Boonen werd net ook nog geinterviewd, ik heb hem met geen woord horen reppen over dat hij blij is dat Rasmussen eruit ligt. Hij zei alleen dat het al 2 weken in de lucht hing, maar dat hij er verder niet veel over kon zeggen omdat hij de feiten niet kende.quote:Op donderdag 26 juli 2007 12:49 schreef Ambrosius het volgende:
Eurosport heeft nu nog ongeveer anderhalf uur reacties op deze affaire.
Daar is de wapenbranche ook blij meequote:Op donderdag 26 juli 2007 11:08 schreef petitlapin2 het volgende:
[..]
![]()
laat ons zeggen dat ik persoonlijk zo dom ben om een bankrekening te kiezen op basis van de rente die het me oplevert![]()
Dat viel me ook op. Het zullen vast wel een paar journalisten zijn, die zijn quotes wat opleuken.quote:Op donderdag 26 juli 2007 12:52 schreef wimderon het volgende:
[..]
Boonen werd net ook nog geinterviewd, ik heb hem met geen woord horen reppen over dat hij blij is dat Rasmussen eruit ligt. Hij zei alleen dat het al 2 weken in de lucht hing, maar dat hij er verder niet veel over kon zeggen omdat hij de feiten niet kende.
ach boonen moet nu gewoon even kritiek spuien over één of andere stinkende "kutfransoos" om het plebs hier te paaien, dan is hij weer een heldquote:Op donderdag 26 juli 2007 13:01 schreef Falco het volgende:
Dat viel me ook op. Het zullen vast wel een paar journalisten zijn, die zijn quotes wat opleuken.
Ik kan het jou niet kwalijk nemen dat je niet op de hoogte bent van de machtspreiding binnen de ploeg, maar ik kan het je wel uitleggen. Op het moment dat het bedrijf Rabobank het gevoel heeft dat het imago aangetast wordt, trekken ze zonder pardon de stekker uit de ploeg. In het contract met ploeg staan 100'en ontbindenden voorwaarden.quote:Op donderdag 26 juli 2007 11:09 schreef Piet_Veerman het volgende:
[..]
Haha, alsof vanuit het hoofdkantoor van het bedrijf Rabobank is besloten hem niet meer te laten starten.
Stop hier toch mee, dit wordt genant.
basisboek marketing, blz 13quote:Op donderdag 26 juli 2007 12:25 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Dat is vrij logisch, als je dat als ploeg kan vermijden, dan doe je dat ook. Op deze manier komt Rabo er ethisch en moreel veel beter uit.
is er hier ergens wat intelligentie in de zaal om deze jongen te helpen?quote:Op donderdag 26 juli 2007 13:05 schreef LENUS het volgende:
Ik kan het jou niet kwalijk nemen dat je niet op de hoogte bent van de machtspreiding binnen de ploeg, maar ik kan het je wel uitleggen. Op het moment dat het bedrijf Rabobank het gevoel heeft dat het imago aangetast wordt, trekken ze zonder pardon de stekker uit de ploeg. In het contract met ploeg staan 100'en ontbindenden voorwaarden.
Genant, dat is het zeker. Zo weinig kennis over de sport en dan posten in een TDF topicBlijf maar gewoon bij je voetbaltopics, zet je jezelf wat minder voor lul misschien.
De Rooij liegt ook al?quote:Op donderdag 26 juli 2007 13:07 schreef Grobbel het volgende:
Shit, dus Rasmussen ontkent het nog steeds?
quote:Op donderdag 26 juli 2007 13:05 schreef LENUS het volgende:
Ik kan het jou niet kwalijk nemen dat je niet op de hoogte bent van de machtspreiding binnen de ploeg, maar ik kan het je wel uitleggen. Op het moment dat het bedrijf Rabobank het gevoel heeft dat het imago aangetast wordt, trekken ze zonder pardon de stekker uit de ploeg. In het contract met ploeg staan 100'en ontbindenden voorwaarden.
Genant, dat is het zeker. Zo weinig kennis over de sport en dan posten in een TDF topicBlijf maar gewoon bij je voetbaltopics, zet je jezelf wat minder voor lul misschien.
Je hoeft je frustraties niet op mij af te reageren dat jij je opleiding niet hebt afgemaakt en nu als moedertje je dagen achter fok! slijt.quote:Op donderdag 26 juli 2007 13:08 schreef petitlapin2 het volgende:
[..]
is er hier ergens wat intelligentie in de zaal om deze jongen te helpen?![]()
Dat vind ik echt heel erg raar, had ik neit verwacht. Hij beschuldigt eigenlijk Theo de Rooij indirect, en zegt dat hij het niet eens in met de beslissing.quote:Op donderdag 26 juli 2007 13:09 schreef Falco het volgende:
Waar staat dat Boogerd Rasmussen verdedigt? Heeft die ook al een klap van de molen gekregen?
Ahja, ik heb Eurosport hier aan staanquote:Op donderdag 26 juli 2007 13:09 schreef Grobbel het volgende:
Dat was net op tv, beste Falco.
welke opleiding heb ik niet afgemaakt?quote:Op donderdag 26 juli 2007 13:10 schreef LENUS het volgende:
Je hoeft je frustraties niet op mij af te reageren dat jij je opleiding niet hebt afgemaakt en nu als moedertje je dagen achter fok! slijt.
Schadeclaim? Wat valt er te claimen dan? Rasmussen heeft het meeste geld binnengebracht voor de Rabobank. Dit gaat niet om geld want als ze Rasmussen niet hadden ontslagen dan hadden ze ook nog eens 450.000 euro binnengeharkt. Dit gaat om commerciële belangen en regels die zijn overtreden. Als Rasmussen liegt is het vrijwel zeker dat hij iets te verbergen heeft en in deze sport kan dat niet anders zijn dan DOPING gebruik. Het valt nu niet meer te bewijzen. Als die niet had gelogen zouden het geruchten blijven maar nu heeft die in zekere zin bekend dat hij verkeerd bezig is geweest en dat kun je gewoon niet accepteren want de verdachtmakingen worden dan alleen maar erger en blijven boven je kop hangen als rabobank. De gevolgen zullen dan veel erger zijn dan alleen het ontslaan van Rasmussen. De hele rabobank zou dan de dupe worden van zijn leugen. Dat hebben ze nu voorkomen door hem te ontslaan. De rabobank kon niet anders. Had Rasmussen maar niet gelogen dan waren het geruchten gebleven.quote:Op donderdag 26 juli 2007 12:44 schreef Bruce117 het volgende:
[..]
Misschien moet de Rabobank wel een schadeclaim indienen bij Rasmussen. Of zal zoiets alleen maar in Amerika nut hebben.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |