Ach, dat boeit toch niet.quote:Op woensdag 4 juli 2007 21:20 schreef Ambrosius het volgende:
Krajicek ook uit de mixed dubbel.
Hoe is dat nou mogelijkquote:Op woensdag 4 juli 2007 21:22 schreef Ambrosius het volgende:
Bryan en Raymond hebben verloren (waren eerste geplaatst), overwinning volledig voor rekening van South.
41-39quote:Op woensdag 4 juli 2007 21:27 schreef snowwie2 het volgende:
Wat is trouwens die mega-partij geworden?
Waar het in de 5e set 26-26 stond?
28-26 voor de Brazilianen Sa en Melo.quote:Op woensdag 4 juli 2007 21:27 schreef snowwie2 het volgende:
Wat is trouwens die mega-partij geworden?
Waar het in de 5e set 26-26 stond?
80% van de vrouwen in vrouwenstennis zijn vette varkensquote:
En dan verslaat zo'n vet varken zijn zusje.quote:Op woensdag 4 juli 2007 21:49 schreef TheDutchMachiavelli het volgende:
[..]
80% van de vrouwen in vrouwenstennis zijn vette varkens![]()
Best knap dat dat het eerste is wat in je opkomt bij Kraai, na de wimbledon overwinning uiteraard![]()
Wat gebeurde er eigenlijk, want heb net dat stukje gemist.quote:Op woensdag 4 juli 2007 21:56 schreef TheDutchMachiavelli het volgende:
Eindelijk een speler die wat zegt van het eindeloze kutgedrag van Nadal tussen de punten door. En Mac is het een keertje met me eens. Ben benieuwd of de scheidsrechters in hun ochtendvergadering er ook eens serieus werk van gaan maken en de tijd bijhouden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |