Ja of nee of Jaap mag blijven.quote:Op zaterdag 14 juli 2007 22:09 schreef PC eend het volgende:
Kan die fucking redactie misschien ff melden of er nog iets komt
De COS is dat nietquote:Op zaterdag 14 juli 2007 22:08 schreef tipsch het volgende:
kan er niet een soort mini-DGK-afkick forum komen op fok? Waar we elkaar een beetje kunnen steunen in moeilijk tijden enzo![]()
Ja ik herken dat.quote:Op zaterdag 14 juli 2007 21:58 schreef Mika25 het volgende:
[..]
Ik ben net als vele anderen het programma eigenlijk helemaal zat. Maar als je het 6+ maanden gevolgd hebt wil je wel weten hoe het afloopt, ook al heb je geen band meer met het programma...
Nou, en hoe! Kakkerlakken zijn qua voortplanting nagenoeg onuitroeibaar.quote:Op zaterdag 14 juli 2007 21:43 schreef beequeen het volgende:
Huub tegen Natasja: Ik wist niet dat ongedierte zich kon voorplanten.![]()
De KPN heeft wel meer klantjes met torenhoge rekeningen die ze niet kunnen betalen...quote:
Inderdaadquote:
Tis dat je een vriendin hebt, maar hier ben je welkom lieverdquote:Op zaterdag 14 juli 2007 22:08 schreef tipsch het volgende:
kan er niet een soort mini-DGK-afkick forum komen op fok? Waar we elkaar een beetje kunnen steunen in moeilijk tijden enzo![]()
Het lijkt wel op de foraquote:Op zaterdag 14 juli 2007 22:11 schreef Kaleddis het volgende:
[..]
Inderdaad![]()
![]()
![]()
![]()
Gewoonweg omdat er pertinente leugens verteld worden en continue de waarheid verdraaid wordt.
Huub heeft inmiddels zoveel boete, die 1 miljoen gaat hij sowieso niet winnenquote:Op zaterdag 14 juli 2007 22:08 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Nog maar een keer, die popo's zeggen niets anders dan dat er een paar mensen zijn die heel veel geld spenderen aan Huub (sms)
Daarom zit Huub er ook naast als jij denkt dat hij daarmee kan winnen. Immers, zijn pa zou 800.000 euro aan smsjes kunnen versturen en in ruil daarvoor 1 miljoen terug krijgen. Dat zou een goede deal zijn, twee ton verdienen in 1 jaar. Het gaat op het eind echt anders. Hoe? Dat weet ik niet. Ik vermoed dat een miljonair verstand en klasse moet hebben. Een soort eindspel op etiquette, kennis, etc. zou goed kunnen.
Nou dan ga ik zelf maar ff op de bank zittenquote:Op zaterdag 14 juli 2007 22:10 schreef schatje het volgende:
[..]
Ja of nee of Jaap mag blijven.
Ja dus.
als ze dat nou ff snel doen krijg ik er ook nog wat van meequote:Op zaterdag 14 juli 2007 22:12 schreef StephanL het volgende:
Gaan ze nou al op de bank. Dit is fucking niet normaal
Al zou hij die wel kunnen winnen... Huub z'n vader zal het best leuk hebben maar het lijkt me sterk dat die zich kan permitteren om in 2 jaar ff ¤ 800.000,= aan SMSjes uit te geven....quote:Op zaterdag 14 juli 2007 22:12 schreef Sug4r het volgende:
[..]
Huub heeft inmiddels zoveel boete, die 1 miljoen gaat hij sowieso niet winnen
Stttttttquote:Op zaterdag 14 juli 2007 22:12 schreef blomst het volgende:
Alles is terug, maar hie zit het met de wasmiddel van Natasja?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |