Het is dat het oefenwedstrijden zijn, anders zou ik misschien wel een negatieve opmerking moeten makenquote:Op woensdag 25 juli 2007 22:35 schreef ganzenherder het volgende:
PSV was echt heel matig vandaag, 1e helft was dramatisch 2e helft redelijk.
2 spelers waren echt zwaar belabberd: Lazovich en Da Costa. Lazovich verneukte elke bal en als hij de bal had ging hij maar op de grond liggen, nog erger dan Farfan. En Da Costa had weer een stuk of 3 Da Costa'tjes waarvan 1 bijna een tegengoal was.
Afellay was veruit de beste man aan PSV zijde en Roorda viel me wel mee moet ik zeggen...
Waarom lees ik bijna overal dat Afellay heeft gescoord gisteravondquote:Op woensdag 25 juli 2007 21:27 schreef PinhoSouza het volgende:
Het staat 1-1 trouwens, doelpunt door Perez
Niet gekquote:Op donderdag 26 juli 2007 12:20 schreef DIGGER het volgende:
[..]
1.5 miljoen Euro transfersom en hiermee voor de neus van Benfica weggekaapt.
Op Chatbox van PSV Netwerk zeiden ze Perezquote:Op donderdag 26 juli 2007 16:01 schreef dndiek het volgende:
[..]
Waarom lees ik bijna overal dat Afellay heeft gescoord gisteravond
Maar het was Afellay, inclusief bid-sessie ernaquote:Op donderdag 26 juli 2007 16:42 schreef PinhoSouza het volgende:
[..]
Op Chatbox van PSV Netwerk zeiden ze Perez
Je moet dan ook niet de veronderstelling hebben dat de doorsnee betaald voetballer na de training nog bezig is met zijn vak...quote:Op donderdag 26 juli 2007 19:54 schreef okee6 het volgende:
Vrijwel een kopie van een treffer uit de afgelopen competitie. Eerst een aantal keer heen-en-weer mogen lopen even buiten het strafschopgebied, dan de bal goed leggen en vervolgens nog vrij mogen afdrukken. Keeper kansloos natuurlijk. Het blijft toch een fenomeen hoe hardleers betaalde voetballers soms zijn, zelfs Tien kan je laten zien hoe of Affelay dat het liefste doet.
quote:Op donderdag 26 juli 2007 16:51 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[afbeelding]
Wat krijgt Ibi hier voor advies van Nilis?
Je weet dat je na elke 3 wedstrijden gebleseerd ben daarom ben ik hier om je te leren zo efficient mogelijk te worden in die 3 wedstrijden.quote:Op donderdag 26 juli 2007 16:51 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[afbeelding]
Wat krijgt Ibi hier voor advies van Nilis?
Vooral zijn invalbeurt tegen Arsenal staat mij nog bij, daar was hij opvallend goed. Dat hij overzicht had en een redelijke pass/schot ok, maar hij liet daar ook zien over een actie en passeerbeweging te beschikken.quote:Op donderdag 26 juli 2007 23:03 schreef rubbereend het volgende:
Hij wordt elk jaar sterker. En is pas een half jaar echt serieus met zijn fysiek bezig, dat heeft echt zn tijd nodig. En hij moet slimmer worden, overtredingen ontwijken. Daar ligt een schone taak voor Luc
Jij kent hem blijkbaar? De verhalen die ik over hem lees zijn niet bijster enthousiast maar dat was men ook niet over Gomes. Hopelijk kan hij komend seizoen nog veel van hem leren.quote:
quote:Op donderdag 26 juli 2007 22:59 schreef koningdavid het volgende:
Afellay gaat de grote man worden bij jullie denk ik. Als hij heel blijft uiteraard.
zijn maar oefenpotjes die niks zeggen..quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |