Sorry, een vette MUTE hier.quote:Op zondag 22 juli 2007 20:15 schreef mootie het volgende:
[..]
Geef even aan als die josti's stoppen met zingen![]()
Wat is dat en is dat legaal?quote:Op zondag 22 juli 2007 20:17 schreef dgk_fan het volgende:
Brian geeft toe dat 'ie domeinkaper was........
Goh, wat vreemdquote:Op zondag 22 juli 2007 20:17 schreef dgk_fan het volgende:
Brian geeft toe dat 'ie domeinkaper was........
Origineel Briantilliaans.quote:Op zondag 22 juli 2007 20:18 schreef mootie het volgende:
Brian tegen Jaap: Hoelang geleden heb je geen alcohol meer?
Wat een prachtige nederlandse zin....... pure dichtkunst.
Beter het duo STIJN FLENS? Beetje waanzinnig gedoe van die creep! ( morgen gaat hij toch ook niet bij de bakker verwijten dat hij beschuitkruimels van het beschuit van bolletje in zijn v halsje heeft gekregen? )quote:Op zondag 22 juli 2007 20:16 schreef Dark het volgende:
[..]
Wat kan Lieke daar aan doen?
Wat een mafkees die Carlos, gaat ie Lieke bellen![]()
Volgens mij had hij beter Amanda en Natasia even aan de telefoon kunnen vragen!
Ik krijg de indruk dat favoriet een heeeeeeeeeele lange vakantie heeftquote:Op zondag 22 juli 2007 20:20 schreef F04 het volgende:
Sinds wanner is de favoriet al op vakantie?
Ik schaam me zelfs dat ik er naar luister.quote:Op zondag 22 juli 2007 20:21 schreef pullup het volgende:
Is er iemand die de 'meidentalk' op stream 1 en 2 kan waarderen![]()
![]()
Heel af en toe probeer ik het even...... dan gaat Amanda weer eskimoosneuszingen en dan haak ik weer af.quote:Op zondag 22 juli 2007 20:21 schreef pullup het volgende:
Is er iemand die de 'meidentalk' op stream 1 en 2 kan waarderen![]()
![]()
![]()
Als je denkt een goede internetnaam te weten, registreer je dat domein. Vervolgens probeer je de naam te verkopen. Stel dat de site heineken.nl niet zou bestaan, dan kun je die registreren en dan verkopen aan 'n brouwerij.quote:
En wat is het antwoord?quote:Op zondag 22 juli 2007 20:23 schreef Dark het volgende:
Jaap vraagt of Dennis imuun is donderdag.
Dat is hier ook inmiddels voor elkaarquote:Op zondag 22 juli 2007 20:23 schreef mootie het volgende:
[..]
Heel af en toe probeer ik het even...... dan gaat Amanda weer eskimoosneuszingen en dan haak ik weer af.![]()
zei ze dat? Dus Stijn is nog steeds niet terug?quote:Op zondag 22 juli 2007 20:21 schreef beequeen het volgende:
Natasja mist favorietje (lees Stijn) niet, goh, hoe zou dat nou komen.![]()
Brian zegt dat hij uitgerekent heeft dat Dennis pas in augustus 'vrij' komt.quote:Op zondag 22 juli 2007 20:23 schreef Dark het volgende:
Jaap vraagt of Dennis imuun is donderdag.
Brilliante cap btw Hulde aan degenequote:
Wisten ze niet precies?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |