quote:
Op zaterdag 28 juli 2007 20:58 schreef Lieve het volgende:[..]
Eend, doe eens normaal! Er staat ' laat me raden?'... wat is daar weten aan?
Iemand zegt dat hij 5 straten van natasie woont, dan ga jij raden.... dan ga ik er gemakshalve vanuit dat je niet zomaar random straatnamen gaat blaten
Maar dat je haar adres echt opgezocht/onthouden hebt, leg dat naast je waanzinnige hetze tegen natasia, dan vind ik dat eng en dat zeg ik of je het daar nou mee eens bent of niet
![]()
quote:
Zoals er heel veel paranoide behepten in de gouden kooi zaten, zo zitten er hier ook die duidelijk met samengeperste billen en foei vingertjes proberen de wereld en de mensen naar eigen hand te zetten.
Jij doet niet anders
En dan vaak op een volstrekt waanzinnige manier, ik ben niet de enige die dat opvalt
![]()
quote:
Ik heb medelijden met mensen die iets uit niets proberen te bewerkstelligen en zo een wereld rond waandenken creeeren. Geen enkel bezwaar tegen jouw waan, maar laat mij daar buiten!
Waarom zou ik jou er buiten laten als ik op jou reageer?
je verdiend het, ik zeg dat niet zomaar
![]()
Bovendien heb jij daar zelf een handje van
![]()
quote:
Proactief laveren in een reactieve maatschappij is risicobeheersing achteraf? Deze vorm van beheersing geeft een aardig risico op incidenten.
Misschien als je zo overtuigd bent van je preventieve, detectieve repressie dat je daar wat eerder op had moeten anticiperen?
Goh zeg wat een moeilijke woorden allemaal, dat moet ik ff opzoeken hoor
![]()
Het camoufleert wel een beetje je eigen waanzinnige denkwijze, misschien moet je het vaker doen
Welk risico geeft trouwens het weghalen van een adres?
En waarom dit betoogje van jouw, omdat ik klaag over adresgegevens? (volgens mij was het altijd al zo dat dit niet mocht?).
Het is toch niet een kloon van jouw he?
![]()
quote:
Nu steek je je energie in zaken waarmee het feitelijke risico niet wezenlijk is afgenomen.
Welk risico?
Had je nog plannen?
![]()
quote:
Een meer proactieve houding in je angst en risicobeheersing was zinvoller geweest.
Ja ik heb nou eenmaal niet de rechten om die gegevens zelf weg te halen he
Of had je wat anders in gedachte
![]()
Moet ik daar soms voor de deur gaan waken?
![]()
quote:
( alhoewel je op de beperking van je angst en de beheersing van risico's uiteindelijk geen incident uit de weg zult gaan. Er komen alleen andere risico's voor terug.)
Dat bedoel ik, jij bent gewoon eng
![]()
Nu maar weer gewoon een tijdje op negeer