Ja, 1 keer is voldoende hoor!quote:Op zondag 22 juli 2007 11:30 schreef Nijna het volgende:
Eerste vrachtje babykleertjes gewassen(is 1 keer wassen trouwens genoeg?)
Mij is eigenlijk altijd verteld om zeker de eerste paar keer babykleertjes met Neutral achtig wasmiddel te wassen - tegen allergieën voor parfum enzo?quote:Op zondag 22 juli 2007 13:39 schreef PM-girl het volgende:
[..]
Ja, 1 keer is voldoende hoor!
(tenzij je als gevolg van je zwangerschapshormonen vindt dat de kleertjes niet naar het juiste wasmiddel ruiken en je vervolgens dagenlang supermarkten afstruint, al ruikende aan de flessen wasmiddel, op jacht naar HET geurtje!)
Dat kan inderdaad beter zijn, zeker het vermijden van wasverzachter is een advies. Maar gewoon wasmiddel kan meestal wel hoor.quote:Op zondag 22 juli 2007 13:48 schreef jellyrose het volgende:
[..]
Mij is eigenlijk altijd verteld om zeker de eerste paar keer babykleertjes met Neutral achtig wasmiddel te wassen - tegen allergieën voor parfum enzo?
Ik had van die geurbuiltjes van Zwitsal in de kast gelegd..quote:Op zondag 22 juli 2007 13:55 schreef jellyrose het volgende:
Ah ja.. ik vind het ook wel jammer dat alle kleertjes nu zo 'kaal' ruiken, maar als er straks een baby inzit zal het vast wel beter zijn.. hihi![]()
Ik gebruik voor mijzelf al neutral, alleen bij de handdoeken gooi ik wasverzachter, want handdoeken horen lekker te ruikenquote:Op zondag 22 juli 2007 13:55 schreef jellyrose het volgende:
Ah ja.. ik vind het ook wel jammer dat alle kleertjes nu zo 'kaal' ruiken, maar als er straks een baby inzit zal het vast wel beter zijn.. hihi![]()
Ah, dank je, dat is een goeie tip!quote:Op zondag 22 juli 2007 14:49 schreef E.T. het volgende:
[..]
Ik had van die geurbuiltjes van Zwitsal in de kast gelegd..
Evengoed een lekker luchtje in het kamertje en kleertjes![]()
Je kunt de hydrofiel luiers beter niet strijken, ook al zien ze er dan erg wafelachtig uit. Ze nemen dan minder vocht op, en dat is minder praktisch met afdrogen.quote:Op zondag 22 juli 2007 16:38 schreef DaviniaHR het volgende:De uitzet is helemaal af!!!
Heb nu alle kleertjes uitgezocht op kleur en zo, en de eerste twee ladingen wit zitten nu in de droger. Bij het uitpakken bleek dat ik me wel een beetje had uitgeleefd met de hydrofielluiers![]()
![]()
Ik zie ook lichtelijk op tegen het strijken. Eerst maar eens zien hoe de boel uit de droger komt, en dan als ik wanhopig word ga ik misschien wel strijken. Ben er niet zo'n held in, namelijk...
Done!quote:Op zondag 22 juli 2007 23:27 schreef PhysicsRules het volgende:
Trouwens, moet de OP niet aangepast worden naar S-A-I-N-T en klein_spookje??
Elke week is ook niet alles hoorquote:Op maandag 23 juli 2007 09:46 schreef Ticootje het volgende:
Morgen mag ik voor de 12 weken echo... Ik ben wel benieuwd hoe het daarbinnen gaat hoor. Volgens mij is die kleine nu al een echt mensje en alweer flink gegroeit. Jammer dat je niet zo vaak langs mag komen eigenlijk. Tot 24 weken elke 4 weken... Ik vind dat veel te lang!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |