quote:Op zaterdag 28 juli 2007 03:45 schreef Leandra het volgende:
[..]
Je zou beter moeten weten dan er zo'n drama van te maken...
Je weet ook dat het probleem niet zozeer om jou ging maar om de rest van die kutpubertjes die al een paar nachten de SC aan het verneuken waren.
En als jij zo graag in een SC zit waar (vrijwel) niet gemod wordt omdat je het daar gezelliger vindt dan in de PUB SC waar de mods er bovenop zitten dan moet je ook weten dat er bij een modloze SC een stukje zelfregulatie hoort.
Dus... je bent hier wat mij betreft van harte welkom als je normaal mee kunt posten, maar normaal meeposten betekent ook normaal doen tegen users die jij wellicht niet kent.
Ik heb het toen al uitgelegd met de volgende vergelijking, maar ik zal het nog een keer doen:
Je deed alsof je hier al 3 jaar achter de bar stond te tappen terwijl je net een paar weken geleden je eerste slokje bier genomen hebt.
Als jij je niet meer op je gemak voelde in je skihut-achtige kroeg met uitsmijters die de PUB SC is, en je wel op je gemak voelde in deze ouwe lullen kroeg zonder uitsmijters aan de deur, dan moet je niet raar staan te kijken als diezelfde ouwe lullen er niet vrolijk van worden als er 's nachts een skihut kroeg van gemaakt wordt, en al helemaal niet als ze dan ook nog een keer een grote bek krijgen van het pubertje wat liever tussen de ouwe lullen zat dan tussen de andere pubers op het moment dat er nog wat pubers bij zijn.
Een beetje relteef weet hoe ze iedereen boos kan krijgenquote:Op zaterdag 28 juli 2007 03:45 schreef cindy10 het volgende:
[..]
vraag om tips,niet om bashing...waardeloze nep eendt!![]()
Ik ben ff van god los Disana... Waar heb je het in vredesnaam over???????quote:Op zaterdag 28 juli 2007 03:46 schreef Disana het volgende:
[..]
Jouw gezwets van de week dat je 'ook wel eens' een 'aanvaring' met me had gehad, met de toevoeging 'wie niet'. En dat vanwege het feit dat je mijn mening over de Donorshow niet snapte - die helemaal niets met jou had te maken.
Nee niet "gaan we weer"quote:
Komt door de dopingquote:Op zaterdag 28 juli 2007 03:49 schreef Ravii het volgende:
De Pub SC is wel leuk hoor trouwens!
soms zijn ze eenbeetje pissig.
hormonene enzo!
luister calimero,er zijn al genoeg rellen,als je om je heen kijkt in de vijver!quote:Op zaterdag 28 juli 2007 03:49 schreef PC eend het volgende:
[..]
Een beetje relteef weet hoe ze iedereen boos kan krijgen![]()
Snuggere mensen weten dan dat je dan niet gelijk tips moet vragen om als die relteef over te komen![]()
Wie de schoen past trekke hem aan.... CINDYRELLAH![]()
![]()
Nou haal dat 'rellah' maar weg![]()
Je hebt me er zelfs nog met een kwaaie kop over zitten PM'en. Een andere 'aanvaring' in jouw fantasie hebben we niet gehad.quote:Op zaterdag 28 juli 2007 03:49 schreef Soury het volgende:
[..]
Ik ben ff van god los Disana... Waar heb je het in vredesnaam over???????
Donorshow? Give me a break dit is de eerste keer dat ik dat woord hier op het forum gebruik.
Vergis je je niet met iemand anders of ben je para
Dan moet je in het vervolg je grote bek misschien houden, zelfbenoemde neprelteefquote:Op zaterdag 28 juli 2007 03:51 schreef cindy10 het volgende:
![]()
[..]
luister calimero,er zijn al genoeg rellen,als je om je heen kijkt in de vijver!
mijn rel zal daar niet veel aan toevoegen!![]()
Ik heb je GVD never nooit en zal het ook nooit doen een PM gesuurd.. Kijk je boekhouding es na troelaquote:Op zaterdag 28 juli 2007 03:51 schreef Disana het volgende:
[..]
Je hebt me er zelfs nog met een kwaaie kop over zitten PM'en. Een andere 'aanvaring' in jouw fantasie hebben we niet gehad.
Maar het geeft niet joh, ik had eigenlijk niet anders van je verwacht. Mensen die stekeltjes bij anderen zien hebben ze vaak zelf![]()
Ja, dat vond ik van de week ook toen iemand me op de middag SC wees waar jij na Petraa's post ook zo nodig een duit in het zakje moest doen met een Disana analyse a la Soury.quote:
quote:
En je hebt ook nooit in je nabije omgeving met orgaandonatie te maken gehad en die aanvaring waar je van de week over blebberde heb je natuurlijk ook verzonnen. Hmmmmmmmmmm.quote:Op zaterdag 28 juli 2007 03:53 schreef Soury het volgende:
[..]
Ik heb je GVD never nooit en zal het ook nooit doen een PM gesuurd.. Kijk je boekhouding es na troela
kan je dat laatste woord in goed nederlands nog een keer herhalen,lok eendje?quote:Op zaterdag 28 juli 2007 03:53 schreef PC eend het volgende:
[..]
Dan moet je in het vervolg je grote bek misschien houden, zelfbenoemde neprelteef![]()
Mooie voor in haar sigquote:Op zaterdag 28 juli 2007 03:53 schreef PC eend het volgende:
[..]
Dan moet je in het vervolg je grote bek misschien houden, zelfbenoemde neprelteef![]()
Blow je teveel, of hoe zit datquote:
Dan snap ik alsnog niet wat die pubers ermee te maken hebbebquote:Op zaterdag 28 juli 2007 03:50 schreef Leandra het volgende:
[..]
COS users voelden zich hier niet welkom meer door een overdosis pubers die hier verder nooit zaten
nou zeg....iedereen krijgt een beurt,waar blijft de mijne??quote:Op zaterdag 28 juli 2007 03:53 schreef Disana het volgende:
[..]
Ja, dat vond ik van de week ook toen iemand me op de middag SC wees waar jij na Petraa's post ook zo nodig een duit in het zakje moest doen met een Disana analyse a la Soury.
Weet ik veel dat je daarom gewoon kan vragenquote:
Nou kom maar op met je boekhouding dan ... Ik vind dit zeer beroerd en je lult uit je nek of je zit gewoon te ziekenquote:Op zaterdag 28 juli 2007 03:53 schreef Disana het volgende:
[..]
Ja, dat vond ik van de week ook toen iemand me op de middag SC wees waar jij na Petraa's post ook zo nodig een duit in het zakje moest doen met een Disana analyse a la Soury.
Je zit zelf te zieken. Ik ga je post van van de week na Petraa alhier echt niet voor je opzoeken.quote:Op zaterdag 28 juli 2007 03:56 schreef Soury het volgende:
[..]
Nou kom maar op met je boekhouding dan ... Ik vind dit zeer beroerd en je lult uit je nek of je zit gewoon te zieken
je doet niet anders,maar weet nu van niets?quote:Op zaterdag 28 juli 2007 03:55 schreef PC eend het volgende:
[..]
Weet ik veel dat je daarom gewoon kan vragen![]()
![]()
NEPRELTEEFquote:Op zaterdag 28 juli 2007 03:54 schreef cindy10 het volgende:
[..]
kan je dat laatste woord in goed nederlands nog een keer herhalen,lok eendje?![]()
Ik krijg nu pas echt het idee dat Disana peter isquote:Op zaterdag 28 juli 2007 03:56 schreef Soury het volgende:
[..]
Nou kom maar op met je boekhouding dan ... Ik vind dit zeer beroerd en je lult uit je nek of je zit gewoon te zieken
Je kunt natuurlijk ook heel makkelijk over al die keren heenlezen dat ik schreef: "het ging niet eens zozeer om jou"quote:Op zaterdag 28 juli 2007 03:55 schreef Ravii het volgende:
[..]
Dan snap ik alsnog niet wat die pubers ermee te maken hebbeb
ik heb in de COS gepost
screenshots
uitleg en shit.
maarja, dat was voor 1 dag
aangezien ik daarna niet meer kon kijken.
tot op vandaag de dag niet meer.
en dan word gaan mensen klagen over pubers. heuy! ik ben 15.
heuy, een puber
heuy, ik ben er nogniet zolang.
al gelijk 3 rendenen om me aangesproken te voelen.
JIJ !!! beschuldigd me van iets waar ik verdomme geen enkel deel aan heb (nogmaals waar heb je het over?).. Best ik was waarschijnlijk nog een van de weinige die je niet uitkotste ... Helaasquote:Op zaterdag 28 juli 2007 03:57 schreef Disana het volgende:
[..]
Je zit zelf te zieken. Ik ga je post van van de week na Petraa alhier echt niet voor je opzoeken.
Opvoeden zit nou eenmaal in haarquote:Op zaterdag 28 juli 2007 03:59 schreef Leandra het volgende:
[..]
Je kunt natuurlijk ook heel makkelijk over al die keren heenlezen dat ik schreef: "het ging niet eens zozeer om jou"
En als je net die kutopmerking over mij niet geplaatst had dan had je van mij geen last gehad.
En ja... ik had je voor de nacht van die rel al gewezen op het feit dat je een beetje een te grote bek begon te krijgen... ik vond je gedrag richting users die jij toevallig niet kende volstrekt ongepast, en dat waren dan nog SC'ers... ik wil niet weten wat er was gebeurd als er een off-topic COS gesprek door users die hier minder vaak zitten idd voortgezet was in de SC.
Ben je echt zo dom dat je het moet opzoeken?quote:Op zaterdag 28 juli 2007 03:59 schreef cindy10 het volgende:
[..]
kan ik dat terugvinden in de dikke van dalen? gefokte dons eend?![]()
Och, jij en een kliekje... moet ik me daar zorgen om maken, dat jij je daarin verschuilt? Fris je geheugen maar even op:quote:Op zaterdag 28 juli 2007 04:00 schreef Soury het volgende:
[..]
JIJ !!! beschuldigd me van iets waar ik verdomme geen enkel deel aan heb (nogmaals waar heb je het over?).. Best ik was waarschijnlijk nog een van de weinige die je niet uitkotste ... Helaas
Prima als je er niet op reageert, maar lees iig wat ik schrijf.quote:Op zaterdag 28 juli 2007 04:01 schreef Ravii het volgende:
ik ga hier niet op reageren
voelde me net zo blij![]()
misschien krijg ik nog wel een keer een lief smsje!
Word je al para??quote:Op zaterdag 28 juli 2007 04:02 schreef PC eend het volgende:
Een duo rel, ik raak helemaal in de war waar ik nu het best kan stoken
quote:Op zaterdag 28 juli 2007 04:02 schreef Leandra het volgende:
[..]
En altijd net als je eigenlijk wat anders wilde gaan doen hè
1 rel nog maar overquote:Op zaterdag 28 juli 2007 04:02 schreef PC eend het volgende:
Een duo rel, ik raak helemaal in de war waar ik nu het best kan stoken
Zoek die van de donorshow ook ffquote:Op zaterdag 28 juli 2007 04:02 schreef Disana het volgende:
[..]
Och, jij en een kliekje... moet ik me daar zorgen om maken, dat jij je daarin verschuilt? Fris je geheugen maar even op:
[DGK SC # 211] Vroegâh gelukkig geen digicams
WTF Ik nam het verdomme nog voor je op !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dit was een goed bedoelde post en ik post het nogmaals voor de liefhebbers hier... GET A LIFE... Tis fokking niet normaalquote:Op zaterdag 28 juli 2007 04:02 schreef Disana het volgende:
[..]
Och, jij en een kliekje... moet ik me daar zorgen om maken, dat jij je daarin verschuilt? Fris je geheugen maar even op:
[DGK SC # 211] Vroegâh gelukkig geen digicams
quote:Op zaterdag 21 juli 2007 00:20 schreef Soury het volgende:
[..]
Ik heb het ook (wie niet) met Disana aan de stok gehad.. Ze is veel en veel te bezig met dit gebeuren en neemt dat in het belachelijke serieus. Maar ze kan ook heel grappig lief en adrem zijn. Ze maakt mooie caps en maakt er veel werk van. Ik denk dat haar frustratie ligt in het feit dat ze een perfectioniste wilt zijn en dat uit ze ...
Ik kan daar ook niet zo goed tegen maar ik ken haar ondertussen en hou wijselijk me smoel maar.
Wie denk jij dan wel niet wie je bentquote:Op zaterdag 28 juli 2007 04:02 schreef Leandra het volgende:
[..]
Prima als je er niet op reageert, maar lees iig wat ik schrijf.
Soury mag zelf vertellen wat ze bedoelt met 'aan de stok gehad'. Dat kan namelijk alleen maar zijn dat ze niet accepteerde dat ik die nierpatiente ook toneelspeelster noemde (want het was gespeeld)quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |