HAHAHHAHAHAHAquote:Op woensdag 4 juli 2007 02:56 schreef Bravebart het volgende:
[afbeelding]
nav Zeg hier wat je gekocht hebt #11
* saaw kijkt naar buitenquote:Op woensdag 4 juli 2007 10:51 schreef Terrorizing_Cookie het volgende:
[..]
Het regenwater valt met bakken uit de hemel.![]()
ach het is hier ook ondertussen een T zooi geworden, dat moet ik wel eerlijk zeggen alle good-old-buddy's zijn zo allemaal een beetje weg, er ontstaat een generatiekloof! ik word oud!quote:
Ik word met de dag jonger.quote:Op woensdag 4 juli 2007 11:23 schreef seekfaM het volgende:
[..]
ach het is hier ook ondertussen een T zooi geworden, dat moet ik wel eerlijk zeggen alle good-old-buddy's zijn zo allemaal een beetje weg, er ontstaat een generatiekloof! ik word oud!![]()
groei jij ook langzaam weer de buik van je moeder in ofzoquote:Op woensdag 4 juli 2007 11:25 schreef Terrorizing_Cookie het volgende:
[..]
Ik word met de dag jonger.![]()
![]()
Neuh.quote:Op woensdag 4 juli 2007 11:25 schreef seekfaM het volgende:
[..]
groei jij ook langzaam weer de buik van je moeder in ofzo![]()
ja ik weet het, en een hoop nieuwe kids van 13 erbijquote:Op woensdag 4 juli 2007 11:23 schreef seekfaM het volgende:
[..]
ach het is hier ook ondertussen een T zooi geworden, dat moet ik wel eerlijk zeggen alle good-old-buddy's zijn zo allemaal een beetje weg, er ontstaat een generatiekloof! ik word oud!![]()
De PUB was vroeger veul toffer. Toen het nog PUB SC heette en we Eix en Imberr nog hadden en zo.quote:Op woensdag 4 juli 2007 11:32 schreef saaw het volgende:
[..]
ja ik weet het, en een hoop nieuwe kids van 13 erbij
mja dat heb je he, ik voel me ook oud
werd laatst toegevoegd door wat PUBers [weet nieteens wie eigenlijk, ging over breezertopic] die zeiden op msn u tegen me
doe er wat aan danquote:Op woensdag 4 juli 2007 11:42 schreef --Christiaan-- het volgende:
[..]
De PUB was vroeger veul toffer. Toen het nog PUB SC heette en we Eix en Imberr nog hadden en zo.
quote:Op woensdag 4 juli 2007 11:42 schreef --Christiaan-- het volgende:
[..]
De PUB was vroeger veul toffer. Toen het nog PUB SC heette en we Eix en Imberr nog hadden en zo.
Je bent helderziendquote:Op woensdag 4 juli 2007 11:00 schreef --Christiaan-- het volgende:
Ik zag dat Marlii er weer is.
Alle vier?quote:Op woensdag 4 juli 2007 11:53 schreef Liefste. het volgende:
Koekjes bakken. Is tof.
Ja! Hoi! Waar heb jij zoal uitgehangen?quote:
"Sorryquote:
Op school, op mn werk en in het uitgaansleven. Niet op FOK! iigquote:Op woensdag 4 juli 2007 11:55 schreef --Christiaan-- het volgende:
[..]
Ja! Hoi! Waar heb jij zoal uitgehangen?
Hahaha, briljantquote:Op woensdag 4 juli 2007 02:59 schreef Bravebart het volgende:
Ok, omdat hij zo schraal is, ook maar op deze pagina
[afbeelding]
Verschil moet er zijnquote:
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |