Oke zal het even aanvragen.quote:Op maandag 30 juli 2007 16:50 schreef Sporti het volgende:
moet 2183 zijn
safaa reageert daar best wel geschrokken op.quote:Op maandag 30 juli 2007 16:52 schreef Clank het volgende:
Jaap is Saffaa aan het versieren. Hij vraagt of ze moslima is en als ze ja antwoordt springt Jaap op en zegt dat hij zich dan distantieert van haar. Hij wil niet in elkaar geslagen worden.![]()
Lamaar.quote:
Hij kan beter op zoek gaan naar zijn karakter.quote:Op maandag 30 juli 2007 16:54 schreef Clank het volgende:
Dennis wil weer op zoek gaan naar zijn dooie kikker.. kwaak kwaak..![]()
En Nix is diaree?quote:Op maandag 30 juli 2007 16:54 schreef fladdie het volgende:
Huub en Liekke= dikke stront
het is je al een paar keer gevraagd en het is vast ijdele hoopquote:Op maandag 30 juli 2007 16:54 schreef fladdie het volgende:
Huub en Liekke= dikke stront
Daar heb ik wat minder moeite meequote:Op maandag 30 juli 2007 16:55 schreef farceman het volgende:
Saffa wordt de opvolgster van Palma!
Palma zij vamorgen ook al dat ze zou stoppen en ze meende dat echt.
( Ze worden wel steeds jonger.....)
Ze heeft een soort pukkel op haar voorhoofd.quote:
Oh.. verheug!!quote:Op maandag 30 juli 2007 16:54 schreef noekje het volgende:
Oh leuk!! Saffaa komt de komende 2 dagen als Palma er ook is.
wat zeiden ze?????quote:Op maandag 30 juli 2007 16:50 schreef farceman het volgende:
Hahahahah Yess Nix wordt vet gedist door jaap en Huub samen, eindelijk!!!!!!
Die kop van hem !!!!! Nix sloeg helemaal stil
Dennis = ...quote:quote:
Op maandag 30 juli 2007 16:54 schreef fladdie het volgende:
Huub en Liekke= dikke stront
En Nix is diaree?
En dan?
quote:Op maandag 30 juli 2007 16:56 schreef noekje het volgende:
Valt me nog mee dat ze Dennis die PC hebben ingekregen. Moet niet makkelijk zijn geweest om hem weg te slepen bij de Bart Smit.
Wat een leuke lieve meid.quote:
jaaaaaaaa, ik ga in ieder geval dan verlengen, zo niet!!! dan NIETquote:Op maandag 30 juli 2007 16:54 schreef Peter6000 het volgende:
Ik denk dat er honderden nieuwe streamabonnementen zijn afgesloten nu Safaa komt.![]()
Coooohoolquote:Op maandag 30 juli 2007 16:52 schreef itsme het volgende:
[..]
safaa reageert daar best wel geschrokken op.
Huub wil Saffa 2 dagen op proef
Ik heb ze gisteren in een vervelingsimpuls verlengd.quote:Op maandag 30 juli 2007 16:57 schreef petraa het volgende:
[..]
jaaaaaaaa, ik ga in ieder geval dan verlengen, zo niet!!! dan NIET![]()
Dat is waar, maar aan de andere kant, dit wordt wel twee dagen vet rellen dus wel weer wat leuks voor ons.quote:Op maandag 30 juli 2007 16:59 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Het zou zonde zijn als Palma zou verdwijnen. Niet omdat ik haar nu zo top vind, maar ze is wel altijd een factor voor wat "gedoe" in die villa. En het is al zo rustig daar.......niet nog rustiger s.v.p.
Ik zou het met je eens zijn, als Palma haar geklooi eens wat zou verspreiden, elke dag dezelfde clash is ook saai!quote:Op maandag 30 juli 2007 16:59 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Het zou zonde zijn als Palma zou verdwijnen. Niet omdat ik haar nu zo top vind, maar ze is wel altijd een factor voor wat "gedoe" in die villa. En het is al zo rustig daar.......niet nog rustiger s.v.p.
Universele schoonheidquote:
Ze vertelde vanochtend al tegen huub dat ze zou stoppenquote:Op maandag 30 juli 2007 16:55 schreef DutchTVCentral.nl het volgende:
toneelhaak voor Palma?
ja maar ook altijd tegen Huub en lieke. Begint me te vervelen.quote:Op maandag 30 juli 2007 16:59 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Het zou zonde zijn als Palma zou verdwijnen. Niet omdat ik haar nu zo top vind, maar ze is wel altijd een factor voor wat "gedoe" in die villa. En het is al zo rustig daar.......niet nog rustiger s.v.p.
terroooooooorquote:Op maandag 30 juli 2007 17:00 schreef mspoez het volgende:
Dennis heeft het wel ontdekt nu..."Ik heb zin om ruzie te maken man" "Waarover dan?" "Ja maakt niet uit!"
Hoei...eng hoor!
Hoef je je niet voor te schamen hoor, ik weet het het is verslavend enzo!quote:Op maandag 30 juli 2007 16:58 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Ik heb ze gisteren in een vervelingsimpuls verlengd.![]()
Dacht dat ik ervan af was.
Palma bracht inderdaad een hoop deining. Maar het trucje raakt snel uitgewerkt; alleen nog maar geschreeuw wordt dan irritant.quote:Op maandag 30 juli 2007 16:59 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Het zou zonde zijn als Palma zou verdwijnen. Niet omdat ik haar nu zo top vind, maar ze is wel altijd een factor voor wat "gedoe" in die villa. En het is al zo rustig daar.......niet nog rustiger s.v.p.
Volgens mij zetten veel mensen de streams uit als Palma erop is, dus zo negatief kan het niet zijn als Palma eruit vliegt.quote:Op maandag 30 juli 2007 17:00 schreef itsme het volgende:
[..]
ja maar ook altijd tegen Huub en lieke. Begint me te vervelen.
Vind het trouwens een afgrijselijk wijf.
Ze zal dit nu ook weten.
Ik zie haar nu al voor me. zittend achter haar pctje, razend en vol met boze plannen![]()
Die Kim is een domme ordinaire slet als Delley en Naatjequote:Op maandag 30 juli 2007 17:02 schreef itsme het volgende:
Nadia vind Saffaa een stoere chick en leuk.
Maar die Kim![]()
nee ze heeft net verteld dat ze half egyptisch isquote:Op maandag 30 juli 2007 17:03 schreef Gouden_Leeuw het volgende:
[..]
Oja? ik dacht dat ze Marokkaans was...
Ik wel inderdaad. Het werd me vanochtend aangeraden toch even een filmpje te bekijken maar kan dat niet volhoudenquote:Op maandag 30 juli 2007 17:02 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Volgens mij zetten veel mensen de streams uit als Palma erop is, dus zo negatief kan het niet zijn als Palma eruit vliegt.
nee vast nietquote:Op maandag 30 juli 2007 17:03 schreef mspoez het volgende:
Als ik het zo zie dan moet Jaap erg lachen om de terrooooooorplannen van Dennis en verstopt ie dat zelfs achter zijn tomatensoepkommetje... het zijn ook wel, moet ik Deenis nageven, ontzettend onthutsende plannen. Dit gaat Huub niet trekken.
Ze zei het zelf. Ik ben even vergeten wie het haar vroeg, kan Amanda of Nadia zijn geweest.quote:Op maandag 30 juli 2007 17:03 schreef Gouden_Leeuw het volgende:
[..]
Oja? ik dacht dat ze Marokkaans was...
Dat denk ik ook. Het enige positieve is dat Nadia jaloers op haar is maar het is mij duidelijk dat die Kim net zo een type is als de 2 dellies.quote:Op maandag 30 juli 2007 17:03 schreef FdW het volgende:
[..]
Die Kim is een domme ordinaire slet als Delley en Naatje![]()
Huub breekt over dit horlogeplan. Is echt de druppel die de emmer gaat doen overlopen...hij rent vast gillend de tuin uit, roepend om zijn moeder. Dat denk ik wel.quote:
haha ok! heb ik ff gemist. Streams worden nu wel leuker nu Saffa vaker gaat komenquote:Op maandag 30 juli 2007 17:05 schreef Disana het volgende:
[..]
Ze zei het zelf. Ik ben even vergeten wie het haar vroeg, kan Amanda of Nadia zijn geweest.
Ja echt ik ben het helemaal met je eensquote:Op maandag 30 juli 2007 17:06 schreef mspoez het volgende:
[..]
Huub breekt over dit horlogeplan. Is echt de druppel die de emmer gaat doen overlopen...hij rent vast gillend de tuin uit, roepend om zijn moeder. Dat denk ik wel.
nog steeds het zelfde als altijdquote:Op maandag 30 juli 2007 17:07 schreef itsme het volgende:
Wat zijn dan de nieuwe terror plannen van Nixie?
Zou Dennis niet in de gaten hebben, dat zijn aktie geen resultaat heeft??quote:Op maandag 30 juli 2007 17:06 schreef Meganog het volgende:
Dennis is blij met zijn actie omdat Huub en Saffa nu samen opruimen op het stuk dat hij tot verboden gebied had verklaard.
Beslist! Ik vergeet nooit meer hoe ze Palma gek kreeg zonder veel te zeggen of te doen.quote:Op maandag 30 juli 2007 17:06 schreef Gouden_Leeuw het volgende:
[..]
haha ok! heb ik ff gemist. Streams worden nu wel leuker nu Saffa vaker gaat komen![]()
![]()
quote:Op maandag 30 juli 2007 16:53 schreef wolferl het volgende:
Kunnen we geen Tshirts laten maken.
Jaap en Huub = goud.
Jaap en Denniks = bout.
Is daar een filmpje van? heb dat toen destijds gemist..quote:Op maandag 30 juli 2007 17:08 schreef Disana het volgende:
[..]
Beslist! Ik vergeet nooit meer hoe ze Palma gek kreeg zonder veel te zeggen of te doen.
Dennis is gewoon een zeer positief ingesteld persoon.quote:Op maandag 30 juli 2007 17:07 schreef Varen het volgende:
[..]
Zou Dennis niet in de gaten hebben, dat zijn aktie geen resultaat heeft??![]()
quote:Op maandag 30 juli 2007 17:08 schreef wolferl het volgende:
Denniks vervolgt zijn quest naar de dode kikker bij de vijver des Jaaps.
De kikker blijkt er niet meer te liggen, Denniks is compleet de weg kwijt, en weet niet wat ie moet doen.
Ter frustratie doet ie zelf een kikker na, Kwaak Kwaak. De medebewoners van de Gouden Grot lachen. Maar lachen ze hem nu uit of lachen ze hem toe, ook hier raakt Denniks flink van in de war. Als de bewoners slapen komt de kikker uit de dood op Denniks bed liggen, en vraagt waarom hij de kikker heeft gedood. Denniks zegt dat ie moet weggaan, maar als de kikker zijn familie bijeen roept komen er 100.000 kikkers om Denniks staan. Alle 200.000 kikkerogen worden vuurrood en hun kikkerslijm over hem heen spuiten. Denniks verandert in een vlieg en de kikkers verorberen Denniks.
??????quote:Op maandag 30 juli 2007 17:08 schreef itsme het volgende:
Ik zie alleen saffaa echt opruimen.
Saffaa komt voor nix op.
en Nadia ook. Huub hij is boos op mij vanaf dag 1. nadia is het daar niet mee eens
Het staat in het vorige YouTube topic volgens mij, maar dat wordt wel even zoekenquote:Op maandag 30 juli 2007 17:09 schreef Gouden_Leeuw het volgende:
[..]
Is daar een filmpje van? heb dat toen destijds gemist..
oeiquote:Op maandag 30 juli 2007 17:10 schreef Disana het volgende:
[..]
Het staat in het vorige YouTube topic volgens mij, maar dat wordt wel even zoeken![]()
Hopelijk zingen ze wel mee. Dat vind ik altijd zo goed klinken.quote:Op maandag 30 juli 2007 17:10 schreef itsme het volgende:
Saffaa en de dellies hebben het over de nieuwste muziek
Ja, ze reageert idd erg over the top. Dus moet ze wel ergens heel erg door geraakt zijn denk ik dan.quote:Op maandag 30 juli 2007 17:10 schreef Darklight het volgende:
Wordt ook wel tijd dat Palma vertrekt
Echt belachelijk hoe ze vanmorgen tekeer ging
Die sukkel denkt dat hij toegang gaat krijgen tot Youtube.quote:Op maandag 30 juli 2007 17:08 schreef Disana het volgende:
Waarschijnlijk krijgen de miljonairs een 'white list' voor het internetten. Dan mogen ze adressen opgeven en wordt achter bepaald of toegang wordt verleend. Aldus Huub.
nee amanda vroeg dat, maar Huub wist dat niet.quote:Op maandag 30 juli 2007 17:12 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Die sukkel denkt dat hij toegang gaat krijgen tot Youtube.![]()
Het vertrek van Natasia zei ze snikkend.quote:Op maandag 30 juli 2007 17:12 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ja, ze reageert idd erg over the top. Dus moet ze wel ergens heel erg door geraakt zijn denk ik dan.
Dat hadden ze ook voor de boel werd dichtgedraaid, dus ik hoop van wel. Hebben ze ook weer eens wat andere muziekquote:Op maandag 30 juli 2007 17:12 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Die sukkel denkt dat hij toegang gaat krijgen tot Youtube.![]()
Nee, ze reageert al veel langer zo op Huub en Lieke.quote:Op maandag 30 juli 2007 17:13 schreef Meganog het volgende:
[..]
Het vertrek van Natasia zei ze snikkend.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |