Hij is die pastoor die die postbank reclamen deed met Jan Mulder in Rome op de fiets.quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:18 schreef Bartoli het volgende:
[..]
ik ken die hele gast niet volgens mij
Ik hoop dat Smeets dat witte stukje uit z'n kraag trekt.quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:17 schreef golfer het volgende:
Jakkes, weer die vreselijke pedante vent.
hmm kan me die reclame niet meer herinnerenquote:Op woensdag 25 juli 2007 00:21 schreef maril het volgende:
[..]
Hij is die pastoor die die postbank reclamen deed met Jan Mulder in Rome op de fiets.
quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:21 schreef Bartoli het volgende:
hmm kan me die reclame niet meer herinneren
Filemon is dan wel weer leuk zal vast over doping gaan (spuiten & slikken)quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:26 schreef maril het volgende:
Donderdag is een van de gasten Filemon Wesselink.
http://www.bnn.nl/data/media//db_images/original/40150.jpg
Hij was een groot fan van Ulrich. volgens de gegevens va de NOS gaaat hij op zoek naar eeen nieuwe held(hoop niet dat dat Vino was)quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:29 schreef Bartoli het volgende:
[..]
Filemon is dan wel weer leuk zal vast over doping gaan (spuiten & slikken)![]()
Sorry hoor, maar 'vroeger' had je nog behoorlijk taalonderwijs op school en werd je geacht wat woordenschat te hebben bij de dictee's.quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:20 schreef 456 het volgende:
Pedant!
Hoe kom je er op!
(valt in de categorie 'dedain')
Goed dat je het zegt! Tegen die tijd kan ik wel in Castelsarrasin zijn. Zeg tegen Filemon dat hij uitkijkt met oversteken. Het is niet dat ik van kwade wil ben, maar mijn auto wil bij hem a) vooruit b) achteruit c) nog eens vooruitquote:Op woensdag 25 juli 2007 00:26 schreef maril het volgende:
Donderdag is een van de gasten Filemon Wesselink.
http://www.bnn.nl/data/media//db_images/original/40150.jpg
quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:35 schreef UtrechtSlim het volgende:
Dit gezegd hebbende, begrijp ik dat ik erin ben getrapt![]()
Antoine Bodarquote:Op woensdag 25 juli 2007 00:08 schreef maril het volgende:
Vandaag is te gast Jans Koerts, hij
reed acht etappes in de Tour. In 2005
kwam hij ten val in Trofeo Joaquim
Agostinho. Daarna werd zijn contract
bij Cofidis niet verlengd. Ook schuift
aan priester Antoine Bodar, hij komt
praten over wielrennen en religie
Een priester in de tour![]()
Ik wilde al zeggen 'de laatste keer dat ik het woord pedant hoorde was op 12 april 1983'quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:34 schreef golfer het volgende:
[..]
Sorry hoor, maar 'vroeger' had je nog behoorlijk taalonderwijs op school en werd je geacht wat woordenschat te hebben bij de dictee's.
Maar ik zal me proberen aan de doelgroep aan te passen:
k vin ut nx, die man.
Kind toch, ben je al zo oud?quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:37 schreef 456 het volgende:
Ik wilde al zeggen 'de laatste keer dat ik het woord pedant hoorde was op 12 april 1983'
(overigens was ik toen reeds 7jr. Om je een idee te geven dat ik ook reeds enige jaren op deze aardkloot rond hobbel)
Gaat die de dope proberen ?quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:26 schreef maril het volgende:
Donderdag is een van de gasten Filemon Wesselink.
http://www.bnn.nl/data/media//db_images/original/40150.jpg
Helemaal niksquote:Op woensdag 25 juli 2007 01:21 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Gaat die de dope proberen ?![]()
(kijk dat zou ik nu wel eens leuk vinden, eens kijken wat voor invloed een epo kuurtje, een tablet amfetamines, ... op een 'gewone' ongetrainde persoon heeft. )
Wordt altijd gezegd door degenen die daar baat bij hebben natuurlijk. Natuurlijk , ik als ongetrainde mag je nog zoveel EPO geven als je wil , ik zal er de Tour niet mee winnen. MAAR ik zal er wél beter (qua prestaties) van worden dan ik was.quote:Op woensdag 25 juli 2007 01:32 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Helemaal niksZijn de verhalen tenminste
Je gaat er als leek niet harder door fietsen of wat dan ook, wordt altijd gezegd
Ja pcies, maar of je er echt beter door gaat reden weet ik niet. Ik snap dat je niet opeens de grote jongens eruit rijdt, maar ik betwijfel of je er überhaupt beter van gaat rijdenquote:Op woensdag 25 juli 2007 01:34 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Wordt altijd gezegd door degenen die daar baat bij hebben natuurlijk. Natuurlijk , ik als ongetrainde mag je nog zoveel EPO geven als je wil , ik zal er de Tour niet mee winnen. MAAR ik zal er wél beter (qua prestaties) van worden dan ik was.
Joost, mag ik je dan toch wijzen, op wijlen Jean Nelissen, die in de jaren 60 al, doping uitprobeerde, iets wat hij maar 6x op een dag aan iedere willekeurige gast van het Brand Bierhuis vertelt?quote:Op woensdag 25 juli 2007 01:21 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Gaat die de dope proberen ?![]()
(kijk dat zou ik nu wel eens leuk vinden, eens kijken wat voor invloed een epo kuurtje, een tablet amfetamines, ... op een 'gewone' ongetrainde persoon heeft. )
Filemon was, maandag dacht ik, bij de Proloog van de Vara op Radio 1. Die jongen kijkt werkelijk elke koers en kent bijna alle renners, namen etc. Hij wist echt veel en vindt het super interessant. Denk dat hij meer kan toevoegen aan het programma qua kennis, mening en meepraten dan die priester.quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:35 schreef UtrechtSlim het volgende:
[..]
Goed dat je het zegt! Tegen die tijd kan ik wel in Castelsarrasin zijn. Zeg tegen Filemon dat hij uitkijkt met oversteken. Het is niet dat ik van kwade wil ben, maar mijn auto wil bij hem a) vooruit b) achteruit c) nog eens vooruit
Eerlijk... wat kan deze nageboorte toevoegen aan een praatprogramma over de Tour de France? En begin niet over Spuiten en Slikken, dat is een veel te hoerige knipoog van een publieke omroep.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |