truste(bosje)quote:Op donderdag 26 juli 2007 01:22 schreef truttebosje het volgende:
nou ja ik ga dr nu echt vandoor...ik laat t morgen effe weten.
slaap lekkers straks.
quote:Op donderdag 26 juli 2007 01:04 schreef Solingjan het volgende:
[..]
Schat ben je er nog? Wanneer komen jullie?
quote:Op donderdag 26 juli 2007 01:05 schreef truttebosje het volgende:
oh ja.....goede vraag....roept u maar
quote:Op donderdag 26 juli 2007 01:07 schreef Solingjan het volgende:
[..]
Even overleggen. 30 juli of 2 aug.?????
quote:Op donderdag 26 juli 2007 01:10 schreef truttebosje het volgende:
[..]
effe verder in de slowchat voor we ruzie krijgen? en nee morgen gaat niet....liefst een keer in het weekend of de laatste 2 weken van augustus.
Dit soort posts graag in ons SC topic, per PM of MSN oid, niet in een ander topic. Daar is het geheel offtopic en voor niemand interessant.quote:Op donderdag 26 juli 2007 01:11 schreef Solingjan het volgende:
[..]
Is dan wel een geheel, toch?
En die data????
dat heb ik daarna gedaan, eerst ff een luchtspuitje overal heen gehaald, en toen alles geveegd.quote:Op donderdag 26 juli 2007 01:15 schreef Solingjan het volgende:
Mooi, maar je mag wel eens vegen.
Welnee, niks centraal, gewoon lekker een eigen topicquote:Op donderdag 26 juli 2007 09:58 schreef sanger het volgende:
Ja Gurb, gewoon eigen topic maken. Misschien een soort centraal topic van maken? Kleine projecten door FOK!kers.
quote:Op donderdag 26 juli 2007 10:07 schreef Marsepein het volgende:
[..]
Welnee, niks centraal, gewoon lekker een eigen topic
Nadeel daarvan is dat hij wel heel snel zal afzakken. Maar je hebt eigenlijk ook wel gelijkquote:Op donderdag 26 juli 2007 10:07 schreef Marsepein het volgende:
[..]
Welnee, niks centraal, gewoon lekker een eigen topic
Daar kun je de wiki weer voor gebruiken als index naar alle handige 'en zo heb ik ditenmedat gemaakt'quote:Op donderdag 26 juli 2007 10:51 schreef sanger het volgende:
[..]
Nadeel daarvan is dat hij wel heel snel zal afzakken. Maar je hebt eigenlijk ook wel gelijk
Ja indd, de Wiki is daar wel handig voorquote:Op donderdag 26 juli 2007 12:45 schreef tnimble het volgende:
Mooi bankje Gurb! Zul je nog vaak gaan gebruiken gok ik zo
[..]
Daar kun je de wiki weer voor gebruiken als index naar alle handige 'en zo heb ik ditenmedat gemaakt'
verveel je je??? en zo ja, dan mag je je wel bij mij thuis komen vervelenquote:Op woensdag 25 juli 2007 23:08 schreef Gurb het volgende:
Ik vind het geen topic waard, maar wil het wel graag aan jullie laten zien wat ik vandaag gemaakt heb toen ik wat resthout / afvalhout tegenkwam in de schuur.
Afgelopen zaterdag en afgelopen maandag heb ik laminaat gelegd, en zaterdag was mijn oom erbij, die een heel handig werkbankje / zaagtafeltje had. En dat werkte erg makkelijk met zagen.
Het toeval wil dat mijn vader ook zo'n zaagbankje heeft, dus afgelopen maandag had ik dat bankje meegenomen.
Maar ik heb er een hekel aan om iets te lenen van anderen, zeker als je het zelf ook kunt maken
Dus vandaag heb ik zelf zo'n werkbankje / zaagtafeltje gemaakt.
+10 scherpquote:Op donderdag 26 juli 2007 14:44 schreef sanger het volgende:
Is dit overigens wel handig?
Ons nieuwe huisje!
en
Ons eerste huisje!!!
Geen username in de titel.
Kan een van de modjes toch het adres even uit deze post editten?quote:Op woensdag 25 juli 2007 23:26 schreef TheFrankey het volgende:
hee das in de buurt.... woon in hoogkarspel
*weg wegens herkenbaarheid*
Welk deel? Ik gok het 2e deel. Dat de user in Hoogkarspel woont is niet zo erg toch?quote:Op vrijdag 27 juli 2007 16:41 schreef Nanook24 het volgende:
[..]
Kan een van de modjes toch het adres even uit deze post editten?
Alvast bedankt
Feauteau's!quote:Op vrijdag 27 juli 2007 15:31 schreef Brighteyes het volgende:
Nou ehm... de onderkant van het bureau is zwart, dus die kan vanavond omgedraaid en dan kan de bovenkant gedaan worden.
De onderkant heeft 2 laagjes (heen en terug zeg maar, met zuigend mdf kan dat prima), de bovenkant krijgt er uiteraard meer.
En het rekje/kastje/ding is netjes wit. Die moet nog wel 1 of 2 keer, maar iig is hij nu overal wit. Ook die heb ik al 2 keer gedaan. De eerste keer gleed mijn kwast behoorlijk weg, net of ik aan het gronden was en toen ik alles gedaan had ben ik van voren af aan weer opnieuw begonnen maar dan met de roller en toen pakte het keurig.
Jaja, vreselijk tegen alle geldende regels van de verfkunst in, maar ik ben nou eenmaal heel eigenwijs.
Helaas dus geen foto's tot photobucket het weer doet...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |