Dat je hier uberhaupt sympathie voor kunt opbrengen vind ik ontzettend vreemd... Kamervragen stellen over n fucking vlees kookboek bij de DD, komop man.. daarover moet op LANDELIJK niveau worden gesproken?? Een minister moet vragen beantworoden van een of andere achterlijke doos waarom er bij de donald duck een kookboek zit...quote:Op maandag 2 juli 2007 16:44 schreef Candaasje het volgende:
Het ging erom dat er een VLEESreceptenboekje in de DD zat, en dat is natuurlijk wel een beetje raar.
Waarom ze dan niet gewoon een receptenboekje erin hebben gedaan - al dan niet met recepten die vlees bevatten - snap ik niet.
Kan de PVD best begrijpen; het is onzin dat er op aangedrongen wordt meer vlees te eten, veel mensen eten het al 7 keer per week wat volstrekte onzin is. (En nee, ik ben geen vegetariër, maar ik ben wel tegen onnodige slachtpartijen)
Honger gekregen, ThE_ED?quote:Op maandag 2 juli 2007 17:05 schreef ThE_ED het volgende:
Heeft iemand een scan van het boekje?
Douwe Dabbert is fucking gaaf!quote:Op maandag 2 juli 2007 16:45 schreef hamkaastosti het volgende:
verkwiste stemmen en verkwist geld. PvdD
vlees
donald duck
douwe dabbert
Mijn god, wat een drama. Straks gaan ze de Donald Duck er nog van beschuldigen dat ze kinderen hersenspoelen en dat Al-Qaida eist dat kinderen meer vlees gaan eten, wat natuurlijk behandeld is zodat ze zich allemaal tegen de VS verzetten.quote:BESTE KEUKENPRINS(ES),
In dit mini-kookboekje staan leuke strips, belangrijke informatie en heerlijke recepten met vlees. Vlees bevat namelijk noodzakelijke voedingsstoffen om goed te kunnen groeien, zoals ijzer, vitamine B12 en zink: dit zijn belangrijke bouwstenen voor ons lichaam.
Ze duldt geen tegenspraak...quote:Op maandag 2 juli 2007 19:24 schreef Tomasso het volgende:
En waarom kan je niet reageren op haar weblog?
De voorkantquote:Op maandag 2 juli 2007 17:05 schreef ThE_ED het volgende:
Heeft iemand een scan van het boekje?
van achter wel jaquote:Op maandag 2 juli 2007 19:52 schreef Knekwurst het volgende:
Partij voor de Dieren..
please!
Wel een lekker mokkel, die partijleidster
Dat valt ook wel mee maar dat is idd wel het enige plus punt van die hele clubquote:Op maandag 2 juli 2007 19:52 schreef Knekwurst het volgende:
Wel een lekker mokkel, die partijleidster
Hulde aan de PvdD!quote:Op maandag 2 juli 2007 16:39 schreef Sant het volgende:
For once and for all...
De PvdD stelt kamervragen over een bijlage in de Doneld Duck. Hierin wordt een soort advies gegeven aan kinderen om verantwoord en gezond met voeding om te gaan. Daarin word dus ook gezegd dat vlees gezond is en dat ze dit meer moeten eten...
Mevrouw Thieme en de PvdD vinden het nodig om hierover kamervragen te stellen...
Dus in de tweede kamer gaat het over de Donald Duck...
tjonge jonge.... wat een kansloos volk woont er in NL
Ik zeg: boom, touw, ontslag.. dat zulke mensen hier geld voor krijgen zeg... ik zou me kapot schamen en als het mijn moeder was zou ik er niks mee te maken willen hebben... wat een trieste bedoeling...
Vandaag hebben we vragen gesteld over vleespromotie onder kinderen via de Donald Duck. Het productschap Vee, Vlees en Eieren had uit onderzoek begrepen dat kinderen steeds minder vlees eten, en dus besloten ze een vleeskookboekje voor kindreen mee te sturen met de Donald Duck van deze week. Smakeloos!
Onze jongerenorganisatie PINK! heeft er een klacht over ingediend bij de Reclame Code Commissie.
bron: www.partijvoordedieren.nl -->weblog marianne Thieme
KLACHT: PvdD
Debiel. Door mensen zoals jij verlies het vertrouwen in de Nederlandse maatschappij.quote:Op maandag 2 juli 2007 20:40 schreef Spacemonkeh het volgende:
[..]
Hulde aan de PvdD!
Ik heb er toendertijd op gestemt! go PvdD!!![]()
oke.. ook alleen maar omdat ik d'r toen wel een lekker wijf vond![]()
Hahahahahaha, je weet toch.. je weet!quote:Op maandag 2 juli 2007 20:47 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Debiel. Door mensen zoals jij verlies het vertrouwen in de Nederlandse maatschappij.
Hmm, door die manier waarop kan ik me er opeens wel iets bij voorstellen dat er over gebakkeleid wordt. Ik zie niet in hoe kamervragen hierbij nuttig kunnen zijn, maar aan de uitgever zouden best wat vragen gesteld mogen worden..quote:
Want? Wat is er fout aan dan? Ze stimuleren jonge kinderen goed en gezond te eten, is het weer niet goed. Nee, we moeten ze verplicht aan de sla en wortels zetten. Het zijn geen konijnen ofzoquote:Op maandag 2 juli 2007 21:05 schreef Alicey het volgende:
[..]
Hmm, door die manier waarop kan ik me er opeens wel iets bij voorstellen dat er over gebakkeleid wordt. Ik zie niet in hoe kamervragen hierbij nuttig kunnen zijn, maar aan de uitgever zouden best wat vragen gesteld mogen worden..
Er wordt gesuggereerd dat vlees eten noodzakelijk is, hetgeen het niet is.quote:Op maandag 2 juli 2007 21:20 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Want? Wat is er fout aan dan? Ze stimuleren jonge kinderen goed en gezond te eten, is het weer niet goed. Nee, we moeten ze verplicht aan de sla en wortels zetten. Het zijn geen konijnen ofzo
Waar word dat gesuggereerd dan?quote:Op maandag 2 juli 2007 21:26 schreef Alicey het volgende:
[..]
Er wordt gesuggereerd dat vlees eten noodzakelijk is, hetgeen het niet is.
Het gaat om de suggestie die het wekt.quote:Op maandag 2 juli 2007 21:32 schreef Triptamine het volgende:
Daarin staat dat:
- Vlees goed voor je is
- Het noodzakelijke voedingstoffen bevat
- Het goed voor je is
Die stoffen zijn noodzakelijk, vlees niet
Nee, er staat dat vlees noodzakelijke voedingsstoffen bevat die ervoor zorgen dat de kinderen goed kunnen groeien, zodat je straks niet een compleet land hebt met een gemiddelde lengte van 1,50 meter. Dus ik snap niet wat er zo mis is met feiten?quote:Op maandag 2 juli 2007 21:26 schreef Alicey het volgende:
[..]
Er wordt gesuggereerd dat vlees eten noodzakelijk is, hetgeen het niet is.
Jouw interpretatie is dus iets wat gesuggereerd wordt maar wat niet overeenkomt met de werkelijkheid.quote:Op maandag 2 juli 2007 21:41 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Nee, er staat dat vlees noodzakelijke voedingsstoffen bevat die ervoor zorgen dat de kinderen goed kunnen groeien, zodat je straks niet een compleet land hebt met een gemiddelde lengte van 1,50 meter. Dus ik snap niet wat er zo mis is met feiten?
Maar er wordt nergens gezegd dat vlees eten noodzakelijk is.quote:Op maandag 2 juli 2007 21:46 schreef Alicey het volgende:
[..]
Jouw interpretatie is dus iets wat gesuggereerd wordt maar wat niet overeenkomt met de werkelijkheid.
Nou, laat ik het zo zeggen, het is jammer dat het een specifieke vlees advertorial was, maar ik vind dat je kinderen niet kan onthouden van het eten van vlees. Zo'n vitaminepil komt voor kinderen ook nogal dwingend over. Verder kun je niet alle voedingsstoffen vervangen door eieren en zuivel.quote:Op maandag 2 juli 2007 22:04 schreef Spacehamster het volgende:
Er zijn 2 manieren van feiten presenteren:
- de juiste manier, alle feiten in het juiste verband
- de foute manier, een deel van de feiten uit hun verband gerukt
Er is helemaal geen vlees nodig om gezond op te groeien. Het is alleen makkelijk.
Eet genoeg eieren en zuivel of gewoon vitaminepillen en dan komt het echt wel goed.
Meer vlees eten is gewoon onzin.
Omdat in de DD vaak wetenswaardigheden staan nemen kinderen wat er als feiten is staan geschreven ook als feiten aan.
Dankzij Disney denken we dat lemmingen zelfmoord plegen. Dankjewel Disney voor de misleiding.
Wat er mis is is dat de DD een vertrouwen schept in dee lezers en die misbruikt om ze bullshit door de keel te stouwen. Dit keer ten koste van dieren.
Daar mag zeker iets van gezegd worden.
Trouwens watt vind Clarabella Koe van het boekje?
.quote:Vitamine B12 komt alleen voor in dierlijk voedsel, daarom kunnen veganisten (zij gebruiken uitsluitend plantaardig voedsel) ook dezelfde klachten krijgen en geldt dus ook voor hen deze waarschuwing.
Tekorten kunnen in enkele gevallen ook ontstaan door een eiwitsplitsingsprobleem (door een tekort aan maagzuur en pepsine in de maag) en in het verlengde hiervan door langdurig gebruik van maagzuurremmers. Ook een (aangeboren) tekort aan transporteiwit kan een B12-tekort veroorzaken.
In het laatste 2/5 deel van de dunne darm wordt de B12 opgenomen. Na een operatie aan de dunne darm of een ziekte hieraan kunnen ook vitamine B12-tekorten optreden. (b.v. ziekte van Crohn, Coeliakie, bacteriële overgroei).
Verder denk ik dat het toedienen van een pil of een spuit met vitamine b12 niet echt wenselijk is bij kinderen...quote:De behandeling van een B12-tekort.
Omdat een B12-tekort meestal het gevolg is van een gestoorde opname van het vitamine, heeft het gebruik van een B12-supplement in deze gevallen niet het beoogde effect. De opname via de mond werkt niet meer.
Suppletie met B12-injecties in de spieren is de betrouwbaarste behandelmethode. De werkzame stof komt langzaam in het lichaam vrij zodat deze optimaal wordt benut.
Vanuit othomoleculaire kringen wordt beweerd dat de behandeling van een B12-tekort goed via een hooggedoseerd B12-supplement mogelijk is. Dit wordt echter ten zeerste afgeraden.
Lees verder de uitgebreide informatie over de behandeling.
In zuivel zit ook B12. Het gaat er echter ook niet om om kinderen te onthouden van het eten van vlees, maar om een juiste voorstelling van zaken te maken die geen onjuiste suggesties wekt.quote:Op maandag 2 juli 2007 23:36 schreef sjakie007 het volgende:
Verder denk ik dat het toedienen van een pil of een spuit met vitamine b12 niet echt wenselijk is bij kinderen...
Ach, kamervragen worden al gesteld als een letterspelletje van de buis gehaald wordt. Dit past prima in het rijtjequote:Op maandag 2 juli 2007 16:47 schreef Sant het volgende:
[..]
Kamervragen stellen over n fucking vlees kookboek bij de DD, komop man.. daarover moet op LANDELIJK niveau worden gesproken??
dat doen ze toch, b12 hoort erbij en kan alleen via onnatuurlijk pillen of via vlees verkregenw ordenquote:Op dinsdag 3 juli 2007 07:10 schreef Alicey het volgende:
[..]
In zuivel zit ook B12. Het gaat er echter ook niet om om kinderen te onthouden van het eten van vlees, maar om een juiste voorstelling van zaken te maken die geen onjuiste suggesties wekt.
Dat is dus onzin.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 11:25 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
dat doen ze toch, b12 hoort erbij en kan alleen via onnatuurlijk pillen of via vlees verkregenw orden
beargumenteer dat dan... anders heb je sowieso ongelijk...quote:
Ondertussen wordt ons van allerlei andere zooi opgedrongen via TV, radio en tijdschriften wat niet eens goed voor de gezondheid is (Drank, Fast food, auto's etc) is dat het volgende waar ze over gaan struikelen?quote:Op maandag 2 juli 2007 16:44 schreef Candaasje het volgende:
Het ging erom dat er een VLEESreceptenboekje in de DD zat, en dat is natuurlijk wel een beetje raar.
Waarom ze dan niet gewoon een receptenboekje erin hebben gedaan - al dan niet met recepten die vlees bevatten - snap ik niet.
Kan de PVD best begrijpen; het is onzin dat er op aangedrongen wordt meer vlees te eten, veel mensen eten het al 7 keer per week wat volstrekte onzin is. (En nee, ik ben geen vegetariër, maar ik ben wel tegen onnodige slachtpartijen)
Het kan net zo goed via zuivel verkregen worden.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 12:56 schreef Sant het volgende:
[..]
beargumenteer dat dan... anders heb je sowieso ongelijk...
Welke stoffen hebben we het hier over?quote:Vlees bevat bestanddelen die gezond zijn en noodzakelijk voor kinderen om een optimale groei en ontwikkeling door te maken. Deze stoffen kunnen NIET worden opgevangen door enkel eieren en zuivel te consumeren ipv vlees...
Godverdomme zeg.. je bent echt van t niveau stoeprand / PvdD, leer lezen, daar gaat t nu net de hele tijd over...quote:Op dinsdag 3 juli 2007 14:31 schreef Alicey het volgende:
[..]
Het kan net zo goed via zuivel verkregen worden.
[..]
Welke stoffen hebben we het hier over?
En dierenvriend, waar komen eieren en zuivel vandaan en wat voor een leven hebben die beestjes precies?quote:Op maandag 2 juli 2007 22:04 schreef Spacehamster het volgende:
Er zijn 2 manieren van feiten presenteren:
- de juiste manier, alle feiten in het juiste verband
- de foute manier, een deel van de feiten uit hun verband gerukt
Er is helemaal geen vlees nodig om gezond op te groeien. Het is alleen makkelijk.
Eet genoeg eieren en zuivel of gewoon vitaminepillen en dan komt het echt wel goed.
Meer vlees eten is gewoon onzin.
Omdat in de DD vaak wetenswaardigheden staan nemen kinderen wat er als feiten is staan geschreven ook als feiten aan.
Dankzij Disney denken we dat lemmingen zelfmoord plegen. Dankjewel Disney voor de misleiding.
Wat er mis is is dat de DD een vertrouwen schept in dee lezers en die misbruikt om ze bullshit door de keel te stouwen. Dit keer ten koste van dieren.
Daar mag zeker iets van gezegd worden.
Trouwens wat vind Clarabella Koe van het boekje?
Al die stoffen zijn in allerlei andere voedingsmiddelen ook te vinden.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 14:38 schreef Sant het volgende:
[..]
Godverdomme zeg.. je bent echt van t niveau stoeprand / PvdD, leer lezen, daar gaat t nu net de hele tijd over...
maar ok:
ik citeer van vlees.nl
[i]Waarom is het eten van vlees belangrijk?
Naast het feit dat vlees door veel mensen erg lekker wordt gevonden bevat vlees ook waardevolle voedingsstoffen voor ons lichaam. Deze voedingsstoffen heeft ons lichaam nodig om goed te kunnen functioneren.Belangrijke voedingsstoffen die in vlees zitten zijn: vetten, eiwitten, vitamines B1, B6 en B12 en ijzer en zink.
Lijkt me logisch. Je laat iets weg, dus zul je dat qua hoeveelheid moeten aanvullen met iets anders (er van uitgaande dat je precies genoeg at om aan je nodige stoffen te komen).quote:Voor eiwitten geldt dat wanneer deze uit dierlijke producten (vlees of melk etc) een gunstigere samenstelling hebben dan eiwit uit plantaardige producten (brood, groenten etc). Wanneer je vlees weglaat, moet je dus meer eiwit eten via plantaardige producten (bijv. soja producten, peulvruchten) of meer andere dierlijke producten eten.
Klopt, maar dat is nog steeds geen vlees.quote:Ook vitamine B12 komt alleen maar voor in dierlijke producten. Als je niet genoeg vitamine B12 binnen krijgt kun je bloedarmoede krijgen. Als je dus geen vlees eet, moet je vitamine B12 via vis of melk(producten) binnen krijgen.
Afhankelijk van de bron en mate is het heel gezond.quote:Vlees is dus goed voor je, maargoed, daar gata de discussie niet eens over.
Dat ze er tegen in opstand komen vind ik niet belachelijk. Dat ze de kamer er mee gaan lastig vallen wel.quote:. t is gewoon belachelijk dat de PvdD hier tegen in opstand komt..
Niet met de suggestie die daarbij gewekt wordt.quote:Maar als ik het dus goed begrijp vindt je het niet nromaal dat er met de Donald Duck een receptenboek voor vleesgerechten wordt meegestuurd...
Afhankelijk van hoe dat gepresenteerd wordt.quote:Maar laat me nu eens raden, het was natuurlijk geen enkel probleem als het pro-vegetarisch was of wel?
Je spoort niet helemaal geloof ik.quote:in de trend van: "Jongens en Meisjes, eet geen vlees meer, want in zuivel en eieren zitten dezelfde stoffen dus dan hoeven de zielige koetje-boe's niet meer gedood te worden?? "
Heel leuk allemaal maar vlees is toch goed voor je spieren. En ik heb ook gehoord op Discovery dat toen mensen begonnen te jagen dat hun hersencapaciteit enorm hard groeide.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 14:46 schreef Alicey het volgende:
[..]
Al die stoffen zijn in allerlei andere voedingsmiddelen ook te vinden.
[..]
- Ellelange reactie keten -
Eiwitten zijn heel goed voor je spieren en hersens inderdaad.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 14:49 schreef Mr_Booze het volgende:
[..]
Heel leuk allemaal maar vlees is toch goed voor je spieren. En ik heb ook gehoord op Discovery dat toen mensen begonnen te jagen dat hun hersencapaciteit enorm hard groeide.![]()
Nouja, Clarabella Koe en de drie biggetjes zijn er ook nog.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 14:48 schreef hamkaastosti het volgende:
staan er trouwens ook recepten voor eend in? Dan kun je eerst lachen met donald duck en hem daarna lekker opeten
oooh.. dat lust ik ook primaquote:Op dinsdag 3 juli 2007 14:55 schreef Alicey het volgende:
[..]
Nouja, Clarabella Koe en de drie biggetjes zijn er ook nog.
quote:Op maandag 2 juli 2007 16:45 schreef hamkaastosti het volgende:
verkwiste stemmen en verkwist geld. PvdD
vlees
donald duck
douwe dabbert
Natuurlijk is het zo dat je niet te veel vlees moet eten maar vlees is wel het product toch met de meeste eiwitten als je een biefstukje eet heb je meer dan genoeg voor de hele dag maar je moet veel meer andere alternatieve producten eten voordat je dezelfde waarde hebt als dat je zou krijgen met het eten van vlees.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 14:54 schreef Alicey het volgende:
[..]
Eiwitten zijn heel goed voor je spieren en hersens inderdaad.Daar is echter geen vlees voor nodig.
Bevatte kwark ook niet erg veel eiwitten? Ik weet echter niet hoe die verhouding precies is.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 15:06 schreef Mr_Booze het volgende:
[..]
Natuurlijk is het zo dat je niet te veel vlees moet eten maar vlees is wel het product toch met de meeste eiwitten
Aan de andere kant levert een biefstukje andere vitaminen en mineralen weer niet.quote:als je een biefstukje eet heb je meer dan genoeg dag maar je moet veel meer andere alternatieve producten eten voordat je dezelfde waarde hebt als dat je zou krijgen met het eten van vlees.
Jaag jij op je eigen biefstuk?quote:Ik ben voor natuurlijk veelzijdig eten groente, vlees, fruit, zuivel, water zoals het voedingcentrum aanbeveeld. Vitamines en al die andere stoffen krijg je zo natuurlijk binnen. Maar het uitsluiten van vlees vind ik overbodig omdat het gewoon natuurlijk is dat mensen jagen zo werkt onder dieren onderling ook.![]()
je moet ook nog eens de juiste eiwitten hebben.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 15:08 schreef Alicey het volgende:
[..]
Bevatte kwark ook niet erg veel eiwitten? Ik weet echter niet hoe die verhouding precies is.
[..]
Aan de andere kant levert een biefstukje andere vitaminen en mineralen weer niet.
[..]
Jaag jij op je eigen biefstuk?Hoewel er misschien iets in zit. Mijn poezebeesten jagen tenslotte ook op stukjes kip of koe.
Ik bedoelde dat laatste niet letterlijk!quote:Op dinsdag 3 juli 2007 15:08 schreef Alicey het volgende:
[..]
Bevatte kwark ook niet erg veel eiwitten? Ik weet echter niet hoe die verhouding precies is.
[..]
Aan de andere kant levert een biefstukje andere vitaminen en mineralen weer niet.
[..]
Jaag jij op je eigen biefstuk?Hoewel er misschien iets in zit. Mijn poezebeesten jagen tenslotte ook op stukjes kip of koe.
Ja, maar daarom eet je ook gevarieerd om die vitaminen weer bij het eten van andere producten weer binnen te krijgen.quote:Aan de andere kant levert een biefstukje andere vitaminen en mineralen weer niet.
Ja dat viel me ook op.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 15:20 schreef Fir3fly het volgende:
Het lijkt wel of sommige mensen in dit topic denken dat het niet eten van vlees normaal is.
Dat hoeft ook niet. Je zou er wel bij kunnen nadenken hoe die dieren leven en kiezen voor eerlijk vlees wanneer je de mogelijkheid hebt. In de natuur gaat het op die manier en niet op de manier zoals de mens het her en der doet.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 15:16 schreef Mr_Booze het volgende:
[..]
Ik bedoelde dat laatste niet letterlijk!Dat was wel heel dom gezegd van me maar het ging erom in de natuur stikt het ook van de vleeseters waarom zouden wij dat niet mogen zijn. Ik wil geen vegatariër worden omdat het alleen zielig is voor die "schattige" beestjes om gedood te worden dat is gewoon de natuur.
Denk ook niet dat die er op gebouwd is.quote:
Hoe dan ook komt het dus neer op gevariëerde voeding.quote:Ja, maar daarom eet je ook gevarieerd om die vitaminen weer bij het eten van andere producten weer binnen te krijgen.
Wie zegt dat onze manier van het verkrijgen ook niet natuurlijk is en ja ik kies voor eerlijk vlees mijn vader was tot voor kort kippenboer hij had scharrelkippen in twee grote hokken wat ik de beste oplossing vind voor mens en dier bied veiligheid voor de gezondheid voor de kip en mens + het bied meer ruimte voor het dier en is financieel reeël voor de boer.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 15:36 schreef Alicey het volgende:
[..]
Dat hoeft ook niet. Je zou er wel bij kunnen nadenken hoe die dieren leven en kiezen voor eerlijk vlees wanneer je de mogelijkheid hebt. In de natuur gaat het op die manier en niet op de manier zoals de mens het her en der doet.
Daarom naast groente, fruit, zuivel en water ook een beetje vlees eten zodat je gevariëerd eet wat het voedingscentrum aanbeveeld is ook natuurlijker dan vervangende vitamines slikken.quote:Hoe dan ook komt het dus neer op gevariëerde voeding.
Zoiets bedoel ik dus.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 15:48 schreef Mr_Booze het volgende:
[..]
Wie zegt dat onze manier van het verkrijgen ook niet natuurlijk is en ja ik kies voor eerlijk vlees mijn vader was tot voor kort kippenboer hij had scharrelkippen in twee grote hokken wat ik de beste oplossing vind voor mens en dier bied veiligheid voor de gezondheid voor de kip en mens + het bied meer ruimte voor het dier en is financieel reeël voor de boer.
Natuurlijk buiten de mens gezien dus. Natuurlijk, alles wat de mens doet is natuurlijk.. Maar wanneer je kijkt naar wat dieren doen en dat als argument aangrijpt waarom het normaal is, doe het dan in ieder geval niet op een wredere manier.quote:Het handelen van de mens met dieren wordt vaak on-natuurlijk gezien maar juist ons gedrag en onze manier van doen zijn karaktertrekjes van de mens die natuurlijk zijn.
Vitamines en mineralen uit potjes zijn sowieso niet nodig bij een goede gevariëerde voeding.quote:Daarom naast groente, fruit, zuivel en water ook een beetje vlees eten zodat je gevariëerd eet wat het voedingscentrum aanbeveeld is ook natuurlijker dan vervangende vitamines slikken.![]()
In my opinion is er maar eentje in dit topic die het spoor een beetje bijster is...quote:
RIP aan de nabestaanden dan maar.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 15:56 schreef Sant het volgende:
U bent niet meer te redden, ik wens je vriend enorm veel sterkte (mocht er uberhaupt iemand zijn die het met u uit kan houden, want ik zou na 2 dagen al gillend wegrennen)
yep!quote:
Zo goed ben ik nu ook weer niet verzekerd.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 16:05 schreef Sant het volgende:
[..]
yep!![]()
zorg ervoor dat t goed bunkeren is aan de koffietafel, brood met vlees enzo![]()
en wild
![]()
![]()
Zijn het soms pure groenten?quote:Op dinsdag 3 juli 2007 16:05 schreef Giem het volgende:
En als ik geen vlees eet, heb ik met 2 uur weer honger en kan ik overnieuw beginnen met eten. Hier thuis woon ook iemand die vegetaries is (omdat ze gewoon geen vlees lust) en als die heeft gekookt kan ik 2 uur later de frituur aan doen... dus dat schiet ook niet op... en er gaan echt allemaal vlees vervangers enz enz door, maar het vult gewoon niet...
Dat is denk ik wel het beste. De kans is ook dat er daardoor een grotere markt er voor komt waardoor de kostprijs daalt.quote:Daarbij als je goed wil doen voor de dieren, ga je biologisch vlees eten, daar help je ze meer mee dan niet eten. Door biologisch vlees te eten steun je juist die boeren die goed voor hun beesten zorgen en zullen meer beesten een goed leven krijgen.
ja pure groenten.. en kaas enzo.. of noten enz enzquote:Op dinsdag 3 juli 2007 16:08 schreef Alicey het volgende:
[..]
Zijn het soms pure groenten?
[..]
Dat is denk ik wel het beste. De kans is ook dat er daardoor een grotere markt er voor komt waardoor de kostprijs daalt.
Kaas en noten vind ik doorgaans toch wel flink vullen.... Hmm, vreemd.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 16:13 schreef Giem het volgende:
[..]
ja pure groenten.. en kaas enzo.. of noten enz enz
En laat dat nou ook net dat boekje staan.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 15:36 schreef Alicey het volgende:
[..]
Hoe dan ook komt het dus neer op gevariëerde voeding.
Vlees, vlees of vlees?quote:Op dinsdag 3 juli 2007 18:40 schreef Tomasso het volgende:
[..]
En laat dat nou ook net dat boekje staan.
dat is niet automatisch met vlees ....quote:Op dinsdag 3 juli 2007 18:40 schreef Tomasso het volgende:
[..]
En laat dat nou ook net dat boekje staan.
Maak stamppot.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 16:05 schreef Giem het volgende:
En als ik geen vlees eet, heb ik met 2 uur weer honger en kan ik overnieuw beginnen met eten. Hier thuis woon ook iemand die vegetaries is (omdat ze gewoon geen vlees lust) en als die heeft gekookt kan ik 2 uur later de frituur aan doen... dus dat schiet ook niet op... en er gaan echt allemaal vlees vervangers enz enz door, maar het vult gewoon niet...
Bij elk recept zit een paar 100 gram groeten.quote:
quote:Op dinsdag 3 juli 2007 18:49 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Bij elk recept zit een paar 100 gram groeten.
Wat is "half verplicht"?quote:Op dinsdag 3 juli 2007 18:48 schreef TC03 het volgende:
Ook al ZOU gesuggereerd worden dat vlees eten noodzakelijk is, big deal! Tien keer beter dan kinderen half verplicht vegetarisch te laten eten.
Vlees is lekker. Vlees is goed voor je. Dus ik zie het probleem niet.
Oh jee, nu gaat de wereld kapot! Wat een gove fout! Lekker interessant, het is maar voeding hoor... In het ergste geval gaat men massaal vlees eten, is dat zo erg?quote:Op dinsdag 3 juli 2007 18:49 schreef Dodecahedron het volgende:
[..]
Wat is "half verplicht"?
En het is geen "big deal" omdat het namelijk een leugen is. Vlees is [u]niet[/u[ noodzakelijk.
Ga bomen knuffelen. Vlees is noodzakelijk, punt. Als jij straks kindjes wil hebben die hun voedsel via een buisje in een rolstoel moeten binnen krijgen, moet je zelf weten. Maar ontken niet de goede eigenschappen van vlees.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 18:49 schreef Dodecahedron het volgende:
[..]
Wat is "half verplicht"?
En het is geen "big deal" omdat het namelijk een leugen is. Vlees is [u]niet[/u[ noodzakelijk.
Ik zeg niet dat het een "grove fout" is en dat er Kamervragen gesteld moeten worden. Ik eet zelf ook vlees.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 18:50 schreef TC03 het volgende:
[..]
Oh jee, nu gaat de wereld kapot! Wat een gove fout! Lekker interessant, het is maar voeding hoor... In het ergste geval gaat men massaal vlees eten, is dat zo erg?Wat is er mis met kinderen lekker en gezond te laten eten?
Dat doet geen vlees eten met je?quote:Op dinsdag 3 juli 2007 18:51 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Als jij straks kindjes wil hebben die hun voedsel via een buisje in een rolstoel moeten binnen krijgen, moet je zelf weten.
Daar wordt je een verzuurde betweter vanquote:Op dinsdag 3 juli 2007 18:57 schreef Dodecahedron het volgende:
[..]
Dat doet geen vlees eten met je?
Bron?
Je bedoelt: "De PvdD vertoont hun verbazing over een leugen in de Donald Duck op een buitenproportionele manier."quote:Op dinsdag 3 juli 2007 19:01 schreef Pietverdriet het volgende:
Kortom, vegetariers zijn totalitaire denkers die censuur willen.
Gelukkig eet ik wel vlees dan.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 19:01 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Daar wordt je een verzuurde betweter van
www.voedingscentrum.nlquote:Op dinsdag 3 juli 2007 18:57 schreef Dodecahedron het volgende:
[..]
Dat doet geen vlees eten met je?
Bron?
De PvdD had sowieso nooit in de kamer mogen komen, stelletje debielen.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 19:04 schreef Dodecahedron het volgende:
[..]
Je bedoelt: "De PvdD vertoont hun verbazing over een leugen in de Donald Duck op een buitenproportionele manier."
PvdV ook niet.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 19:05 schreef Tomasso het volgende:
[..]
De PvdD had sowieso nooit in de kamer mogen komen, stelletje debielen.
Waar zeg ik dat dan? Waarom haal je opeens dit erbij?quote:
Ja, wat wil je hiermee zeggen? Er wordt alleen gezegd dat mensen die producten vaak als vleesvervangers gebruiken.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 19:25 schreef Dodecahedron het volgende:
[..]
http://www.voedingscentru(...)/vleesvervangers.htm
Welke leugen?quote:Op dinsdag 3 juli 2007 19:04 schreef Dodecahedron het volgende:
[..]
Je bedoelt: "De PvdD vertoont hun verbazing over een leugen in de Donald Duck op een buitenproportionele manier."
quote:Op dinsdag 3 juli 2007 12:56 schreef Sant het volgende:
beargumenteer dat dan... anders heb je sowieso ongelijk...
Vlees is niet noodzakelijk, punt. Ik heb in mijn leven nooit vlees gegeten en ben gewoon een gezonde volwassene die geen dwerg is en ook niet aan ondergewicht lijdt. En ik ben een van de miljoenen (miljoenen? Ja. Vergeet niet dat er 415 miljoen Boeddhisten op de wereld rondlopen). Daarom kan het per definitie niet noodzakelijk zijn.quote:
Dat zou net zo goed een punt zijn. In beide gevallen is er sprake van propaganda voor een bepaalde levensstijl, en dat zou niet mogen in een blad voor kinderen. Als het nou een advertentie was, dan was het nog tot daar aan toe, maar dit is ffs gewoon onderdeel van het tijdschrift, met vermelding op het voorblad!quote:Op dinsdag 3 juli 2007 14:38 schreef Sant het volgende:
Maar laat me nu eens raden, het was natuurlijk geen enkel probleem als het pro-vegetarisch was of wel?
I'd do herquote:Op dinsdag 3 juli 2007 20:19 schreef Red_85 het volgende:
thieme is eng...
Levensstijl? Zoals ik al zei, het eten van vlees is normaal, het niet eten van vlees is een alternatieve levensstijl.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 20:20 schreef LinkseFrieseVegeta... het volgende:
Dat zou net zo goed een punt zijn. In beide gevallen is er sprake van propaganda voor een bepaalde levensstijl, en dat zou niet mogen in een blad voor kinderen.
Vlees is niet essentieel.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 19:29 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Ja, wat wil je hiermee zeggen? Er wordt alleen gezegd dat mensen die producten vaak als vleesvervangers gebruiken.
Wat is er nou in godsnaam zo moeilijk aan om gewoon te erkennen dat gevarieerd eten het beste voor de mens, en zeker voor een kind. Daar hoort ook vlees bij, niet 500 gram kaas.
Als er gewoon recepten in de DD zouden staan waar 'toevallig' vlees in zit, is er geen probleem. Vlees eten is immers, zoals je al zegt, de norm in Nederland.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 20:39 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Levensstijl? Zoals ik al zei, het eten van vlees is normaal, het niet eten van vlees is een alternatieve levensstijl.
Waarom niet? Vlees is gezond. Ik ga ook niet zeuren als er een speciaal vegetarisch receptenboekje in gezet wordt.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 21:13 schreef LinkseFrieseVegeta... het volgende:
[..]
Het gaat hier dus wel degelijk om het aanprijzen van vlees, en dat zou niet moeten mogen.
Hierom.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |