Ja want op de drukke avonden in het nachtleven, daar houdt de politie totaal geen rekening met het feit dat er wat vaker wat gebeurt dan op de 'normale' uren. Owja, en je staat graag met twee agenten op de markt tussen 50 man wat aan het knokken is....quote:Op donderdag 5 juli 2007 10:26 schreef Syd het volgende:
Het waren gewoon schijtluizen die tering politie....hun zijn hiervoor getrained....nee maar ze durfden niks dus wachten ze op versterking die fucking een half uur :S over doet?
Als er ergens een vechtpartij in de stad is of zoiets dergelijks dan staat meteen hele polite korps op marktplein....maar voor dit? de verstreking ging zeker even langs de mac heen ofzo....
Tuurlijk weet ik niet wat er precies afspeelde...1 ding weet ik wel en dat is dat die kerel die doodgemarteld werd makkelijk had overleefd als de "politie" durf die lui niet eens zo te noemen eerder veeel eerder hadden in gegrepen.
Ik hoop hierbij ook dat ze worden vervolgd als : dood/moord door nalatigheid ?"of hoe noem je zoiets???" en dat ze daarbij ook nog keer ontslagen worden....dikke strafblad krijgen en nooit meer voor de overheid te kunnen werken....stelletje lamzakken.
Waren zeker van die dikke agenten die ze altijd vooruit sturen voor als het een foute melding was ofzo.
Zoals milagro vertelde, wordt er in andere situaties wél gewoon een deur ingebroken. Dus kénnelijk was hier aanleiding om aan te nemen dat versterking noodzakelijk was. Maar dat staat niet in het artikel, dus dat weet je niet.quote:Op donderdag 5 juli 2007 10:28 schreef boyv het volgende:
[..]
Dus moet er in elk geval maar versterking gevraagd worden en niet meer binnengevallen worden als er een deur is? Natuurlijk weet je dat niet en je komt gekke mensen tegen, maar dat is het risico van het vak
nou als er tien man aan het vechten is heb je echt geen 5 auto's nodig met 20man politie....:Squote:Op donderdag 5 juli 2007 10:29 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Ja want op de drukke avonden in het nachtleven, daar houdt de politie totaal geen rekening met het feit dat er wat vaker wat gebeurt dan op de 'normale' uren. Owja, en je staat graag met twee agenten op de markt tussen 50 man wat aan het knokken is....![]()
Je weet wat ik bedoel: het is zo makkelijk om te zeggen dat jij wel even ingegrepen zou hebben.quote:
Nou, ik geloof dat er laatst in Rotterdam een beachparty zodanig uit de hand is gelopen waarmee het tegendeel werd bewezen.quote:Op donderdag 5 juli 2007 10:29 schreef Syd het volgende:
[..]
nou als er tien man aan het vechten is heb je echt geen 5 auto's nodig met 20man politie....:S
Nee met twee man buiten wachten op versterking zodat je daarna met zes man achter elkaar door dezelfde kleine deuropening moet, dat zal heel veel schelenquote:Op donderdag 5 juli 2007 10:27 schreef opgebaarde het volgende:
Je hebt volledig gelijk. Het risico als je de A2 als wandelaar oversteken met je ogen dicht tiijdens de spits of 's-nachts met je ogen open, dat risico is precies evern groot, inschatbaar et cetera...
Sorry maar wat snap je nu allemaal niet?quote:Op donderdag 5 juli 2007 10:29 schreef Syd het volgende:
[..]
nou als er tien man aan het vechten is heb je echt geen 5 auto's nodig met 20man politie....:S
pff vet irritant ben je....quote:Op donderdag 5 juli 2007 10:31 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Sorry maar wat snap je nu allemaal niet?
Bevalt het veroordelen zo vanuit je luie stoel? Maar ik geloof je hoor, jij bent wel een held! Of wacht, maar jij krijgt er niet voor betaald dus tsja, dan mogen we dat niet van je verwachten![]()
Hm, strak plan. We kunnen het korps met 50% verminderen en alle agentjes in hun eentje laten surveillerenquote:Op donderdag 5 juli 2007 10:31 schreef FJD het volgende:
[..]
Nee met twee man buiten wachten op versterking zodat je daarna met zes man achter elkaar door dezelfde kleine deuropening moet, dat zal heel veel schelen
juist...quote:Op donderdag 5 juli 2007 10:34 schreef boyv het volgende:
Even tussendoor. Het gaat er niet om wat het heldhaftigste is of wat het 'beste' voor de agenten is geweest, maar het feit dat die kerel een half uur is gemarteld en dat er twee agenten aan de andere kant van de deur stonden, samen met wat kroegbezoekers, en dat die gewoon helemaal niks gedaan of ook maar geprobeerd hebben.
Het zal wel aan mij liggen dan, want ik ken niemand die het over z'n hart zou krijgen om die kerel zo te laten schreeuwen (al was ik er niet bij).
Nee ik denk na in tegenstelling tot jouw niet-nadenken-veroordelingen. Heel veel veroordelen het hier, ik kan dat niet zonder 'feiten' en er zijn verzachtende omstandigheden (die als kleine kinderen even vergeten worden).quote:
Dat zeg je nu, maar je weet niet hoe je op zo'n moment daadwerkelijk zou handelen.quote:Op donderdag 5 juli 2007 10:34 schreef boyv het volgende:
Even tussendoor. Het gaat er niet om wat het heldhaftigste is of wat het 'beste' voor de agenten is geweest, maar het feit dat die kerel een half uur is gemarteld en dat er twee agenten aan de andere kant van de deur stonden, samen met wat kroegbezoekers, en dat die gewoon helemaal niks gedaan of ook maar geprobeerd hebben.
Het zal wel aan mij liggen dan, want ik ken niemand die het over z'n hart zou krijgen om die kerel zo te laten schreeuwen (al was ik er niet bij).
"Die assistentiegroep moest uit Rotterdam komen. Dat heeft 20 tot 25 minuten geduurd"quote:Op donderdag 5 juli 2007 10:29 schreef Toeps het volgende:
[..]
Zoals milagro vertelde, wordt er in andere situaties wél gewoon een deur ingebroken. Dus kénnelijk was hier aanleiding om aan te nemen dat versterking noodzakelijk was. Maar dat staat niet in het artikel, dus dat weet je niet.
Dan heb je net de verkeerde voor je denk ik. Heb iemand lief zoals je jezelf liefhebt, dus waarom zou je hem niet helpen?quote:Op donderdag 5 juli 2007 10:37 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Dat zeg je nu, maar je weet niet hoe je op zo'n moment daadwerkelijk zou handelen.
nee, wij hebben gewoon gelijk.....het waren zeker 2 groentjes die niks durven....ook al moesten ze op versterking wachten dan nog hadden ze moeten kijken wat er gebeurde....door iigactie te ondernemen en niet met paar man staan wachten....da jij ook zo;n schijtluiz bent merk ik ook wel..quote:Op donderdag 5 juli 2007 10:36 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Nee ik denk na in tegenstelling tot jouw niet-nadenken-veroordelingen. Heel veel veroordelen het hier, ik kan dat niet zonder 'feiten' en er zijn verzachtende omstandigheden (die als kleine kinderen even vergeten worden).
quote:Op donderdag 5 juli 2007 10:38 schreef Bresser het volgende:
hey niet te negatief over onze politie he.
ik kan je anders genoeg voorbeelden geven dat ze wel kordaat optreden:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
geen pardon voor deze zware criminelen en allemaal met een flinke bon naar huis.
weet je hoe moeilijk het is om een paar slaapdronken studenten aan te houden die naar college gaan.
voor je het weet slaat zo'n geflipte student je met een 2 kilo wegend dictaat in je nek omdat hij door die boete de rest van de maand rijst moet eten!![]()
Tuurlijk, jij bent vast en zeker een soort Superman, die daar waar onrecht is verschijnt en de zaken eventjes recht zet.quote:Op donderdag 5 juli 2007 10:39 schreef boyv het volgende:
[..]
dan heb je net de verkeerde voor je denk ik
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |