Luister nou eens naar hoe je zelf reageertquote:Op dinsdag 17 juli 2007 13:50 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Wat??? Wel eens van flexplekken gehoord? We werken niet allemaal in bedrijfje van <20 personen waar iedereen zijn "eigen" pc heeft.
Jij verwacht werkelijk dat ik een gebruiker aan het handje neem en naast hem blijf staan om in te loggen? Ten eerste heb ik wel heel wat anders te doen, ten tweede hoort een gebruiker zelf het inzicht te hebben om zijn eigen username daar in te vullen! Dat zijn ook de "gebruikers" die voor 09:00 andermans account uitlocken op flexplekken omdat ze te stom zijn om het useraccount in dat van henzelf te veranderenBijna nog te zielig om uit je ogen te kijken heet dat.
Bullshit jongen, je verhaal is dikke bullshit.
Ik reageer primaquote:Op dinsdag 17 juli 2007 14:08 schreef L.Denninger het volgende:
[..]
Luister nou eens naar hoe je zelf reageert
uhuh, helemaal niet frustie ofzoquote:Op dinsdag 17 juli 2007 15:11 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Ik reageer primaDat kun jij natuurlijk niet zien van achter je schermpje (vogeltjesdans verwijst naar het geheel ontbreken van nonverbale communicatie en intonatie enz.)
Maar als je veel van dat soort "gebruikers" hebt gehad, begin je je inderdaad wel eens af te vragen of je nou eigenlijk in wonderland terecht bent gekomen en of het niet eens tijd wordt voor een snipperdag.
Overigens verwacht ik een iets meer inhoudelijke reactie van je dan deze dooddoener. Zo kan ik ook een forum volstouwen.
Dat klopt, maar als mensen gaan aangeven geen "ctrl" of "windows vlaggetje" op hun toetsenbord te hebben ze dan toch maar even langs de brillenboer moeten gaan. Dit is dus geen computer-expert probleem .. maar gewoon blind zijn, en volhouden!quote:Op woensdag 18 juli 2007 11:57 schreef muhahaha het volgende:
Ik zeg altijd maar, die gast heeft verstand van weer andere zaken. (daarmee bedoel ik de gebruiker). Het feit dat hij een computer gebruikt voor zijn werk wil niet zeggen dat ie een computer-expert is.
Dan mag dan wel zo zijn, maar als jij auto wilt rijden moet jij ook weten hoe het één en ander werkt of als je achter een machine werkt, moet je ook weten hoe die werkt. Natuurlijk hoef je niet alles te weten, maar de meest voor de hand liggende dingen toch wel, en zelfs daar hebben de meeste gewoon moeite mee.quote:Op woensdag 18 juli 2007 11:57 schreef muhahaha het volgende:
Ik zeg altijd maar, die gast heeft verstand van weer andere zaken. (daarmee bedoel ik de gebruiker). Het feit dat hij een computer gebruikt voor zijn werk wil niet zeggen dat ie een computer-expert is.
Klopt ten dele. Je hoeft geen expert te zijn om met een computer te werken. Het is echter wel een essentieel stuk gereedschap dat je voor je werk nodig hebt. En er mag van de gebruiker worden verwacht dat hij zijn gereedschap goed weet te gebruiken. Een timmerman gebruikt ook geen schroevendraaier om spijkers in het hout te slaan.quote:Op woensdag 18 juli 2007 11:57 schreef muhahaha het volgende:
Ik zeg altijd maar, die gast heeft verstand van weer andere zaken. (daarmee bedoel ik de gebruiker). Het feit dat hij een computer gebruikt voor zijn werk wil niet zeggen dat ie een computer-expert is.
Maar als chauffeur krijg je eerst rijles,quote:Op woensdag 18 juli 2007 13:50 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Klopt ten dele. Je hoeft geen expert te zijn om met een computer te werken. Het is echter wel een essentieel stuk gereedschap dat je voor je werk nodig hebt. En er mag van de gebruiker worden verwacht dat hij zijn gereedschap goed weet te gebruiken. Een timmerman gebruikt ook geen schroevendraaier om spijkers in het hout te slaan.
Nee, want JIJ wil toch dat werk doen? Die timmerman heeft ook bewust voor die opleiding gekozen, net als dat een chauffeur ervoor kiest rijles te nemen? Dus moet je zelf maar een cursus nemen.quote:Op woensdag 18 juli 2007 14:29 schreef L.Denninger het volgende:
[..]
Maar als chauffeur krijg je eerst rijles,
als timmerman heb je eerst je (v)mbo afgemaakt en leren timmeren.
Veel mensen tussen de 30 en 65 hebben nooit computerles gehad op school.
En als ze die dan gehad hebben, hebben ze nu weinig meer aan die novell-les of wordperfect-cursus.
Zeik dus maar tegen het management dat ze 12000 mensen op cursus moeten sturen.
Als al die mensen dat werk niet meer mogen doen van jou ben je zometeen systeembeheerder van een leeg bedrijf, succesquote:Op woensdag 18 juli 2007 14:40 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Nee, want JIJ wil toch dat werk doen? Die timmerman heeft ook bewust voor die opleiding gekozen, net als dat een chauffeur ervoor kiest rijles te nemen? Dus moet je zelf maar een cursus nemen.
Toch gek, dat veel werkgevers wel een bepaald diploma vereisen, maar vaak nooit vragen naar je ervaringen met een computer als je er wel mee moet werken.
Ik heb ook nooit computerlessen gehad, maar goed, ik ben nooit te lui om de F1 toets of Google te gebruiken.
En dus moeten wij dat gebrek aan kennis maar compenseren door elke gebruiker zijn handje vast te houden en keer op keer uit te leggen hoe hij iets moet onderstrepen in word?quote:Op woensdag 18 juli 2007 14:29 schreef L.Denninger het volgende:
[..]
Maar als chauffeur krijg je eerst rijles,
als timmerman heb je eerst je (v)mbo afgemaakt en leren timmeren.
Veel mensen tussen de 30 en 65 hebben nooit computerles gehad op school.
En als ze die dan gehad hebben, hebben ze nu weinig meer aan die novell-les of wordperfect-cursus.
Zeik dus maar tegen het management dat ze 12000 mensen op cursus moeten sturen.
Ik heb ook een leuke baan, maar ik ben ook geen systeembeheerder, en als je had leren lezen had je dat geweten.quote:Op woensdag 18 juli 2007 14:46 schreef L.Denninger het volgende:
[..]
Als al die mensen dat werk niet meer mogen doen van jou ben je zometeen systeembeheerder van een leeg bedrijf, succes
Stel je niet zo aan, het hoort er gewoon bij.
Je had ook gewoon zelf door kunnen studeren zodat je een leuke baan had kunnen krijgen
yupquote:Op woensdag 18 juli 2007 14:47 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
En dus moeten wij dat gebrek aan kennis maar compenseren door elke gebruiker zijn handje vast te houden en keer op keer uit te leggen hoe hij iets moet onderstrepen in word?
Daar zijn jullie voorquote:Leg de fouten van het management niet bij ons alsjeblieft.
Nee precies. Dus neem jij het die mensen kwalijk dat ze daar zitten ?quote:Enne, als ik bij willekeurig bedrijf waar ik wil gaan werken vertel dat ik niet met computers wil werken omdat ik dat zo moeilijk vind, dan word ik nergens aangenomen. Of denk jij dat een bedrijf speciaal voor jou weer terug gaat naar pen en papier?
Tja, misschien komt dat door het punt dat elke keer als ze zelf initiatief ontplooien ze door een schuimbekkende systeembeheerder onheus bejegend worden !quote:Op woensdag 18 juli 2007 14:56 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Ik heb ook een leuke baan, maar ik ben ook geen systeembeheerder, en als je had leren lezen had je dat geweten.Maar ze vallen mij dus ook lastig vallen met die crap, zeg maar niveau "ding werkt niet omdat stekker er niet in zit", maar dat is mede omdat onze ICT afdeling zo incompetent is als het maar zijn kan, maar goed, dat is niet alleen op het werk, maar ook buren/familie/kennissen.
Daarbij zeg ik ook nergens dat ze het werk niet MOGEN doen, ik zeg alleen dat als ze het werk willen doen, ze eerst maar eens een computer cursus moeten volgen, al dan niet verzorgd door het bedrijf. En dan nog, er bestaat zoiets als de help functie, maar ja, mensen zullen eens ergens zelf moeite voor moeten doen. Van het idee alleen al worden ze moe.
Je kan namelijk wel een lijst op gaan stellen met veel voorkomende vragen, maar die wordt door 99% niet eens gelezen. Als er maar een popup komt met wat rood of geel erin is het paniek, paniek, bel, bel zonder eerst zelf het berichtje (begrijpend) te lezen.
Nope.quote:
Je spoort niet man.quote:Daar zijn jullie voor
Tja, als je niet kan werken en omgaan met computers, kom je nergens meer tussen. Welkom in de realiteit. Maar ik ga andermans gebrek aan kennis in elk geval niet compenseren.quote:Nee precies. Dus neem jij het die mensen kwalijk dat ze daar zitten ?
Hadden die mensen volgens jou moeten zeggen "Fijn dat u me aan wilt nemen, maar ik moet toch eerst even zeggen dat ik niet zo goed met computers om kan gaan als de systeembeheerder misschien graag zou willen ? Zullen we eerst even een test doen om te zien of de systeembeheerder mij wel accepteert ?"
Dat is dan iets wat een ander ze aanpraat, niet ik.quote:Op woensdag 18 juli 2007 15:04 schreef L.Denninger het volgende:
[..]
Tja, misschien komt dat door het punt dat elke keer als ze zelf initiatief ontplooien ze door een schuimbekkende systeembeheerder onheus bejegend worden !
"Hee, ik kan dit plaatje niet bekijken.... Wacht, ik download en installeer wel even een programma !"
3x raden wie er binnen 2 minuten naast je staat ?
Dus wat doe je de volgende keer als je twijfelt ?
Juist, bellen naar adolf die lieve meneer die je zo graag helpt!
Mensen zijn juist zo bang om zelf iets te doen / proberen omdat ze altijd verteld worden dat ze niks mogen doen, dom zijn en alles fout doen.
Johquote:
Neuh, maar die mensen willen ook helemaal hun dak niet dekken, die willen gewoon een briefje typen ofzo.quote:Tja, als je niet kan werken en omgaan met computers, kom je nergens meer tussen. Welkom in de realiteit. Maar ik ga andermans gebrek aan kennis in elk geval niet compenseren.
Of dacht je soms dat een dakdekker naast me komt staan en me advies geeft als ik mijn dak zelf aan het repareren ben?
Of dat jij steeds die dakdekker gaat bellen om te vragen hoe iets moet. Doe je toch ook niet?quote:Op woensdag 18 juli 2007 15:09 schreef vogeltjesdans het volgende:
Of dacht je soms dat een dakdekker naast me komt staan en me advies geeft als ik mijn dak zelf aan het repareren ben?
Nee precies, ieder z'n vak, dat moet je gewoon die dakdekker zelf laten doen ! helemaal mee eensquote:Op woensdag 18 juli 2007 15:15 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Of dat jij steeds die dakdekker gaat bellen om te vragen hoe iets moet. Doe je toch ook niet?
Kul. De meeste systeembeheerders willen mensen juist graag helpen (anders deden ze dit vak namelijk niet), maar door mensen met jouw instelling wil dat nogal eens mislukken.quote:Op woensdag 18 juli 2007 15:04 schreef L.Denninger het volgende:
Tja, misschien komt dat door het punt dat elke keer als ze zelf initiatief ontplooien ze door een schuimbekkende systeembeheerder onheus bejegend worden !
Wat moet jij met een "plaatje" op je pc? Een beetje het risico van virussen en spyware nemen? Een trojan binnenjalen?quote:"Hee, ik kan dit plaatje niet bekijken.... Wacht, ik download en installeer wel even een programma !"
3x raden wie er binnen 2 minuten naast je staat ?
Je moet helemaal niet bellen. Je wordt niet geacht "plaatjes" te bekijken en programma's daarvoor te installeren, daar word je niet voor betaald. Je moet gewoon je werk doen. En als het voor je werk noodzakelijk is dat je "plaatjes" bekijkt, dien je maar een aanvraag daarvoor in. Na goedkeuring van jouw manager, de mijne en de budgethouder zal ik met plezier een programma installeren waarmee je je "plaatje" kunt bekijken. Tot die tijd ben ik God, jij een armzalige gebruiker en houdt systeembeheer de zweep in de hand.quote:Dus wat doe je de volgende keer als je twijfelt ?
Juist, bellen naar adolf die lieve meneer die je zo graag helpt!
Mensen zijn juist zo bang om zelf iets te doen / proberen omdat ze altijd verteld worden dat ze niks mogen doen, dom zijn en alles fout doen.
Ik hoor het ja, systeembeheerders willen graag helpenquote:Op woensdag 18 juli 2007 15:17 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Kul. De meeste systeembeheerders willen mensen juist graag helpen (anders deden ze dit vak namelijk niet), maar door mensen met jouw instelling wil dat nogal eens mislukken.
Aha, dus adolf meneer de systeembeheerdert maakt wel even uit dat ik niet aan de slag mag met die pitch van dat reclamebedrijf,quote:]
Wat moet jij met een "plaatje" op je pc? Een beetje het risico van virussen en spyware nemen? Een trojan binnenjalen?
"If it aint here, you don't need to mess with it", dus ga je in elk geval niets installeren op het systeem van je baas en waarmee geld verdiend moet worden.
Hoe weet jij in godsnaam waar ik voor betaald wordt, en wat deze week toevallig mijn opdracht is ?quote:Je moet helemaal niet bellen. Je wordt niet geacht "plaatjes" te bekijken en programma's daarvoor te installeren, daar word je niet voor betaald.
En zo wordt een taak die 40 minuten hoeft te duren en die 2500 euro opbrengt een taak die 8 dagen duurt en 2200 euro verlies draait.quote:Je moet gewoon je werk doen. En als het voor je werk noodzakelijk is dat je "plaatjes" bekijkt, dien je maar een aanvraag daarvoor in. Na goedkeuring van jouw manager, de mijne en de budgethouder zal ik met plezier een programma installeren waarmee je je "plaatje" kunt bekijken.
quote:Tot die tijd ben ik God, jij een armzalige gebruiker en houdt systeembeheer de zweep in de hand.
I rest my case.
Bij Guerrilla was dat erg relaxt, waar ik nu werk zijn ze wat meer paranoide...quote:Op woensdag 18 juli 2007 15:28 schreef Scorpie het volgende:
Gelukkig ben ik een devver met goeie ondersteuning van een systeembeheerder die niet manisch achter zijn computer accountjes locked, files delete of gebruikertjes gaat pesten met andere sneue zaken.
Flauwekul en dat weet jij ook.quote:Op woensdag 18 juli 2007 15:25 schreef L.Denninger het volgende:
Ik hoor het ja, systeembeheerders willen graag helpen
Systeembeheerders willen geen users helpen, ze willen met hun systeem spelen en het liefst hadden ze uberhaupt geen users
Ik vertel jou niet wat je wel en niet mag doen, ik vertel je wel wat je niet mag doen als je op het door mij beheerde systeem werkt. Je bent zodra je inlogt tenslotte bij mij op visite en daar heb je je te te conformeren aan de geldende bedrijfsregels.quote:Aha, dus adolf meneer de systeembeheerdert maakt wel even uit dat ik niet aan de slag mag met die pitch van dat reclamebedrijf,
en gaat mij wel even vertellen dat de enige manier om geld te verdienen met mijn systeem is door niet te kunnen doen wat ik af en toe zal moeten doen.
Top
Ik weet niet waar je voor betaalt wordt en dat zal me eerlijk gezegd ook worst zijn. Feit is dat je je werk uitvoert met gereedschap dat door ons ter beschikking wordt gesteld, van de muis tot aan het SAN. Houdt in dat als je daarop zit te ballen, je een enorme schop van mij onder je kloten krijgt.quote:Hoe weet jij in godsnaam waar ik voor betaald wordt, en wat deze week toevallig mijn opdracht is ?
Typisch voorbeeld van een systeembeheerder die denkt dat het bedrijf om hem draait.
En doordat jij onbevoegd een plaatje binnenhaalde en een programma installeerde, trok je een trrojan en een virus mee naar binnen waardoor de helft van de pc's besmet werd en 200 man niet meer konden werken. Kostenpost 25000,- (en dat is geen geintje).quote:En zo wordt een taak die 40 minuten hoeft te duren en die 2500 euro opbrengt een taak die 8 dagen duurt en 2200 euro verlies draait.
Je mag die mening hebben, je doet maar lekker. Maar binnen mijn systeem doe je gewoon je werk en blijf je voor de rest overal vanaf. En anders kunnen we dit van hogerhand laten oplossen. Gaat vaak heel snelquote:Tot die tijd ben je een gefrustreerde systeembeheerder met compensatiedrang...
En na die tijd trouwens ook
"bij jou op visite"quote:Op woensdag 18 juli 2007 15:57 schreef vogeltjesdans het volgende:
Ik vertel jou niet wat je wel en niet mag doen, ik vertel je wel wat je niet mag doen als je op het door mij beheerde systeem werkt. Je bent zodra je inlogt tenslotte bij mij op visite
Ja man, alle software heeft virussen en trojans !quote:En doordat jij onbevoegd een plaatje binnenhaalde en een programma installeerde, trok je een trrojan en een virus mee naar binnen waardoor de helft van de pc's besmet werd en 200 man niet meer konden werken. Kostenpost 25000,- (en dat is geen geintje).
Yup, meestal heb ik na zo'n gesprek admin-rightsquote:Je mag die mening hebben, je doet maar lekker. Maar binnen mijn systeem doe je gewoon je werk en blijf je voor de rest overal vanaf. En anders kunnen we dit van hogerhand laten oplossen. Gaat vaak heel snel![]()
Je hebt het niet makkelijk, gefrustreerd en geen gevoel voor humorquote:Dat doet me trouwens denken aan die mop van jou in een raket:
blah
Fokken bijvoorbeeld terwijl ze zouden moeten werken ?quote:Op woensdag 18 juli 2007 16:12 schreef Scorpie het volgende:
Owja, verstoppen achter "bedrijfspolicy" is ook zo`n matige grap. 9 van de 10 keer krijgen de sysadmins op hun flikker van de managers omdat ze juist iets doen wat niet mag![]()
O ja joh??? Wat dan? Normaal gesproken voeren we hun beleid gewoon uit hoorquote:Op woensdag 18 juli 2007 16:12 schreef Scorpie het volgende:
Owja, verstoppen achter "bedrijfspolicy" is ook zo`n matige grap. 9 van de 10 keer krijgen de sysadmins op hun flikker van de managers omdat ze juist iets doen wat niet mag![]()
Mijn god iemand moet z'n pilletjes innemen geloof ikquote:Op woensdag 18 juli 2007 16:16 schreef vogeltjesdans het volgende:
Lul maar hoe je wil jochie, maar linksom of rechtsom komt het er hoe dan ook op neer dat jij een armzalige gebruiker met twee keer geen rechten bent, en dat ik gewoon de uberboss ben op het systeem. En dat ik het daar voor het zeggen heb, en jij geen ene drol voorstelt. Ik maak de policy's, jij hebt ze maar te slikken. Slikken of stikken jochie
Dat is geen reden voor frustratie voor mij, integendeel. De enige die reden heeft om gefrustreerd te zijn ben jij. En dat laat je dan ook duidelijk blijken
"admin rights"Jij zeker. Ik zie je al
Slik ze maar rustig jochiequote:Op woensdag 18 juli 2007 16:22 schreef L.Denninger het volgende:
[..]
Mijn god iemand moet z'n pilletjes innemen geloof ik
Christus, ben je zo erg gepest op school vroeger ?
Dan zou ik maar gauw een luier omdoen.quote:
niks mis met nerds!quote:Op woensdag 18 juli 2007 16:45 schreef Silven het volgende:
Vogeltjesdans nerd in overdrive!
Mag ik niet meerquote:Op woensdag 18 juli 2007 16:50 schreef Silven het volgende:
[..]
Ga nou maar weer lekker met je nerdvriendjes achter die server zitten.![]()
Heh, uber-uberbossedquote:Op woensdag 18 juli 2007 16:53 schreef Ps2K het volgende:
[..]
Mag ik niet meerdat is allemaal uitbesteed naar oost-europa.
Omdat zelfs zij dat simpele kutbaantje nog wel kunnenquote:Op woensdag 18 juli 2007 16:53 schreef Ps2K het volgende:
[..]
Mag ik niet meerdat is allemaal uitbesteed naar oost-europa.
...quote:Op woensdag 18 juli 2007 16:58 schreef _The_General_ het volgende:
Het kan altijd erger, ik moet VMBOérs leren omgaan met ICT![]()
Mja ik doe van alles wat. Ik doe SAP beheer, Architectuur en nog wat andere SAP gerelateerde ongein. Het voordeel is dat ik alleen met key-users praat en developers. Die hebben over het algemeen verstand van zaken en als ze dat niet hebben dan proberen ze niet arrogant te doen.quote:Op woensdag 18 juli 2007 16:54 schreef L.Denninger het volgende:
[..]
Heh, uber-uberbossed
Ownee sorry, jij was geen systeembeheerder he
Ochja, hoewel ze niet bijster slim zijn is het wel leuke jeugd om mee te werken hoorquote:Op woensdag 18 juli 2007 16:59 schreef L.Denninger het volgende:
[..]
...![]()
Wel eervol werk in ieder geval.
Jezelf opofferen for the good of the country.
Stiekum aan tienermeisjes frummelen in ruil voor goede cijfers he, ik heb je wel doorquote:Op woensdag 18 juli 2007 17:01 schreef _The_General_ het volgende:
[..]
Ochja, hoewel ze niet bijster slim zijn is het wel leuke jeugd om mee te werken hoor
Omg, onder wat voor steen heeft hij gelegen de laatste 20 jaar?quote:Op maandag 16 juli 2007 10:23 schreef vogeltjesdans het volgende:
Verhaal
Ow onderschat die lui niet! Net als in India werken daar hoogopgeleide hardwerkende mensen. Die mensen weten tenminste nog wat werken is.quote:Op woensdag 18 juli 2007 16:56 schreef Silven het volgende:
[..]
Omdat zelfs zij dat simpele kutbaantje nog wel kunnen
quote:Op dinsdag 17 juli 2007 01:31 schreef Sjibble het volgende:
[..]
dit is een vak homo, wel eentje die dik kan verdienenEn wat ben jij wel niet?
anway.. ik doe ook ICT.
En als ik die gedoe ook krijg roep ik echt alle bedrijfsmensen naar 1 zaal.. neem een microfoon en ga hun alle fucking domme dingen uitleggen die ze aan me blijven vragen.. onder andere dat ze op mogen tieven als ze niet eens weten hoe je iets moet starten e.d omdat ik daar niet voor heb gestudeerd + bij afloop krijgen ze allemaal een boekje Windows for Newbies
Maar toch.. domme mensen kunnen ook wel leuk zijn om te fokken
quote:Op dinsdag 17 juli 2007 01:46 schreef Sjibble het volgende:
[..]
"iMac is specially made for an idiot"!
Jij bent echt gaaf met pc's, zoeen edit knopje .. STOMquote:Op dinsdag 17 juli 2007 01:52 schreef Sjibble het volgende:
http://www.deadtroll.com/(...)skcable.html~content
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |