Uiteraard hebben dergelijke centra wel de verantwoordelijkheid om maatschappelijk verantwoord om te gaan met dit gemeenschapsgeld. En dat naar de plaatselijke overheden dit te verantwoorden.quote:Op zondag 29 juli 2007 15:59 schreef MahirBurekovic het volgende:
[..]
Die subsidies gaan gewoon naar de jongerencentra die ze (laten) organiseren, dus zo vreemd is dat niet. Dat geld gaat ook naar muziekcursussen etc.
Wellicht is er dan toch goed dat overheid vinger aan de pols houdt. Neemt niet weg dat dergelijke centra zelf eerst verantwoordelijk zijn met het goed besteden van genoemde subsidies.quote:Ik vind een verbod dus (buiten dat het ireëel is) niet wenselijk, omdat de meeste problemen zich hoogstwaarschijnlijk hebben voorgedaan tijdens of naar aanleiding van die kleine bijeenkomsten, en niet bij optredens van amerikaanse of bekende nederlandse rappers of bij (grotere) r&b/hiphop feesten.
In het kader van preventie zeg ik : doen. In het kader van repressie zeg ik: een verbod. Er hoort een duidelijk signaal uit te gaan.quote:Organisatoren van dat soort evenementen kun je bovendien ook op het probleem wijzen zodat zij kunnen voorkomen dat er toch 'battles' door jongeren uit de stad worden gehouden
Als je deze gedachte door zou voeren zou je eerste prioriteit het verbieden van alle bijbels zijn. Het is gebleken dat veel mensen daar ook niet mee om kunnen gaan, laten we ze maar "in bescherming nemen".quote:Op zondag 29 juli 2007 15:58 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Sommigen in de samenleving moet je in bescherming nemen.
Kunnen we dan ook eindelijk het fenomeen 'voetbal' gaan verbieden als we toch duidelijke signalen willen gaan afgeven?quote:Op zondag 29 juli 2007 16:03 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
In het kader van preventie zeg ik : doen. In het kader van repressie zeg ik: een verbod. Er hoort een duidelijk signaal uit te gaan.
Als je TS wil beledigen, dan moet je wel rijmen he.quote:Op zondag 29 juli 2007 16:15 schreef Batsnek het volgende:
TS wat ben je een eng mannetje/vrouwtje :S
Als dat zou kunnen graag. Voetbalquote:Op zondag 29 juli 2007 16:05 schreef Thomas B. het volgende:
[..]
Kunnen we dan ook eindelijk het fenomeen 'voetbal' gaan verbieden als we toch duidelijke signalen willen gaan afgeven?
Hoe kinderlijk naïef.quote:Op zondag 29 juli 2007 15:22 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Dat lijkt mij duidelijk.
[..]
Middels APV dergelijke bijeenkomsten verbieden. En subsidie intrekken.
Ja maar we moeten verder gaan, de criminaliteit bij de bron aanpakken. Uit onderzoek is gebleken dat zo'n beetje 100% van alle criminelen, verkrachters en moordenaars, tijdens hun kindertijd melk hebben gedronken. Een logische stap is dan natuurlijk het verbieden van alle melk. Gewoon alle subsidie voor de melkboeren intrekken, en iedereen die nog melk drinkt op de zwarte lijst zetten, dat zijn allemaal potentiele misdadigers.quote:Op zondag 29 juli 2007 18:21 schreef PJORourke het volgende:
Moord is al verboden, EG.
Ik denk niet dat die centra het leuk vinden als zij met moord geassocieerd worden, dus die zullen sowieso wel maatregelen nemen. Ook als de rijksoverheid zich er niet mee bemoeit.quote:Op zondag 29 juli 2007 16:03 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Wellicht is er dan toch goed dat overheid vinger aan de pols houdt. Neemt niet weg dat dergelijke centra zelf eerst verantwoordelijk zijn met het goed besteden van genoemde subsidies.
Uiteraard zullen zij die dit opperen, dat nooit op zichzelf van toepassing achten.quote:Op zondag 29 juli 2007 15:58 schreef EchtGaaf het volgende:
Sommigen in de samenleving moet je in bescherming nemen.
Wellicht is het goed die vinger operatief te verwijderen.quote:Op zondag 29 juli 2007 16:03 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Wellicht is er dan toch goed dat overheid vinger aan de pols houdt. Neemt niet weg dat dergelijke centra zelf eerst verantwoordelijk zijn met het goed besteden van genoemde subsidies.
[..]
quote:Uit de OP:
Maar sinds een klein jaar worden de teksten grover, de beledigingen zwaarder en breiden de beledigingen en verwensingen zich ook uit naar mensen buiten de rapscene. En die komen dus ook buiten de rapscene verhaal halen, als hun moeder, vriendin of zus ernstig beledigd is in zo'n song.
Lezen is moeilijk hè?quote:Op zondag 29 juli 2007 22:23 schreef JohnDope het volgende:
Die echte Rappers willen zich nu onderscheiden van al die blanke wannabe rappertjes en dan ga je dit soort taferelen krijgen.
Iedereen moet binnen spelenquote:Op zondag 29 juli 2007 21:50 schreef DrWolffenstein het volgende:
De straatcultuur in al zijn facetten moet worden vernietigd.
Dit soort gebeurtenissen is pas echte RapCultuur.quote:
quote:Uit de OP:
Maar sinds een klein jaar worden de teksten grover, de beledigingen zwaarder en breiden de beledigingen en verwensingen zich ook uit naar mensen buiten de rapscene. En die komen dus ook buiten de rapscene verhaal halen, als hun moeder, vriendin of zus ernstig beledigd is in zo'n song.
Lezen is moeilijk hè?quote:Op zondag 29 juli 2007 22:43 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Dit soort gebeurtenissen is pas echte RapCultuur.
Ik heb het allang gelezenquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |