Da's deze: Kung Fu Hustlequote:Op maandag 16 juli 2007 22:35 schreef Electro-Worm het volgende:
Ik ben opzoek naar een chineze martial arts film.
Het is een beetje humoristisch.
Da's een jonge man en hij wordt uiteindelijk master in martial arts.
Er is zo'n schurk vrijgelaten die echt heel gevaarlijk was ofzo en zijn stijl was in een kikker veranderen ( kikker beweging)
Die jonge man doet uiteindelijk zo'n Hand beweging waardoor die vijand verslagen wordt, de schurk vraagt als laatst om zijn meester te worden.
Er is ook een scene met een tante met een hele harde schreeuw, en die man kan the drunken master ofzo.
En 2 mensen met een gitaar waar messen uit komen.
Iemand?
Iemandquote:Op donderdag 12 juli 2007 00:37 schreef zuiderbuur het volgende:
[..]
Neen, Liegebeest is niet geanimeerd.![]()
Ik denk dat die boze vrouw zelf nog onder een boze heer stond.
En die goeierd kende ergens een ouwe (bebaarde?) man die hem hielp (een tovenaar eventueel)
Dead like me.quote:Op dinsdag 17 juli 2007 22:15 schreef MouzurX het volgende:
Hoe heette die serie ook alweer met een meisje die al 18+ was ofzo maar er toch wel jong uitzag en die dan mensen die dood zijn gegaan naar de hemel moest helpen, en dan waren er een stuk of 5 mensen ofzo die dan ook dat werk hadden.
quote:Op maandag 16 juli 2007 15:50 schreef Burdie het volgende:
Wie helpt mij aan de titel van een film? Het betreft een horrorfilm en het speelt zich af in een afgelegen huis in het bos. Alle spiegels zijn bedekt, want in het donker kan je in spiegels of spiegelende oppervlakken het beeld zien van een meisje die huilt (?).
Wat blijkt, er heeft ooit een scéance plaatsgevonden in de schuur bij het huisje, waarbij iemand is verdwenen. De enige manier om dit meisje weer terug te halen, is om de scéance met precies dezelfde mensen weer af te maken, maar dat is natuurlijk doodeng.
Het is echt lang geleden dat ik deze film heb gezien (ik gok dat ik 10 jaar was ofzo, dus het zou een film moeten zijn van rond 1990). Volgens mij heb ik het hier ook al ooit (in mijn 6 jaar fok-carriere) eerder gevraagd, maar ik kan het me niet meer herinneren.
Wie helpt me?![]()
.
Ik kan 'm niet vinden. Iemand?quote:Op maandag 16 juli 2007 16:02 schreef milagro het volgende:
http://en.wikipedia.org/wiki/Category:1990s_horror_films![]()
Watcher in the Woods wellicht? Is wel uit 1980.quote:
Dat zal hem wel zijn.quote:Op woensdag 18 juli 2007 23:38 schreef Bayswater het volgende:
[..]
Watcher in the Woods wellicht? Is wel uit 1980.
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Watcher_in_the_Woods
Ja, dat was ook voor mij... ik zei al dat ik het eerder had gevraagdquote:Op donderdag 19 juli 2007 08:46 schreef victorinox het volgende:
[..]
Dat zal hem wel zijn.
Ik had hem een paar jaar terug al gevonden voor iemand, maar kon nu niet meer op de titel komen.![]()
Ik zoek de titel van een serie/film/programma deel 11
correctie: bankberovers + bewakers zijn werknemers van het bedrijf blijkt op het best verrassende einde..quote:Op vrijdag 20 juli 2007 08:19 schreef Roppenzo het volgende:
man is werk beu.. komt op het idee om zijn werk (bank) te beroven...
samen met collega's.. kan me herrineren dat op het einde een grote schietpartij ontstaat en dat ze freaky clown-maskers? op hebben.. vervolgens komen er bewakers en die zijn dan de echte bankberovers oid...
dacht dat de film "a day at the office " heette maar dat schijnt toch niet zo te zijn... thriller/comedy achtig..
http://www.imdb.com/title/tt0283003/quote:Op vrijdag 20 juli 2007 23:28 schreef Maisnon het volgende:
Film.
Man moet afkicken voor een klus, bindt zich vast aan z'n bed voor paar weken met handboeien, verteld meisje die hij in huis heeft gehaald om hem vooral niet los te maken.
Vrouw is prostituee?
Dat zijn de clues, succes
"La colline aux mille enfants" en "Au revoir les enfants" komen in me op, maar het eerste gaat over een school waar joodse kinderen verborgen worden, en het tweede schetst de jeugd van de regisseur die zelf een joodse vriend verloor. Zal het wel niet zijn, zeker?quote:Op zondag 22 juli 2007 11:06 schreef Doff het volgende:
Ik ben op zoek naar een Franse film over de Tweede Wereldoorlog. Het speelt zich naar verluid af in een dorp waar de nazi's binnenvallen. De regisseur heeft een groot deel van zijn familie verloren in de oorlog. Iemand enig idee? Ik heb zelf gegoogled maar kan het niet vinden.
Die tweede sowieso niet, de eerste denk ik ook niet. M'n moeder was ermee in de weer en ik werd benieuwd naar de titell, maar die wist ze niet meer. In elk geval bedanktquote:Op zondag 22 juli 2007 18:38 schreef zuiderbuur het volgende:
[..]
"La colline aux mille enfants" en "Au revoir les enfants" komen in me op, maar het eerste gaat over een school waar joodse kinderen verborgen worden, en het tweede schetst de jeugd van de regisseur die zelf een joodse vriend verloor. Zal het wel niet zijn, zeker?![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |