Ja, weer een maandje verlost van onzinreplies die je toch iedere keer weer leest in de hoop dat hij nu wel iets nuttigs te melden heeftquote:Op maandag 16 juli 2007 18:34 schreef maartena het volgende:
Overigens zie ik nu net dat DAM weer een maandje weg is...
Hij begint zo vlak na een ban altijd weer met goede moed met enkele zinnige opmerkingen..... maar na zo een 48 uur is dat al weer verdwenen. Met name het vragen om onderbouwing geeft geweldige reacties. Eigenlijk vind ik het stiekem jammer dat ie gebanned is, want zijn reacties zijn goed voor de lachspieren soms!quote:Op maandag 16 juli 2007 21:44 schreef SuperWeber het volgende:
Ja, weer een maandje verlost van onzinreplies die je toch iedere keer weer leest in de hoop dat hij nu wel iets nuttigs te melden heeft
Vooral in het begin toen KAA er net was, kon ik elke ochtend mijn lol op. Achter elk topic stond DAM als laatste reactie... Meestal vol met onzin.quote:Op maandag 16 juli 2007 22:07 schreef maartena het volgende:
[..]
Hij begint zo vlak na een ban altijd weer met goede moed met enkele zinnige opmerkingen..... maar na zo een 48 uur is dat al weer verdwenen. Met name het vragen om onderbouwing geeft geweldige reacties. Eigenlijk vind ik het stiekem jammer dat ie gebanned is, want zijn reacties zijn goed voor de lachspieren soms!
Ik heb me er gewoon uitgeknikkerd bij de gemeente en de zorgverzekeraar gemeld dat ik tijdelijk in het buitenland zit. Als ik langer wegblijf los ik dat probleem later wel weer opquote:Op dinsdag 17 juli 2007 11:20 schreef Aanvoerder het volgende:
Zucht, bij de belastingdienst zeggen ze dat ik me beter moet uitschrijven bij de gemeente en bij de zorgverzekeraar zeggen ze het andere. Wat is het nou? Ik ga voor minimaal 6 maanden, liefst zo lang mogelijk naar het buitenland.
En met de belastingdienst? hoe heb je dat gedaan?quote:Op dinsdag 17 juli 2007 11:28 schreef SuperWeber het volgende:
[..]
Ik heb me er gewoon uitgeknikkerd bij de gemeente en de zorgverzekeraar gemeld dat ik tijdelijk in het buitenland zit. Als ik langer wegblijf los ik dat probleem later wel weer op
Die stuurden me nog wel iets na, ik doe nl. nog een beetje werk (op afstand) voor het bedrijf van mijn vader... Het kwam er op neer, dat die lui me nog duivelsgoed en snel wisten te vinden. (ik had btw bij de gemeente mijn adres netjes veranderd naar het adres hier in Finland). Hier doe ik een stageproject (onbetaald) dus daar heb ik verder geen problemen mee. Ik weet niet in welk land je belasting wilt betalen en hoe dat precies zit met de reglementen voor de betreffende belastingdienst en de belastingen, maar als ik het goed heb, kun je je gewoon 'uitschrijven' bij de NL belastingdienst...quote:Op dinsdag 17 juli 2007 11:33 schreef Aanvoerder het volgende:
[..]
En met de belastingdienst? hoe heb je dat gedaan?
Dat vermoeden had ik alquote:Op dinsdag 17 juli 2007 12:06 schreef Aanvoerder het volgende:
Ik betaal de hele mikmak in Tsjechie.
De Alkoquote:Op dinsdag 17 juli 2007 12:11 schreef Aanvoerder het volgende:
Wel apart dat in Finland maar 1 winkelketen sterke drank mag verkopen. En er wordt echt naar je ID gevraagd, zelfs een man van 80 ofzo die voor me stond.
Ja hier een linkje. Ze hebben hier bij de overheid een beetje een alcholfobie, maar dat zou je wel al weten. Alcohol is zelfs een tijdje compleet verboden geweest hierquote:Op dinsdag 17 juli 2007 12:16 schreef Aanvoerder het volgende:
Joh, dat wist ik niet eens. Vaag!
Lijkt wel een beetje op Canadaquote:Op dinsdag 17 juli 2007 12:14 schreef SuperWeber het volgende:
De Alko. Deze keten is ook volledig in handen van de overheid
Hoezo overheidsregulering. Ik kwam er een paar weken geleden achter dat ze helemaal geen drank meer mogen verkopen na 9 uur. Dit houdt dus in dat de supermarkten die tot 10 uur open zijn allemaal lappen over hun bieraanbiedingen heen doen en de rolluiken voor hun bierschappen dichtdoen omdat ze het simpelweg niet meer mogen verkopen
.
Succes met de belastingdienst, na vierhonderdzesenveertig brieven en telefoontjes heb ik de hoop opgegeven. Ze sturen me nog steeds een voorlopige aanslag.quote:Op dinsdag 17 juli 2007 11:20 schreef Aanvoerder het volgende:
Zucht, bij de belastingdienst zeggen ze dat ik me beter moet uitschrijven bij de gemeente en bij de zorgverzekeraar zeggen ze het andere. Wat is het nou? Ik ga voor minimaal 6 maanden, liefst zo lang mogelijk naar het buitenland.
You sir, you are in a world of pain.quote:Op woensdag 18 juli 2007 01:45 schreef Aanvoerder het volgende:
daar vrees ik dus voor, de belastingdienst.ga weg, ga weg....
Dankquote:Op donderdag 26 juli 2007 05:31 schreef compier het volgende:
Mooie nieuwe usericon maartena
Da's zo'n MPV, voor Amerikaanse begrippen een klein kutautootjequote:Op donderdag 26 juli 2007 17:56 schreef maartena het volgende:
Vandaag even autootje gehuurd voor de vakantie in Nederland, weer ruim 550 euro lichter voor twee weken. Is een Renault Scenic wat eigenlijk?
Mjah, alle verhuurmaatschappijen hebben OF Opels OF Renaults zo lijkt het. En omdat Renaults wat meer bekend staan om comfort etc, dacht ik.... kom, laten we eens een renault kiezen. Het kan ook een vergelijkbaar model zijn trouwens van een ander merk.quote:Op donderdag 26 juli 2007 20:10 schreef popolon het volgende:
Gaat ie als Amerikaan in zo'n Franse bak zitten.
De markt staat al twee jaar "op instorten", maar een zeepbel houdt em nog vast...... ik denk dat we binnen de komende twee jaar een nieuwe "black monday" gaan krijgen, want het kan niet al te lang meer kunstmatig goed gehouden worden. Maar dat kan dus ook best pas eens in 2009 zijn, zo net na de verkiezingen.quote:Op vrijdag 27 juli 2007 00:20 schreef Vincenski het volgende:
Hey Maartena of Popolon, hoorde net op het nieuws dat de huizenmarkt in de VS op instorten staat. Weet een van jullie daar misschien meer over?
quote:Op dinsdag 31 juli 2007 18:17 schreef compier het volgende:ik heb mijn greencard
hij is niet eens groen
Maar ik heb hem dus![]()
![]()
10 jaar geldig (na 5 jaar mag ik al een passport aanvragen als het goed is ..)
JOEPIE DE POEPIEEEEE
't Is toch ook voornamelijk in CA?quote:Op dinsdag 31 juli 2007 18:19 schreef maartena het volgende:
[..]
De markt staat al twee jaar "op instorten", maar een zeepbel houdt em nog vast...... ik denk dat we binnen de komende twee jaar een nieuwe "black monday" gaan krijgen, want het kan niet al te lang meer kunstmatig goed gehouden worden. Maar dat kan dus ook best pas eens in 2009 zijn, zo net na de verkiezingen.
Top! Nou hoor je er echt bijquote:Op dinsdag 31 juli 2007 18:17 schreef compier het volgende:ik heb mijn greencard
hij is niet eens groen
Maar ik heb hem dus![]()
![]()
10 jaar geldig (na 5 jaar mag ik al een passport aanvragen als het goed is ..)
JOEPIE DE POEPIEEEEE
Gefeliciflapsteerd dan hè!quote:Op dinsdag 31 juli 2007 18:17 schreef compier het volgende:ik heb mijn greencard
hij is niet eens groen
Maar ik heb hem dus![]()
![]()
10 jaar geldig (na 5 jaar mag ik al een passport aanvragen als het goed is ..)
JOEPIE DE POEPIEEEEE
En Arizona. En Nevada. En Washington State. En New York/New Jersey.quote:Op dinsdag 31 juli 2007 19:15 schreef wonderer het volgende:
't Is toch ook voornamelijk in CA?
Oh, okee.quote:Op dinsdag 31 juli 2007 20:05 schreef maartena het volgende:
[..]
En Arizona. En Nevada. En Washington State. En New York/New Jersey.
Volgende maand.quote:Op woensdag 1 augustus 2007 00:14 schreef popolon het volgende:
Foto's man.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |