in het algemeen.quote:
Het personeel kan niet 2x zoveel gaan verdienen bij een amerikaans bedrijf.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 15:12 schreef du_ke het volgende:
Je snapt toch wel dat je een verkeerd voorbeeld geeft als je opofferingen vraagt van je personeel maar zelf wel extra graait?
Oh en daarom geven ze een goed voorbeeld? Zolang ze dit soort streken uithalen bezorgen die zogenaamde topmanagers me minstens zoveel kriebels als de bonden.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 15:16 schreef Napalm het volgende:
[..]
in het algemeen.
[..]
Het personeel kan niet 2x zoveel gaan verdienen bij een amerikaans bedrijf.
Laat die onderbuik niet spreken he.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 15:19 schreef du_ke het volgende:
[..]
Oh en daarom geven ze een goed voorbeeld? Zolang ze dit soort streken uithalen bezorgen die zogenaamde topmanagers me minstens zoveel kriebels als de bonden.
dat doe jij toch ook volop met je uitspraak over de bonden aan het eind van het vorige topicquote:Op dinsdag 3 juli 2007 15:21 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Laat die onderbuik niet spreken he.
Uiteraard, maar het voelt extra fijn om het een groen-linkser voor de voeten te werpen.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 15:22 schreef du_ke het volgende:
[..]
dat doe jij toch ook volop met je uitspraak over de bonden aan het eind van het vorige topic? Dat was een knap staaltje onderbuik.
je bent jaloers.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 15:19 schreef du_ke het volgende:
ze dit soort streken uithalen bezorgen die zogenaamde topmanagers me minstens zoveel kriebels als de bonden.
Die waren net niet aan de orde en sleep je er nu bij. Zwak hoor.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 15:25 schreef Napalm het volgende:
[..]
je bent jaloers.
ik hoor je niet klagen als kees de ambtenaar een dikbetaalde consultant wordt.
Dat ik kriebels krijg van zowel de bonden als de topmanagers. Prima maar dat is niets bijzonders toch?quote:Op dinsdag 3 juli 2007 15:24 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Uiteraard, maar het voelt extra fijn om het een groen-linkser voor de voeten te werpen.
dan ga je toch ook 100% omhoog?quote:Op dinsdag 3 juli 2007 15:29 schreef du_ke het volgende:
[..]
Die waren net niet aan de orde en sleep je er nu bij. Zwak hoor.
Ja, woordverklaring door nikky. Intellectuele ambrozijn!quote:Op dinsdag 3 juli 2007 16:23 schreef kLowJow het volgende:
Goh, ik heb wat gemist begrijp ik.
Sigme heeft geleerd dat een bepaalde user niet zo betrouwbaar was, en voor PJ geldt hetzelfde. Het was een leerzame situatie.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 16:23 schreef kLowJow het volgende:
Goh, ik heb wat gemist begrijp ik.
Maar goed ik heb al wel degelijk geklaagd over het onzinnig veel uitbesteden van werk door overheden. Zelfs een keer een topic over volgeluld met oa. jou meen ik. Ging over decentralisatie en samenvoegen van gemeenten meen ik.quote:
Wiequote:Op dinsdag 3 juli 2007 16:57 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Sigme heeft geleerd dat een bepaalde user niet zo betrouwbaar was, en voor PJ geldt hetzelfde. Het was een leerzame situatie.
Hij woont samen met een beeldschone Russische dictator, geloof ik. Maar pin me er niet op vast.quote:
Moet je de ellenlange topics beter doorlezen.quote:
Ik word ook een dagje ouder. Alleen lekkere wijfjes kan ik me nog half herinneren na 24 uur.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 17:01 schreef du_ke het volgende:
[..]
Maar goed ik heb al wel degelijk geklaagd over het onzinnig veel uitbesteden van werk door overheden. Zelfs een keer een topic over volgeluld met oa. jou meen ik. Ging over decentralisatie en samenvoegen van gemeenten meen ik.
Daar hebben normale werkende mensen geen tijd voor. Geef ff een 5 zinnen lange samenvatting met wat, wie en waar.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 17:11 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
[..]
Moet je de ellenlange topics beter doorlezen.Veel leesplezier!
Zelfs als je wel tijd hebt is het niet te volgenquote:Op dinsdag 3 juli 2007 17:44 schreef Napalm het volgende:
[..]
Daar hebben normale werkende mensen geen tijd voor. Geef ff een 5 zinnen lange samenvatting met wat, wie en waar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |