Ter info : Ellen verzorgd die kampen ook voor zeer zwaar gehandicapte kinderen. Zelfs permanent bedlegerig. Ze heeft speciale zadels, waarop je bijna compleet kunt liggen.quote:Op zaterdag 30 juni 2007 15:10 schreef ericahysterica het volgende:
Ellen gaat een week met 27 gehandicapten op kamp. Dan kan ze dellie ook wel meenemen die is tenslotte verstandelijk gehandicapt
Jah die relatie kan je de relatie van het jaar noemen..zo moet iedereen het doen toch...NOT........quote:Op zaterdag 30 juni 2007 15:19 schreef CoT het volgende:
Rat heeft toch al een fantastische relatie met Amanda
Volgens mij is Jaap z'n hoofd te lang.quote:Op zaterdag 30 juni 2007 15:20 schreef HiDiHo het volgende:
Nu kloppen alle formaten toch ?
[afbeelding]
Dat is de hollandse invloed.quote:Op zaterdag 30 juni 2007 15:15 schreef Gouden_Leeuw het volgende:
[..]
Sinds wanneer hebben marokkaanse meiden platte billen![]()
Ik vind Jaap nog steeds een beetje te dik...quote:Op zaterdag 30 juni 2007 15:20 schreef HiDiHo het volgende:
Nu kloppen alle formaten toch ?
[afbeelding]
Is ze bang voor een aanslag ofzo...als ik met een marrokaans meiske praat hoef ik geen helm op toch..hahaquote:
En jij meneer of mevrouw Gouden_Leeuw? Ben jij helemaal volmaakt?quote:Op zaterdag 30 juni 2007 15:19 schreef Gouden_Leeuw het volgende:
[..]
Ja ok.. maar wat meer ronding had wel gemogen!
quote:Op zaterdag 30 juni 2007 15:20 schreef PumaStreamer het volgende:
[..]
Jah die relatie kan je de relatie van het jaar noemen..zo moet iedereen het doen toch...NOT........
Ik ga even heerlijk met de Pumster lopen...kinders tot strax....ow jah...vind Nadia helemaal niks..denk ik.
en toch is die afgevallen volgens mij...zeker in 4:3 hahaha....maar ik heb een fijn breedbeeld systeem dus no problem..for Puma and friends.quote:Op zaterdag 30 juni 2007 15:21 schreef akveor het volgende:
[..]
Ik vind Jaap nog steeds een beetje te dik...![]()
Stream 1 is nog steeds niet goed.quote:Op zaterdag 30 juni 2007 15:21 schreef Disana het volgende:
[..]
Volgens mij is Jaap z'n hoofd te lang.
Eigenlijk kan dat niet, dan verkloten ze het echt bij tienquote:Op zaterdag 30 juni 2007 15:21 schreef Disana het volgende:
[..]
Volgens mij is Jaap z'n hoofd te lang.
klopt 15.00 uurquote:Op zaterdag 30 juni 2007 15:21 schreef Gouden_Leeuw het volgende:
Ze moesten toch om een bepaalde tijd wakker worden in het weekend nu?>
ik gok aan je naam te zien dat je een meisje bent...dus bij deze.: wilde een kus smily doen mar die staat er niet tussen...helaas hihi..tot strax.quote:
Ik ben een heer, en bekijk het dus vanuit een mannen perspectief;)quote:Op zaterdag 30 juni 2007 15:22 schreef Sug4r het volgende:
[..]
En jij meneer of mevrouw Gouden_Leeuw? Ben jij helemaal volmaakt?
![]()
We hebben het hier toch over de bewoners? Zo gaat dat al tijden. Of mogen we nu geen oordelen meer hebben? Reageer je ook zo als iemand Lieke zit af te zeiken op haar uiterlijk?quote:Op zaterdag 30 juni 2007 15:22 schreef Sug4r het volgende:
[..]
En jij meneer of mevrouw Gouden_Leeuw? Ben jij helemaal volmaakt?
![]()
Haar schaamhaar is niets om trots op te zijn???quote:Op zaterdag 30 juni 2007 15:23 schreef Gigageil het volgende:
Het lijkt me tot nu toe best een lieve meid.......die Rrrrr ff afleren, haar doos scheren, een goede Push-up BH en ze is wat mij betreft welkom in DGK![]()
'n paar dagen geleden sliepen H+L in het kantoor. Toen zag je opeens een camera-instellingen menu in beeld. Ze konden daar de lens op 'wide' - 'small' instellen. Je zag dat het beeld meer wide-angle werd en de hoogte bleef helemaal identiek. Datzelfde aspect speelt op veel camera's, ik denk dat geen enkele instelling nog gecalibreerd staat.quote:Op zaterdag 30 juni 2007 15:23 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Eigenlijk kan dat niet, dan verkloten ze het echt bij tien
te breed kan wel, te smal niet, want dan moet je hem nog verder oprekken 20:9![]()
blijkbaar zijn er mensen die vinden dat je je voor schaamhaar moet schamenquote:Op zaterdag 30 juni 2007 15:25 schreef demins het volgende:
[..]
Haar schaamhaar is niets om trots op te zijn???
quote:Op zaterdag 30 juni 2007 15:25 schreef scanman01 het volgende:
[..]
We hebben het hier toch over de bewoners? Zo gaat dat al tijden. Of mogen we nu geen oordelen meer hebben? Reageer je ook zo als iemand Lieke zit af te zeiken op haar uiterlijk?
Dat dus ja, ze lopen gewoon te kloten met die camera'squote:Op zaterdag 30 juni 2007 15:27 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
'n paar dagen geleden sliepen H+L in het kantoor. Toen zag je opeens een camera-instellingen menu in beeld. Ze konden daar de lens op 'wide' - 'small' instellen. Je zag dat het beeld meer wide-angle werd en de hoogte bleef helemaal identiek. Datzelfde aspect speelt op veel camera's, ik denk dat geen enkele instelling nog gecalibreerd staat.
Moi....dat hangt van je smaak af......geef mij maar een kaal poesje..........quote:Op zaterdag 30 juni 2007 15:25 schreef demins het volgende:
[..]
Haar schaamhaar is niets om trots op te zijn???
Van mij mag ze heel hard 'duraf' vallen.quote:Op zaterdag 30 juni 2007 15:26 schreef beequeen het volgende:
Daar gaat Natasja weer............duraf, duraf.
En van een deel tussen haar benen, als ik andere users kan geloven (heb het zelf niet gezien).quote:Op zaterdag 30 juni 2007 15:21 schreef beequeen het volgende:
Nadia is allergisch voor harige dingen. Mag ze wel uit de buurt blijven van Japio.![]()
quote:Op zaterdag 30 juni 2007 15:27 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
'n paar dagen geleden sliepen H+L in het kantoor. Toen zag je opeens een camera-instellingen menu in beeld. Ze konden daar de lens op 'wide' - 'small' instellen. Je zag dat het beeld meer wide-angle werd en de hoogte bleef helemaal identiek. Datzelfde aspect speelt op veel camera's, ik denk dat geen enkele instelling nog gecalibreerd staat.
echt zieligquote:Op zaterdag 30 juni 2007 15:29 schreef Gigageil het volgende:
Die idioot geeft bij elke stap een schop bij Fries in zijn pens......![]()
quote:Op zaterdag 30 juni 2007 15:29 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Van mij mag ze heel hard 'duraf' vallen.![]()
Maar ik denk dat ze hem nog een keer oprekken met een ander apparaat/software, zodat je extra extra breed krijgtquote:
Juist!@ en Lieke heb ik nog niet af gezeken want die heeft gewoon een goed lichaamquote:Op zaterdag 30 juni 2007 15:25 schreef scanman01 het volgende:
[..]
We hebben het hier toch over de bewoners? Zo gaat dat al tijden. Of mogen we nu geen oordelen meer hebben? Reageer je ook zo als iemand Lieke zit af te zeiken op haar uiterlijk?
Ik heb er geen verstand van (wat er achter de camera's loopt aan software), maar sinds dit is het beeld niet meer goed geweest.quote:Op zaterdag 30 juni 2007 15:31 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Maar ik denk dat ze hem nog een keer oprekken met een ander apparaat/software, zodat je extra extra breed krijgt![]()
Juist. En daarom is het ook wisselend. De ene camera staat beter ingesteld dan de andere. En soms hebben ze mobiele camera-ploegen met grotere camara's op bepaalde positie's (ook achter de spiegels), die waarschijnlijk veel beter ingestelde camara's hebben.quote:Op zaterdag 30 juni 2007 15:28 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Dat dus ja, ze lopen gewoon te kloten met die camera's![]()
Jij bent een Nederlands-Marokkaanse meid?quote:Op zaterdag 30 juni 2007 15:32 schreef Gouden_Leeuw het volgende:
[..]
Juist!@ en Lieke heb ik nog niet af gezeken want die heeft gewoon een goed lichaam![]()
Ik ken op zich wel een paar half Ned half Marokkaanse meiden(ben het zelf ook) en die spatten er toch meestal best uit met een redelijk sexy body. Nadia's gezichtje is wel sweet maar de rest vind ik wat minder. Maar goed ieder zijn eigen oordeel daarover...
Klopt, sommige beelden zijn ook veel mooier als anderequote:Op zaterdag 30 juni 2007 15:32 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Juist. En daarom is het ook wisselend. De ene camera staat beter ingesteld dan de andere. En soms hebben ze mobiele camera-ploegen met grotere camara's op bepaalde positie's (ook achter de spielegels), die waarschijnlijk veel beter ingestelde camara's hebben.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |