Jij was er vanmiddag toch bij?quote:
dat denk ik nietquote:
Foutje, voor de kijker rechts, maar het is zijn linkeroog.quote:Op zaterdag 21 juli 2007 21:41 schreef BonJovi het volgende:
Vanmiddag zei je nog rechter oog ;P
Heb vernomen dat het er nog steeds in schijnt te zittenquote:Op zaterdag 21 juli 2007 21:38 schreef koningdavid het volgende:
Is er al nieuws over Henks linkeroog?
We hebben Urzaiz en Rommedahl, en Sneijder blijft.quote:Op zaterdag 21 juli 2007 21:44 schreef denthemen het volgende:
Niks gemist zo te zien tijdens mijn vakantie?
neequote:Op zaterdag 21 juli 2007 21:44 schreef denthemen het volgende:
Niks gemist zo te zien tijdens mijn vakantie?
Ja dat wist ik allemaal, het was meer cynischquote:Op zaterdag 21 juli 2007 21:45 schreef Urquhart het volgende:
[..]
We hebben Urzaiz en Rommedahl, en Sneijder blijft.
quote:Op zaterdag 21 juli 2007 21:38 schreef koningdavid het volgende:
Is er al nieuws over Henks linkeroog?
Oh okquote:Op zaterdag 21 juli 2007 21:52 schreef denthemen het volgende:
[..]
Ja dat wist ik allemaal, het was meer cynisch
Huntelaar heeft zijn voetbalschoenen naar het hoofd van Ten Cate gegooit uit onvrede met het wisselbeleid. Hij schijnt het gelaat van Henk goed geraakt te hebben.quote:
Ook al in geen tijden meer van gehoord. Dan hebben we dus 2 dravers in het elftal die alleen maar kunnen rennen.quote:Op zaterdag 21 juli 2007 21:54 schreef sjimz het volgende:
Laten we een weddenschap houden over de volgende verrassings aankoop!
Ik denk aan Ljunberg.
Zijn linkeroog ziet er een beetje raar uit. Kijk dit filmpje maar eens. Zou het ontstoken zijn?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |