quote:Op dinsdag 10 juli 2007 19:41 schreef Sugar het volgende:
Nee.
quote:Op dinsdag 10 juli 2007 19:41 schreef Sugar het volgende:
Nee.
Livelink.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 20:30 schreef Brighteyes het volgende:Wie was dat nou toch een tijdje terug die hier (weet niet meer welk topic) even stoom af kwam blazen omdat haar man/vriend haar even compleet ondermijnde waar de buurman bij was? Ging over kamers opruimen oid.
Goed topic!
quote:Op zondag 13 mei 2007 22:00 schreef livelink het volgende:
Waarom laten mijn kinderen zich altijd van hun allerslechtste kant zien als er bezoek is?![]()
Vanavond na het eten hadden de kinderen zin om nog buiten te spelen. Ze wilden voetballen en wij gingen lekker mee voetballen. Het was zo leuk dat we de tijd een beetje vergaten en om 20.00 gingen we weer naar binnen. Mijn vriend vroeg een buurman om nog even bij ons iets te komen drinken en ik wou de kinderen meteen naar bed brengen. Zegt mijn vriend doodleuk dat ze eerst op moeten ruimen. In het kader van het consequent zijn en elkaar niet afvallen had ik dus geen enkele keus meer en moest mee in het opruimverhaal terwijl ik ze het liefst meteen naar bed had gebracht.
Opruimen is hier nog steeds een heel moeizaam verhaal, dus de kinderen weigerden en gingen moeilijk doen. Mijn vriend die de bom had gedropt was inmiddels vrolijk met de buurman aan het praten en liet het verder maar aan mij over![]()
Dus ik werd weer boos op mijn vriend en Job plaste in alle consternatie ook nog even vrolijk in zijn broek.
Om 20.30 waren de kinderen en ik bijna in tranen en was er toch wel een gedeelte opgeruimd. Dus ik vond het best en wilde de kinderen eindelijk naar bed brengen toen mijn vriend vrolijk zei dat nog niet alles opgeruimd was. Ik ontplofte vervolgens en de buurman besloot t wijselijk maar naar huis te gaan.
En nu voel ik me dus hardstikke rot. Ik ben boos op mijn vriend, boos op de kinderen en boos op mezelf.
Ik vind dat opvoeden echt niet leuk! Ik ben er ook echt het type niet voor. Ik wil helemaal geen consequente moeder zijn. Ik vind het heerlijk om lekker inconsequent te zijn. Ik vind opruimen helemaal niet belangrijk. Ik vond opruimen vroeger ook altijd vreselijk en ik voel helemaal met de kinderen mee op dat punt.
En het is al erg genoeg dat ik zelf wel weet dat ik niet zo goed ben in opvoeden, maar voel me ook nog eens extra rot als buitenstaanders me ook zo zien modderen.
*Proest*quote:Op dinsdag 10 juli 2007 19:41 schreef Sugar het volgende:
Nee.
quote:Op dinsdag 10 juli 2007 21:01 schreef dutchie het volgende:
Ook zo'n afspraak: Niet 'bekken' op elkaar waar de kinderen bij zijn. Hebben we echt samen afgesproken, was hij het helemaal mee eens. En toch soms lopen zuigen waar die kinderen bij zijnDan hou je je in en merkt al tandenknarsend op: "Als de kinderen naar bed zijn."
"Ja maar....." En hup gewoon verder gaan hè.
Dus ook hier is het niet altijd pais en vree. Het klinkt allemaal dramatisch, maar ik denk dat iedereen dit wel herkend.
En hier hoor je natuurlijk ook maar 1 kant van het verhaal hè. Ik ben ook geen lieverdje.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |