Spannend! Ik kan me voorstellen dat de spelers van de diverse amateurclubs morgen de knvb site de gehele dag gaan F5'en om te kijken hoe hun kansen zijn in de beker dit seizoen.quote:Donderdag loting eerste ronde KNVB beker
Eind augustus barst de strijd om de KNVB beker weer los. Donderdag wordt er alvast geloot voor de eerste en tweede ronde. Het resultaat daarvan is natuurlijk direct op KNVB.NL te lezen.
Voor de loting van de eerste ronde gaan 47 amateurverenigingen de koker in. Zij strijden om één van de 24 plaatsen in de tweede ronde, waarin ook alle betaaldvoetbalorganisaties instromen. Omdat er een oneven aantal amateurclubs deelneemt aan het toernooi om de KNVB beker, wordt één amateurclub vrijgeloot voor de eerste ronde.
De eerste speelronde van de KNVB beker vindt plaats op zaterdag 25 augustus en eventueel één of twee wedstrijden tussen zondagclubs op zondag 26 augustus. De tweede ronde wordt gespeeld tussen dinsdag 25 en donderdag 27 september.
Volgend jaar dus Europa inquote:Barendrecht
Ik zie liever dat RKVV Roosendaal tegen RBC gaat spelen en vervolgens RBC eruit knikkertquote:Op woensdag 11 juli 2007 15:51 schreef pekel het volgende:
Hopen dat die 3de en 4de klasser tegen elkaar loten, en de winnaar daarvan speelt tegen een topclub.
Teken ik ook voor.quote:Op woensdag 11 juli 2007 15:54 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Ik zie liever dat RKVV Roosendaal tegen RBC gaat spelen en vervolgens RBC eruit knikkert
Hebben jullie ff mazzel met de vervangende periodequote:Op woensdag 11 juli 2007 16:33 schreef HPayne het volgende:
De loting is morgen dus, ben benieuwd.
Ja nog bedankt hequote:Op woensdag 11 juli 2007 17:09 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Hebben jullie ff mazzel met de vervangende periode
quote:Op woensdag 11 juli 2007 20:02 schreef methodmich het volgende:
Ze loten nog niet direct voor de tweede ronde dacht ik.
quote:Donderdag wordt er alvast geloot voor de eerste en tweede ronde.
Dan kom ik langs en ga ik met je op de foto.quote:Op woensdag 11 juli 2007 20:19 schreef methodmich het volgende:
Toch wel? Mooi zo.
Doe dan maar Emmen in de volgende ronde.
Heb me al neergelegd bij een vroege uitschakeling.quote:Op donderdag 12 juli 2007 00:04 schreef DeVinger het volgende:
Dat Vitesse is een keer ver komt
Doe maar ADO'20, hebben die ook eens een makkie!quote:Op woensdag 11 juli 2007 20:02 schreef methodmich het volgende:
Ze loten nog niet direct voor de tweede ronde dacht ik.
Vorig jaar wilden ze zoveel mogelijk zaterdag tegen zondag doen in de eerste ronde.
Wat mij betreft thuis tegen ADO '20 of Roosendaal. Vorig jaar hadden we geluk met de loting, ben benieuwd hoe dat nu gaat.
Direct een potentiele bekerfinalequote:Op donderdag 12 juli 2007 14:47 schreef BVO het volgende:
AFC en dan Den Bosch dus.
Wel allebei thuis.
Feyenoord - Utrecht al.
ADO'20 - IJsselmeervogelsquote:Op donderdag 12 juli 2007 10:16 schreef Sersjee het volgende:
[..]
Doe maar ADO'20, hebben die ook eens een makkie!![]()
Heemskerk.quote:Op donderdag 12 juli 2007 14:51 schreef F1Bas het volgende:
[..]
ADO'20 - IJsselmeervogels![]()
Daarna Groningen thuis, wel een leuke wedstrijd
Waar speelt ADO'20 eigenlijk
de beker van de 4e klasse gewonnenquote:Op donderdag 12 juli 2007 15:47 schreef VoreG het volgende:
Hoe kan het dat een 4e klasser in de beker staat?
Die hebben ons(IJsselmeervogels) uitgeschakeld in de districtbekerquote:Op donderdag 12 juli 2007 16:17 schreef pekel het volgende:
De Meteoor heeft goed gepresteerd in de districtsbeker..
Halve finale bereikt in West 1. Aangezien de andere halve finalisten al een ticket hadden zijn ze daardoor geplaatst voor dit bekertoernooi.
Daar kan ik anders best om lachen.quote:Op donderdag 12 juli 2007 16:56 schreef Da_Sandman het volgende:
KNVB zou zich beter bezig houden met het fatsoenlijk melden van de amateurbekerindelingen.
Ik bedoel meer dat er nog steeds verenigingen zijn die van niets wetenquote:Op donderdag 12 juli 2007 17:02 schreef pekel het volgende:
[..]
Daar kan ik anders best om lachen.. Hoofdklassers die bij elkaar in zitten en dus gelijk aan de bak kunnen.
Clubs uit de 6de klasse die 30 leden hebben bedoel je? Waar de voorzitter tevens de spits is? Sja, die zullen allemaal genieten van een zuipvakantie in Spanje.quote:Op donderdag 12 juli 2007 17:08 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Ik bedoel meer dat er nog steeds verenigingen zijn die van niets weten.
Doordat knvb.nl niet helemaal correct weet heb ik geen idee tegen wie wij moeten...quote:Op donderdag 12 juli 2007 17:09 schreef pekel het volgende:
[..]
Clubs uit de 6de klasse die 30 leden hebben bedoel je?
Welk team wil je weten?quote:Op donderdag 12 juli 2007 17:11 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Doordat knvb.nl niet helemaal correct weet heb ik geen idee tegen wie wij moeten...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |