"We".... jij was toch voor Feyenoord?quote:Op maandag 9 juli 2007 22:38 schreef hello_moto1992 het volgende:
[..]
Dan ruilen we Huntelaar in.
Misschien toch niet zo'n goed idee, nee.
quote:Op maandag 9 juli 2007 22:36 schreef sjimz het volgende:
[..]
Volgens de regels van DAM kan Suarez maar maximaal 5 miljoen opbrengen!
Neequote:Op maandag 9 juli 2007 22:39 schreef koningdavid het volgende:
[..]
"We".... jij was toch voor Feyenoord?![]()
Maakt dan eens duidelijk voor welke club je bent?quote:Op maandag 9 juli 2007 22:45 schreef hello_moto1992 het volgende:
[..]
Nee.
En misschien had ik wel jullie moeten zeggen, ja.
Ehm, geen één eigenlijk. Neutrale kijker dus, maar ik gun Heerenveen het beste. En Feyenoord gun ik het ook gewoonquote:Op maandag 9 juli 2007 22:50 schreef Pritt het volgende:
[..]
Maakt dan eens duidelijk voor welke club je bent?![]()
Dat kan dus niet hèquote:Op maandag 9 juli 2007 22:52 schreef hello_moto1992 het volgende:
[..]
Ehm, geen één eigenlijk. Neutrale kijker dus, maar ik gun Heerenveen het beste. En Feyenoord gun ik het ook gewoon.
Dat de beste moge winnen.
Krijg je de hype er nog gratis bij ook!quote:Op maandag 9 juli 2007 22:31 schreef hello_moto1992 het volgende:
Voor 20 miljoen kun je ook een Alves kopen![]()
.
Kom op, da's overduidelijk geen Ajax materiaal. Echte toppers aub.quote:Op maandag 9 juli 2007 22:34 schreef StarGazer het volgende:
Suarez?
Zoals? Ik zou echt niet weten wie er op het lijstje zouden kunnen staan, die echte toppers zijn.quote:Op maandag 9 juli 2007 23:16 schreef Nashje het volgende:
Kom op, da's overduidelijk geen Ajax materiaal. Echte toppers aub.
Arveladze zou eigenlijk wel perfect zijn.quote:Op maandag 9 juli 2007 23:18 schreef JeroenV het volgende:
[..]
Zoals? Ik zou echt niet weten wie er op het lijstje zouden kunnen staan, die echte toppers zijn.
Merken ze niks van hoor, daar hebben ze er zelf al genoeg van rondlopen. En in tegenstelling tot hen heeft Alves al wel echt indruk gemaakt.quote:
Wil je een linksbuiten ala Overmars of qua manier van spelen als Ronaldinho? Als je zoals als Ronaldinho zoekt, hangend aan de linkerkant, dan hebben we die speler al in huis en staan we op het punt om hem te verkopen aan een concurrent...quote:Op maandag 9 juli 2007 23:21 schreef venomsnake het volgende:
Suarez is trouwen ook geen llinksbuiten. Suarez heeft een vrije rol om Nevland heen.
Op het WK onder 20 speelt hij vast op linksbuiten. Echt succesvol is dat niet.
Suarez moet veel vrijheid hebben.
Perez--Huntelaarquote:Op maandag 9 juli 2007 23:22 schreef devv05 het volgende:
Gewoon 4-4-2 gaan spelen bij gebrek aan echte buitenspelers.
ssssssssssst. Dadelijk lezen ze het in trekken ze het bod inquote:Op maandag 9 juli 2007 23:25 schreef LongOne het volgende:
20 miljoen, jezus die gast is nog geen 5 waard man, ziek van Liverpool. Ook Mul verkocht voor 5, hoe krijg je het voor elkaar zeg...
quote:Op maandag 9 juli 2007 23:22 schreef devv05 het volgende:
Gewoon 4-4-2 gaan spelen bij gebrek aan echte buitenspelers.
Omdat Ten Cate denkt dat we (het publiek) thuis alleen 4-3-3 willen zien. Persoonlijk zal het me een reet roesten zolang ze maar leuk voetbal laten zien.quote:Op maandag 9 juli 2007 23:26 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
![]()
Waarom niet een seizoen 4-1-2-1-2, zoals afgelopen seizoen FCT- en PSV-uit?
quote:Op maandag 9 juli 2007 23:25 schreef LongOne het volgende:
20 miljoen, jezus die gast is nog geen 5 waard man
Leuk voetbal komt bij mij duidelijk op plaats twee, winnen is voor mij het allerbelangrijkste!quote:Op maandag 9 juli 2007 23:28 schreef BB-boy het volgende:
[..]
Omdat Ten Cate denkt dat we (het publiek) thuis alleen 4-3-3 willen zien. Persoonlijk zal het me een reet roesten zolang ze maar leuk voetbal laten zien.
Kunnen we qua handelen niet 2 termen introduceren nu?quote:Op maandag 9 juli 2007 23:30 schreef Aanvoerder het volgende:
2 woorden: Van Geel.
Zul je zien dat ze nilsson halenquote:Op maandag 9 juli 2007 23:23 schreef w00h00 het volgende:
[..]
Wil je een linksbuiten ala Overmars of qua manier van spelen als Ronaldinho? Als je zoals als Ronaldinho zoekt, hangend aan de linkerkant, dan hebben we die speler al in huis en staan we op het punt om hem te verkopen aan een concurrent...
Kunnen we dan niet meteen een nieuw spreekwoord invoeren?quote:Op maandag 9 juli 2007 23:37 schreef Luco het volgende:
[..]
Kunnen we qua handelen niet 2 termen introduceren nu?
Het van Gaaltje en het van Geeltje??
Van Geeltje wil meer dan een geeltje.quote:Op maandag 9 juli 2007 23:46 schreef Nashje het volgende:
[..]
Kunnen we dan niet meteen een nieuw spreekwoord invoeren?
Een van geeltje lopen.
Ericquote:
Ik zeg toch ik ben Jasza mafkeesquote:
Dan ga je er kwalitatief wel op achteruit.quote:Op maandag 9 juli 2007 23:59 schreef DouweEgbert het volgende:
Nog een paar van die transfers(Sneijder en Huntelaar) en we kopen gewoon de volledige selectie van PSV, AZ en 010 op.
Ik zeg toch niet dat we ze gaan opstellen.quote:Op maandag 9 juli 2007 23:59 schreef Doezelhaar het volgende:
[..]
Dan ga je er kwalitatief wel op achteruit.
30 milj voor Alvesquote:Op dinsdag 10 juli 2007 00:00 schreef tha_dark het volgende:
Alves--Huntelaar
Davids--Sneijder--Gabri---Kennedy
![]()
Uh, een jeugdopleiding genereert opbrengsten. Een talentpool schuldenquote:Op dinsdag 10 juli 2007 00:06 schreef DouweEgbert het volgende:
De conclusie van maandag 09-07-2007: Een goede jeugdopleiding brengt meer op dan een talentenpool
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |