Uhh ik denk dat het dus niet erg bij jou is anders had je het wel eerder gemerkt.....quote:Op donderdag 19 juli 2007 16:34 schreef Logitik het volgende:
Ik zat wat te lezen op internet over dyslexie.Het verhaal dat ik las, zaten veel herkenningspunten in. Er ging een lampje branden dat ik eventueel ook dyslexies kan zijn
Op internet gaat het eigenlijk alleen maar over kinderen, en hoe ze behandeld worden. Maar ik kan geen informatie vinden over dyslexie voor mensen op mijn leeftijd. Hoe kan ik zoiets testen bijvoorbeeld, hoe gaat dat in zijn werk? Contact opnemen met een speciale instelling, vind ik op dit moment erg moeilijk.
Weet iemand hier iets meer van? Misschien uit eigen ervaringen? Ik hoor t graag![]()
Ik zie niet in waarom dat moeilijk zou zijn eigenlijk... wordt je toch alleen maar beter van en is niks om je voor te schamen.quote:Op donderdag 19 juli 2007 16:34 schreef Logitik het volgende:...
Contact opnemen met een speciale instelling, vind ik op dit moment erg moeilijk.
...
iddquote:Op donderdag 19 juli 2007 16:48 schreef blix het volgende:
Als je bovenstaand stukje zelf getypt hebt valt het misschien wel mee met de dyslexie![]()
Als het heel erg is maak je heel veel typfouten die je zelf niet ziet, dat bij sommige banen voor problemen kan zorgen....quote:Op donderdag 19 juli 2007 17:10 schreef F4T4L_3RR0R het volgende:
Ik snap echt niet waarom mensen met dyslexie hulp moeten zoeken, het is geen ernstige ziekte of iets dergelijks.
Netzoals mensen die niet kunnen zwemmen of alsmaar zakken voor hun rijexamen. Het zijn allemaal dingen waar gewoon mee te leven valt.
quote:Op donderdag 19 juli 2007 16:56 schreef Undergod het volgende:
Hypochondrie, lees daarover eens wat op het internet.
Waarschijnlijk heb je dat dan ook :|
Omg ik moest lachenquote:Op donderdag 19 juli 2007 18:46 schreef Haarloze_Aap het volgende:
Ja, je hept dislextie. Net als wei allemaal! Join teh club!
Lees jij maar eens wat over hypochondriequote:Op donderdag 19 juli 2007 16:56 schreef Undergod het volgende:
Hypochondrie, lees daarover eens wat op het internet.
Waarschijnlijk heb je dat dan ook :|
Dus je bent zegmaar half-dyslectisch?quote:Op donderdag 19 juli 2007 19:13 schreef Logitik het volgende:
Nou, het gaat me niet om het schrijven of typen van dingen, maar meer met lezen. Ik vind zelf dat ik nogal wat problemen ondervind het lezen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |