Ja, maar ik zoek de 2500equote:Op dinsdag 17 juli 2007 19:04 schreef digispeed het volgende:
[..]
volgens mij zitten we bijna op 4000 !
Zeg maar gerust: het leukste personage ooit.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 12:26 schreef nWo4Life het volgende:
Bovendien mis ik Bowien ook... dat was echt één van mijn favoriete dames uit de serie....
Geweldig filmpje. Wat een wereld van verschil met nu. Toen was het zóóóveel beter.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 22:16 schreef nWo4Life het volgende:
[..]
Ik bedoel dit filmpje.
Vanaf 1:33 is dat fragment bij de auto met de geweldige Ludo Tune.
Veel plezier!
Die heeft iemand hier een tijdje geleden online gezet, dus ik heb hem op de pc staan.quote:Op woensdag 18 juli 2007 12:06 schreef nWo4Life het volgende:
Nu we toch naar afleveringen zoeken: is er nog iemand die de kerstreünie aflevering uit '98 (of iets dergelijks) heeft? Die hele aflevering bleek een wazige droom van Laura te zijn waarin ongeveer iedereen verscheen die ooit in de serie heeft gezeten. Nou ja, hopelijk heeft iemand daar nog wat van.
Hoop het wel, want aan het eind van seizoen 1 verlang je gewoon naar het vervolg. Ik ben vooral benieuwd naar:quote:En ten tweede, nogmaals de vraag: weet iemand toevallig of er ook een DVD-box gaat uitkomen van seizoen 2 en dergelijke? Dat zou wel sjiek zijn namelijk.
Frey, je blijft geweldig, haha.quote:Op woensdag 18 juli 2007 12:46 schreef Frey het volgende:
[..]
Die heeft iemand hier een tijdje geleden online gezet, dus ik heb hem op de pc staan.
[..]
Hoop het wel, want aan het eind van seizoen 1 verlang je gewoon naar het vervolg. Ik ben vooral benieuwd naar:
-Hoe Simon weer gevonden wordt en wordt herenigd met Annette
-De bedoelingen van Frits en wanneer hij bekend maakt wie hij is
-De plannen van David Harkema en de wraak van Martine
-De terugkeer van Robert en Laura
-Alle acties van Herman Hogendoorn
![]()
Hidde maasquote:Op vrijdag 20 juli 2007 02:47 schreef Frey het volgende:
Hidde Maas erin als een soort Herman Hogendoorn.
Mwa, als het nou Erik de Vogel was geweestquote:Op vrijdag 20 juli 2007 14:01 schreef roooosje het volgende:
Ik zat gister naast Geert Hoes en zijn zoontje in een restaurant.
Jullie mogen me aanraken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |