Maar dan ben je in ieder geval thuis.... Hier in Amsterdam regent het nu pijpenstelen en er is onweer en bliksem en ondertussen heb ik nog niets van haar gehoordquote:Op donderdag 5 juli 2007 01:28 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
ligt aan wie je het vraagt mensen vinden mij vreemd als ik tot 5 uur achter de computer zit en dan pas om half 3 me bed uit kom![]()
Cor Wischge ?quote:Op donderdag 5 juli 2007 01:24 schreef FormerlyKnownAs het volgende:
Ja, heel mooi trappetje........
Wie zong het origineel van "Caravan of Love".
Dat doe ik wekelijks........quote:Op donderdag 5 juli 2007 01:29 schreef wyccie het volgende:
als zij niet laat weten waar ze is.
Is ze met vriendinnen naar het concert?quote:Op donderdag 5 juli 2007 01:29 schreef FormerlyKnownAs het volgende:
[..]
Maar dan ben je in ieder geval thuis.... Hier in Amsterdam regent het nu pijpenstelen en er is onweer en bliksem en ondertussen heb ik nog niets van haar gehoord
he maar wat doen jullie eigenlijk in ierland?quote:Op donderdag 5 juli 2007 01:29 schreef ElizabethR het volgende:
Enja, ik nog niet naar bed, en dat komt omdat 'hij' nog een filmpje moet afkijken
Even teruggelezen, en ja, da's mooi kut als je je eigenlijk zorgen maakt. Dus wat wyccie zegt. Over praten en uitleggen dat ze minstens kan laten weten dat ze langer wegblijft. Denk ik zo...quote:Op donderdag 5 juli 2007 01:29 schreef wyccie het volgende:
FKA, als je haar met geen mogelijkheid kan bereiken, dan moet je je maar niet al te veel zorgen maken. Jij kan er niks meer aan doen. En morgen even met haar praten. Zeg dat jij je echt kut voelt als zij niet laat weten waar ze is.
Ik doe dat dus echt elke week....quote:Op donderdag 5 juli 2007 01:30 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Even teruggelezen, en ja, da's mooi kut als je je eigenlijk zorgen maakt. Dus wat wyccie zegt. Over praten en uitleggen dat ze minstens kan laten weten dat ze langer wegblijft. Denk ik zo...
Wonenquote:Op donderdag 5 juli 2007 01:30 schreef hierissiedan het volgende:
[..]
he maar wat doen jullie eigenlijk in ierland?
maar geen speciaal doel ofzo? lijkt me wel erg mooi daaroquote:
Godver, daar kan ik me zo druk om maken. Ik ken dat. Ze hebben gewoon niet door wat dat voor gevoel geeft als je denkt dat ze ergens halfdood in een greppel liggen terwijl zij in feite lekker aan het zuipen zijn. En er dan zó onverschillig over doen.quote:
Vuist op tafel al geprobeerd??quote:Op donderdag 5 juli 2007 01:32 schreef FormerlyKnownAs het volgende:
[..]
Ik doe dat dus echt elke week....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |