Jaah kermis hier in Venray en dan is het een zatte bedoeling.. maar wel gezellig!!quote:Op zondag 5 augustus 2007 12:18 schreef thaleia het volgende:
Dit wekt nieuwsgierigheid. Details s'il vous plait
quote:Op zondag 5 augustus 2007 16:09 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]
Jaah kermis hier in Venray en dan is het een zatte bedoeling.. maar wel gezellig!!
Vorige week ben ik met mijn meiden uit geweest en op die plek was een groep mannen die een vrijgezellenfeest hadden omda teen van hen ging trouwen. Een van die jongens vond mij ERG leuk.. en ik vond hem ook wel okay
MAar goed verder er niks achter gezocht.. Gewoon leuke avond gehad met die jongen en dat was het wel. Had niet verwacht dat dat meer uit zou komen.
Maar goed die gast die ging trouwen had als opdracht om een vriendenboekje vol te krijgen met allemaal vrouwen. Dus ik schrijf me daar oz'n heel verhaal in met telefoonnummer enzo en ik denk het zal allemaal wel.
Lig ik zaterdagnacht om 5 uur in mijn bed.. piep piep smsje.. van die ene jongen waar ik dus zo'n gezellige avond mee heb gehad. En hij liet merken dat hij het niet erg zou vinden om me vaker te zien.
Nou goed wij afgesproken afgelopen dinsdag..
....en donderdag...
....en gisteravond....![]()
Tis een echte gentleman. We zien wel hoe het allemaal gaat lopen![]()
Kan er niet teveel over zeggen want God weet leest ie dit ook![]()
Komt allemaal goed![]()
Beetje bijgekleurd in het zwembad?quote:Op zondag 5 augustus 2007 18:16 schreef QueenR het volgende:
[..]
![]()
klinkt goed! dus jij zit lekker in die vlinderperiode nu
![]()
![]()
Vind het op mezelf zijn heerlijk maar dat mis ik dan af en toe wel hoor, die vlinders![]()
Zwembad was lekker, genoten en gerelaxed.![]()
quote:Op zondag 5 augustus 2007 18:27 schreef Freshthinking het volgende:
[..]
Beetje bijgekleurd in het zwembad?
Dus je had vanuit Spanje al wel een kleurtje meegenomenquote:Op zondag 5 augustus 2007 18:53 schreef QueenR het volgende:
[..]
kom net terug uit spanje.
Maar ja iddheb daar niet zo heel veel zon gezien en ben behoorlijk opgekleurd!
ziet er toch meteen stukke beter met een kleurtje. Alleen is in spanje mijn haar zo licht geworden, dus het steekt wel beetje raar af zo.
![]()
gok dat het vervellen eerder toeslaatquote:Op zondag 5 augustus 2007 18:57 schreef Freshthinking het volgende:
[..]
Dus je had vanuit Spanje al wel een kleurtje meegenomenWel apart van dat haar, maar ook dat went natuurlijk
Mja, dat is altijd vervelend. Wel leuk als je je verveelt trouwens, die velletjes plukkenquote:Op zondag 5 augustus 2007 18:58 schreef QueenR het volgende:
[..]
gok dat het vervellen eerder toeslaat
gelukkig heb ik me nog niet zo verveeldquote:Op zondag 5 augustus 2007 19:05 schreef Freshthinking het volgende:
[..]
Mja, dat is altijd vervelend. Wel leuk als je je verveelt trouwens, die velletjes plukken
arm lipje........quote:Op zondag 5 augustus 2007 21:07 schreef Lips het volgende:
Waarom moet ik morgen nou werken
Het is lekker weer en het is hier kermis.... en Lips moet vroeg naar bed
ik zal wel voor je compenseren door laat naar bed te gaan en morgen zo goed als niks te doenquote:Op zondag 5 augustus 2007 21:07 schreef Lips het volgende:
Waarom moet ik morgen nou werken
Het is lekker weer en het is hier kermis.... en Lips moet vroeg naar bed
goed plan lips!quote:Op zondag 5 augustus 2007 21:20 schreef Lips het volgende:
Nou QueenR en Abbadon, wat lief van jullie dat jullie me steunen
Ik schenk mezelf nog een wijntje in om op jullie te proosten!
en ook hier sluit ik me bij aan.quote:OT: Still single offcourse, wel lekker weekend gehad!
Whehe, ik had al gehoord via via dat hij het type is dat doodsbenauwd is voor relaties (oftewel: nog nooit iemand leuk genoeg gevonden) dus ik had me wel voorgenomen om niet te gaan zoenen met hem voordat ik uberhaupt naar dat feestje ging. Bij dat soort types moet je volgens mij NOOIT beschikbaar zijn. Dat is gisteren goed gelukt, ik heb met jan en alleman gepraat en ook een minuut of 20 met hem. Maar voor de duidelijkheid, de sociaal minder begaafde jongen is niet degene waarmee ik naar het benzinestation liep.quote:Op zondag 5 augustus 2007 14:14 schreef OldJeller het volgende:
[..]
Ergens samen naar toe lopen was al een overbodige luxe, tenzij je al minimaal gezoend had of eventueel als alles erop leek te wijzen dat dat ging gebeuren.
Hij had niet zo eerlijk moeten zijn.
Ik had dat bij sommige stellen ook en die heb ik gewoon uit m'n vriendenkring geknikkerdquote:Op zondag 5 augustus 2007 21:52 schreef Q. het volgende:
Gistermiddag en avond weer doorgebracht met twee stelletjes, ik voel me daar toch niet altijd even lekker tussen, er blijft een sfeer alsof ik ongewenst ben. Het is niet meer zo erg als een jaar of vijf geleden maar het is nog steeds wel aanwezig. Zo'n sfeer van 'singles zijn minderwaardig'.
Dat het gedoemd was te mislukken wist de arme man dus niet en jij speelde gewoon mee.quote:Op zondag 5 augustus 2007 22:14 schreef Whoopsydaisy het volgende:
[..]
Whehe, ik had al gehoord via via dat hij het type is dat doodsbenauwd is voor relaties (oftewel: nog nooit iemand leuk genoeg gevonden) dus ik had me wel voorgenomen om niet te gaan zoenen met hem voordat ik uberhaupt naar dat feestje ging. Bij dat soort types moet je volgens mij NOOIT beschikbaar zijn. Dat is gisteren goed gelukt, ik heb met jan en alleman gepraat en ook een minuut of 20 met hem. Maar voor de duidelijkheid, de sociaal minder begaafde jongen is niet degene waarmee ik naar het benzinestation liep.
prefereer brosnanquote:Op zondag 5 augustus 2007 23:03 schreef OldJeller het volgende:
[..]
Dat het gedoemd was te mislukken wist de arme man dus niet en jij speelde gewoon mee.
Mannen die nooit een relatie aangaan.. niks mis mee, mits ze genieten en gebruik maken van de vrijheden.
[afbeelding]
Heer & meester.
Omdat we er over aan het geinen waren ... maar ja.quote:Op zondag 5 augustus 2007 22:08 schreef Abbadon het volgende:
zonde mrbox!...er komt vast wel een herkansing...
maar...ehmmm....waarom dacht je dat ze niet serieus was dan?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |