraken
De Pers, eigendom van Marcel Boekhoorn, schoonvader van Spyker-testcoureur Giedo van der Garde, meldt in de vrijdageditie dat Mingya met Spyker geheime afspraken heeft gemaakt.

Sideletter
Mingya zou garant staan voor een deel van het sponsorbudget, maar door de ondertekening van een sideletter zou het bedrijf niet hoeven te betalen.

Geen commentaar
Zowel Spyker als Joep van den Nieuwenhuijzen, die optreedt namens Mingya, willen geen commentaar geven.
rtlsport.nl
* I intend to live forever, so far so good! *
  vrijdag 3 augustus 2007 @ 09:42:59 #46
36763 Automatic_Rock
Onaangepast eerlijk..
pi_52065789
quote:
Op vrijdag 3 augustus 2007 07:50 schreef sanger het volgende:
Ik hoorde net op de radio het volgende:

Het schijnt dat Joep van de Nieuwenhuizen (van Mingya) met Spyker bepaalde afspraken heeft gemaakt die hem ontslaan van het verder betalen van het sponsorgeld. Dit zou inhouden dat er helemaal geen betalingsachterstand is van een sponsor van Albers. Deze afspraken zouden in het geheim zijn gemaakt.
En hebben deze bepaalde afspraken iets te maken met de prestaties van Spyker (of Albers)??
Have you ever picked your feet in Poughkeepsie?
pi_52065838
Ook al treft Albers (of zijn sponsor) geen blaam, hij komt toch niet meer terug in die auto Misschien dat ie er nog wat geld uittrekt via een rechtszaak, maar of dat nou zo goed is voor de onderlinge banden van de nederlandse autosport weet ik ook niet..
Where facts are few, experts are many.
  vrijdag 3 augustus 2007 @ 09:57:57 #48
179034 Bernard0s
Nulla Tenaci Invia Est Via
pi_52066140
Is VT1 live te volgen op tv of niet...
Nulla Tenaci Invia Est Via
  vrijdag 3 augustus 2007 @ 10:04:15 #49
179034 Bernard0s
Nulla Tenaci Invia Est Via
pi_52066270
DSF dus.
Nulla Tenaci Invia Est Via
  vrijdag 3 augustus 2007 @ 10:26:35 #50
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_52066849
Valt mee. Sutil is maar 3 seconden sneller dan Yamamoto
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
pi_52067071
Hey sanger, kijk jij de qualify vanmiddag?
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
  vrijdag 3 augustus 2007 @ 10:44:29 #52
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_52067340
qualify?

Die is morgen hoor
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
pi_52067470
Ow crap!!!
Ik dacht dat het zaterdag was

Omdat ik vanmiddag van huis ben wilde ik vragen of je me misschien wilde smsen wie pole gehaald had
Morgen ben ik gewoon thuis, dus laat maar zitten dan
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
  vrijdag 3 augustus 2007 @ 10:50:56 #54
134184 WEST
AFC AJAX 4 EVER
pi_52067513
quote:
Op vrijdag 3 augustus 2007 10:49 schreef vosss het volgende:
Ow crap!!!
Ik dacht dat het zaterdag was

Omdat ik vanmiddag van huis ben wilde ik vragen of je me misschien wilde smsen wie pole gehaald had
Morgen ben ik gewoon thuis, dus laat maar zitten dan
Find your guiding inspiration. In a place where dreams are made
With a lifetime's preparation. It’s no time to be afraid
Put our differences behind us. While we shine like the sun
See what we've all become. Together we are one
  vrijdag 3 augustus 2007 @ 11:03:15 #55
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_52067887
quote:
Op vrijdag 3 augustus 2007 10:49 schreef vosss het volgende:
Ow crap!!!
Ik dacht dat het zaterdag was

Omdat ik vanmiddag van huis ben wilde ik vragen of je me misschien wilde smsen wie pole gehaald had
Morgen ben ik gewoon thuis, dus laat maar zitten dan
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
  vrijdag 3 augustus 2007 @ 11:07:54 #56
134184 WEST
AFC AJAX 4 EVER
pi_52068020
mclaren is goed op dreef nu
Find your guiding inspiration. In a place where dreams are made
With a lifetime's preparation. It’s no time to be afraid
Put our differences behind us. While we shine like the sun
See what we've all become. Together we are one
pi_52068085
Geen internet op je foon Vosss?

Moet toch tegenwoordig, als je op de hoogte wil zijn
Where facts are few, experts are many.
pi_52068120
Ja jongen, schei toch uit man. Als iemand me een sms kan en wil sturen is het toch ook goed

Schumi er ook goed bij zeg
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
pi_52068125
Hebben we nog die 107% regel trouwens? Want dan maak ik me zorgen om Yamamoto
Where facts are few, experts are many.
  vrijdag 3 augustus 2007 @ 11:12:47 #60
134184 WEST
AFC AJAX 4 EVER
pi_52068139
quote:
Op vrijdag 3 augustus 2007 11:12 schreef Atreidez het volgende:
Hebben we nog die 107% regel trouwens? Want dan maak ik me zorgen om Yamamoto
ik zat precies aan het zelfde te denken
Find your guiding inspiration. In a place where dreams are made
With a lifetime's preparation. It’s no time to be afraid
Put our differences behind us. While we shine like the sun
See what we've all become. Together we are one
pi_52068151
NOU VOLGENS MIJ LAG HET DUS TOCH AL DIE TIJD AAN DE AUTO EN NIET AAN ALBERS HOOR!!!!!

De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
pi_52068157
En nee, die regel hebben we niet meer voor zover ik weet
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
pi_52068168
quote:
Op vrijdag 3 augustus 2007 11:12 schreef Atreidez het volgende:
Hebben we nog die 107% regel trouwens? Want dan maak ik me zorgen om Yamamoto
Volgens mij niet meer. En dat is dan ook voor Yamamoto te hopen.
quote:
Op vrijdag 3 augustus 2007 11:13 schreef vosss het volgende:
NOU VOLGENS MIJ LAG HET DUS TOCH AL DIE TIJD AAN DE AUTO EN NIET AAN ALBERS HOOR!!!!!

Yamamoto is een zeer veelbelovende coureur hoor. Als we Kolles mogen geloven.
pi_52068222
Ik woon in Heythuysen waar die jackpot van 9,4 miljoen gevallen is afgelopen week.

Als ik dat had gewonnen had ik dit weekend bij Spyker gereden, want ik had al contact gehad met Kolles
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
pi_52068229
En Sutil op een halve tiende van Vettel Das dan wel weer leuk..
Where facts are few, experts are many.
pi_52068247
quote:
Op vrijdag 3 augustus 2007 11:16 schreef Atreidez het volgende:
En Sutil op een halve tiende van Vettel Das dan wel weer leuk..
Nu we niet meer op Albers kunnen kankeren valt zoiets natuurlijk wel direct op ja
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
pi_52068377
quote:
Op vrijdag 3 augustus 2007 11:16 schreef vosss het volgende:

[..]

Nu we niet meer op Albers kunnen kankeren valt zoiets natuurlijk wel direct op ja
Al hebben we nu in Yamamoto een goede nieuwe pispaal opvolger voor Albers.
pi_52068396
Die Sutil heeft nu ook wel geluk dat hij telkens iemand naast zich krijgt die heel weinig in die bak heeft gereden, gast lijkt nu ineens een super held.
pi_52068481
Ook gunstig voor Spyker, dan kunnen ze hem voor wat meer geld verkopen aan Toyota volgend jaar als ze Ralf eruit flikkeren
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
pi_52068612


En de uitslag van de T
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
pi_52068702
Uitslag van de eerste vrije training:

  vrijdag 3 augustus 2007 @ 11:36:01 #72
134184 WEST
AFC AJAX 4 EVER
pi_52068779
kubica go go go doe je best dit weekend
Find your guiding inspiration. In a place where dreams are made
With a lifetime's preparation. It’s no time to be afraid
Put our differences behind us. While we shine like the sun
See what we've all become. Together we are one
pi_52068807
Hmz, ik was net te vroeg met een printscreentje maken zie ik nu.
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
pi_52068875
quote:
Op vrijdag 3 augustus 2007 11:37 schreef vosss het volgende:
Hmz, ik was net te vroeg met een printscreentje maken zie ik nu.
Beetje te vroeg inderdaad. Nog een tip, je kan er in dit geval beter een PNG-file van maken i.p.v. JPEG. De kwaliteit is beter en in dit geval neemt het ook nog minder kb's in beslag.
  vrijdag 3 augustus 2007 @ 11:41:30 #75
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_52068929
Spyker lijkt de aansluiting kwijt te zijn geraakt......

BMW
Vettel
Massa
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
pi_52068981
De kleuren zijn ook mooier ja. Ik wist overigens niet dat je ook png's tussen img-tags kon mikken op fok
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
pi_52069003
Renault valt wel erg tegen zeg.
Ben benieuwd wat die nog meer kunnen, want dat moet echt sneller
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
  vrijdag 3 augustus 2007 @ 11:45:30 #78
179034 Bernard0s
Nulla Tenaci Invia Est Via
pi_52069036
Kubica´s tijd is niet representatief, hij reed op een lege tank en supersoftbanden. Ik denk dat Ferrari iets beter is dan McLaren dit weekend.

Over Yamamoto zeg ik maar niks.. Als enige smoes kan hij zeggen dat hij nog geen ervaring heeft in de Spyker.
Nulla Tenaci Invia Est Via
pi_52069046
quote:
Op vrijdag 3 augustus 2007 11:41 schreef sanger het volgende:
Spyker lijkt de aansluiting kwijt te zijn geraakt......

BMW
Vettel
Massa
Kimi
quote:
Op vrijdag 3 augustus 2007 11:43 schreef vosss het volgende:
De kleuren zijn ook mooier ja. Ik wist overigens niet dat je ook png's tussen img-tags kon mikken op fok
Weet je het nu.
quote:
Op vrijdag 3 augustus 2007 11:44 schreef vosss het volgende:
Renault valt wel erg tegen zeg.
Ben benieuwd wat die nog meer kunnen, want dat moet echt sneller
Die zijn wel vaker zwaar tijdens de vrije trainingen op vrijdag. Dus ik denk niet dat deze tijden veel zeggen over de vorm van Renault.
pi_52069057
Zou yamamoto met een groen achterlicht rijden om zo de rest te waarschuwen?
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
  vrijdag 3 augustus 2007 @ 11:47:12 #81
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_52069075
quote:
Op vrijdag 3 augustus 2007 11:12 schreef Atreidez het volgende:
Hebben we nog die 107% regel trouwens? Want dan maak ik me zorgen om Yamamoto
1.22.390 x 107% = 1.28.157

Dus zelfs als de regel er zou zijn geweest zou Yamamoto het gehaald hebben. Met de hakken over de sloot weliswaar.
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
pi_52069117
quote:
Op vrijdag 3 augustus 2007 11:46 schreef vosss het volgende:
Zou yamamoto met een groen achterlicht rijden om zo de rest te waarschuwen?
En dan nog een grote L erop.
pi_52069139
Whahahaha !!! !!

De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
pi_52069202
quote:
Op vrijdag 3 augustus 2007 11:41 schreef sanger het volgende:
Spyker lijkt de aansluiting kwijt te zijn geraakt......
Zou het dan toch komen omdat...?
Ik sluit het niet meer uit in ieder geval.

En voor ik het vergeet:

Spyker
Yamamoto
Kolles
De Graafschap - KV Mechelen - Tranmere Rovers
pi_52069212
quote:
Op vrijdag 3 augustus 2007 11:48 schreef ElmarO het volgende:

[..]

En dan nog een grote L erop.
De Graafschap - KV Mechelen - Tranmere Rovers
  vrijdag 3 augustus 2007 @ 11:54:39 #86
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_52069287
quote:
Op vrijdag 3 augustus 2007 11:51 schreef vingerplant het volgende:

[..]

Zou het dan toch komen omdat...?
Ik sluit het niet meer uit in ieder geval.
Je bedoeld omdat het team de waardevolle feedback en input van een zekere ex-coureur mist?

Ik ga er vanuit van wel ja.
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
pi_52069356
quote:
Op vrijdag 3 augustus 2007 11:54 schreef sanger het volgende:

[..]

Je bedoeld omdat het team de waardevolle feedback en input van een zekere ex-coureur mist?

Ik ga er vanuit van wel ja.
Dat bedoel ik inderdaad. Het kan niet toevallig zijn dat het gat ineens weer groter wordt de laatste 2 wedstrijden en dat ook Sutil de aansluiting weer kwijt is.
De Graafschap - KV Mechelen - Tranmere Rovers
  vrijdag 3 augustus 2007 @ 11:58:01 #88
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_52069380
quote:
Op vrijdag 3 augustus 2007 11:57 schreef vingerplant het volgende:

[..]

Dat bedoel ik inderdaad. Het kan niet toevallig zijn dat het gat ineens weer groter wordt de laatste 2 wedstrijden en dat ook Sutil de aansluiting weer kwijt is.
Kan ook zijn omdat er niets meer 'ontwikkeld' wordt, voor zover ze dat al deden.
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
pi_52069480
Ze hebben net zoveel getest als de anderen in de tussenperiode, ik vind het allemaal net te toevallig.
De Graafschap - KV Mechelen - Tranmere Rovers
  vrijdag 3 augustus 2007 @ 12:02:43 #90
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_52069535
quote:
Op vrijdag 3 augustus 2007 12:01 schreef vingerplant het volgende:
Ze hebben net zoveel getest als de anderen in de tussenperiode, ik vind het allemaal net te toevallig.
Das niet helemaal waar. Ze hebben de Jerez test van vorige week gemist

Ze hebben al aangegeven niets meer aan de A-spec te doen omdat de B-spec volgende race komt.
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
pi_52071557
quote:
Op vrijdag 3 augustus 2007 10:49 schreef vosss het volgende:
Ow crap!!!
Ik dacht dat het zaterdag was

[..]
Goh, ik was niet de enige...


*een slechte tvp... en ik ben er nog laat mee ook! *
Op maandag 12 oktober 2009 00:26 schreef vosss het volgende:
:*-je voor Sally, gewoon omdat ik haar lief vind :@
  vrijdag 3 augustus 2007 @ 13:28:43 #92
49501 4-elements
Arrectis Auribus
pi_52071949
quote:
Op vrijdag 3 augustus 2007 13:14 schreef Sally het volgende:

[..]

Goh, ik was niet de enige...


*een slechte tvp... en ik ben er nog laat mee ook! *
Ouderdom?
That's history. I say history because it happened in the past.
Murray Walker
pi_52073247
quote:
Op vrijdag 3 augustus 2007 12:02 schreef sanger het volgende:

[..]

Das niet helemaal waar. Ze hebben de Jerez test van vorige week gemist

Ze hebben al aangegeven niets meer aan de A-spec te doen omdat de B-spec volgende race komt.
Ach, ik wil gewoon heel graag geloven dat dat baggerteam een hele domme fout heeft gemaakt
De Graafschap - KV Mechelen - Tranmere Rovers
  vrijdag 3 augustus 2007 @ 14:28:20 #94
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_52073828
quote:
Op vrijdag 3 augustus 2007 14:11 schreef vingerplant het volgende:

[..]

Ach, ik wil gewoon heel graag geloven dat dat baggerteam een hele domme fout heeft gemaakt
Wie niet momenteel. Ik zie en hoor zelfs anti Albers mensen er schande van spreken
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
pi_52073973
quote:
Op vrijdag 3 augustus 2007 14:28 schreef sanger het volgende:

[..]

Wie niet momenteel. Ik zie en hoor zelfs anti Albers mensen er schande van spreken
Zoals Ollie bijvoorbeeld, en die is nooit een fan of vriend van Albers geweest. Eerder het tegenovergestelde.
De Graafschap - KV Mechelen - Tranmere Rovers
  vrijdag 3 augustus 2007 @ 14:33:35 #96
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_52074005
quote:
Op vrijdag 3 augustus 2007 14:32 schreef vingerplant het volgende:

[..]

Zoals Ollie bijvoorbeeld, en die is nooit een fan of vriend van Albers geweest. Eerder het tegenovergestelde.
Jep, en ook hier op FOK!
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
pi_52074058
quote:
Op vrijdag 3 augustus 2007 14:28 schreef sanger het volgende:

[..]

Wie niet momenteel. Ik zie en hoor zelfs anti Albers mensen er schande van spreken
Spyker heeft daarmee inderdaad heel wat symphatie verloren. Ook bij mij.

En over Albers gesproken:
quote:
Automobilist rijdt met slang en al weg bij tankstation

DELFT - In de Formule 1 overkwam het onlangs de Nederlandse coureur Christijan Albers: met slang en al wegrijden na een pitstop.

Dezelfde fout maakte een nog onbekende automobilist donderdag bij een tankstation langs de A13 bij Delft. Zonder de slang los te koppelen reed hij weg. De slang is vooralsnog spoorloos.

Dat maakte de politie vrijdag bekend.
  vrijdag 3 augustus 2007 @ 14:38:07 #98
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_52074173
zou het een Albers fan zijn?
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
pi_52074274
Ik zal je eerlijk zeggen, ik heb t ook een keer gedaan Ik reed in iemand anders zijn auto en d'r moest gas in. Zij had de slang er op gedaan dus ik bleef lekker zitten. Die muts naar binnen om te betalen, komt terug en stapt in en ik rij zo die gasslang uit de grond

Las net dit nog, geen Red Bull sponsoring zeker? Hoop niet dat het een bekende van t circus is.
Where facts are few, experts are many.
pi_52074349
quote:
Op vrijdag 3 augustus 2007 14:41 schreef Atreidez het volgende:
Ik zal je eerlijk zeggen, ik heb t ook een keer gedaan Ik reed in iemand anders zijn auto en d'r moest gas in. Zij had de slang er op gedaan dus ik bleef lekker zitten. Die muts naar binnen om te betalen, komt terug en stapt in en ik rij zo die gasslang uit de grond

Las net dit nog, geen Red Bull sponsoring zeker? Hoop niet dat het een bekende van t circus is.
Is dit je coming out als Albers-fan?
De Graafschap - KV Mechelen - Tranmere Rovers
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')