Ik help het je hopen, maar ik verwacht van niet.quote:Op woensdag 27 juni 2007 17:42 schreef F04 het volgende:
Het is toch Focking niet normaal dat Natasia de big Jaap een trap heeft verkocht!
Zozeker was het niet zomaar een trap, maar een trap die een grote rode plek achter liet op Jaaps been.
Dus vanavond kunnen we zeker een exit verwachten.
Hoezo 1? Twee zelfs, en de eerste was volgens mij toch wel degelijk rechtstreeks bedoeld voor zijn kruis.quote:Op woensdag 27 juni 2007 17:42 schreef F04 het volgende:
Het is toch Focking niet normaal dat Natasia de big Jaap een trap heeft verkocht!
Zozeker was het niet zomaar een trap, maar een trap die een grote rode plek achter liet op Jaaps been.
Dus vanavond kunnen we zeker een exit verwachten.
hij heeft iets te verbergen dat kan niet andersquote:Op woensdag 27 juni 2007 17:45 schreef farscapevr6 het volgende:
die gek SLAAPT zelfs met een hand in z n zak
Sjon en Fons bellen elkaar nu echt meerdere malen per dag. De invloed van RTL is er al duidelijk.quote:Op woensdag 27 juni 2007 17:42 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ik weet alleen niet of dit per direct ingaat, die overname bedoel ik.
Cool!! Als iemand terror op me uitvoert dan roep ik beveiliging en dan kom jij...!!!quote:
Mijn quote, wat doe je? Ik snap mezelf niet meer!quote:
Heb je vanacht gekeken? Daar word je ook best wel moe van... zeker als bewoner.quote:Op woensdag 27 juni 2007 17:49 schreef waxmask het volgende:
Dus nu slapen Brian, Amanda, Huub, Lieke en Dennis... Gezellig...Vraag me toch af hoe die mensen in het dagelijks leven waren toen ze nog werkten enzo. In DGK doen ze geen reet en toch al zo oververmoeid, stelletje luie flikkers zijn het.
Toch denk ik dat het een boete zal worden, waar Natasia niet warm of koud van wordt. Al geven ze haar een boete van 500.000¤, ze gaat toch binnenkort weg en zal niet meedingen naar de hoofdprijs. En met haar borg komt het wel goed, die krijgt ze wel terug (denk ik).quote:Op woensdag 27 juni 2007 17:41 schreef scanman01 het volgende:
Die argumenten kunnen de streamers niet gebruiken, want die schuiven ze zo van de baan met de opmerking dat de regels sindsdien heel erg zijn veranderd. De Nena en Nathanael exit is dus geen argument helaas. Maar wat Natasia deed was té erg en dan ook nog 2 keer. Dat kunnen ze gewoon niet enkel gaan bestraffen met een boete.
en dan zijn er mensen die dit leuk vinden?quote:Op woensdag 27 juni 2007 17:50 schreef Ning het volgende:
Stukje van Klootzaak Jaap zijn log
2 lamme groupies van Dennis lieten we blijven. Er kwam weinig uit. Topjes wilden ze niet uit doen, dus ik besloot de bikini van de niet-stoephoer maar zelf los te trekken, af te pakken en weg te gooien. Tieten had ze niet, stijve tepels wel. Ze zei dat ze me wel met haar tepels wilde scheren. Ja daggggg, te inferieur jij amateur groupie.
Misschien is het wel op RTL-boulevard te zien vanavondquote:Op woensdag 27 juni 2007 17:50 schreef scanman01 het volgende:
De berichtgeving op de TIEN site gaat toch echt alle perken te buiten. En daar kun je als streamer dus echt geen zak aan doen. Hoezo frustrerend. Om gek van te worden. Je hoopt toch gewoon dat het programma helemaal kapot gaat na vandaag.
Meen jij dat echt Scan??????????????????????quote:Op woensdag 27 juni 2007 17:50 schreef scanman01 het volgende:
De berichtgeving op de TIEN site gaat toch echt alle perken te buiten. En daar kun je als streamer dus echt geen zak aan doen. Hoezo frustrerend. Om gek van te worden. Je hoopt toch gewoon dat het programma helemaal kapot gaat na vandaag.
Mail actie naar RTL Boulevardquote:Op woensdag 27 juni 2007 17:50 schreef scanman01 het volgende:
De berichtgeving op de TIEN site gaat toch echt alle perken te buiten. En daar kun je als streamer dus echt geen zak aan doen. Hoezo frustrerend. Om gek van te worden. Je hoopt toch gewoon dat het programma helemaal kapot gaat na vandaag.
Bij de NOS heb je op teletekst pag. 316 de 'ergenissen', misschien als er daar massaal naar gebeld en gemaild wordt..quote:Op woensdag 27 juni 2007 17:50 schreef scanman01 het volgende:
De berichtgeving op de TIEN site gaat toch echt alle perken te buiten. En daar kun je als streamer dus echt geen zak aan doen. Hoezo frustrerend. Om gek van te worden. Je hoopt toch gewoon dat het programma helemaal kapot gaat na vandaag.
zit ie naar de streams te kijkenquote:Op woensdag 27 juni 2007 17:51 schreef farscapevr6 het volgende:
hehehe t lijkt net of jaap zit te rukken achter de pc:))
Ja en de redactie druk aan het vergaderen, en na de berichten gelezen te hebben vreest daar bij DGK-Redactie iedereen voor zijn baan. Voor hetzelfde geld stuur Fonske zijn eigen mensen om de show te runnen.quote:Op woensdag 27 juni 2007 17:52 schreef TiNo_Flo het volgende:
BIjna iedereen ligt te maffen daar in het huis![]()
K'hou niet van dikke konten......ik heb nou 3/4 jaar tegen die vette reet van Natasia aan lopen kijken, Godzijdank als die vanavond met roodbetraande ogen en na een hartverscheurende afscheidsspeech DGK moet verlaten.......en dat ze levenslang met dat vette uit de maat gegroeide straie-schort moet blijven lopen.....quote:Op woensdag 27 juni 2007 17:42 schreef scanman01 het volgende:
[..]
En dat ga jij nou negatief noemen?![]()
SBS6 of 5 in het landquote:Op woensdag 27 juni 2007 17:54 schreef toneelhaak1 het volgende:
Bij de NOS heb je op teletekst pag. 316 de 'ergenissen', misschien als er daar massaal naar gebeld en gemaild wordt..
invloed van rtl is al te zienquote:Op woensdag 27 juni 2007 17:54 schreef dgk_fan het volgende:
Ah de tuinman !! Eindelijk actie in beeld
Als ze Natasia er niet uitgooien vanavond, JA . Laat dan het programma maar kapot gaan, want dan valt het niet meer serieus te nemen. Tot nu toe ging het nog redelijk, maar er zijn grenzen volgens mij. En die overschrijden ze een heel eind als ze natasia gewoon lekker laten zitten. Natasia zegt nota bene vanmiddag gewoon dat ze hem de volgende keer weer verrot trapt als hij weer zo 'bedreigend' tegen haar doet. Je kunt je afvragen wie er bedreigend was trouwens. Het was Natasia die op Jaap afkwam in de tuin.... en dat wil niemand meemaken.quote:Op woensdag 27 juni 2007 17:52 schreef FdW het volgende:
[..]
Meen jij dat echt Scan??????????????????????![]()
Helemaal geen gek idee als ze Tas erin laten. Die 2 passen wel bij elkaar.quote:Op woensdag 27 juni 2007 17:55 schreef farscapevr6 het volgende:
[..]
invloed van rtl is al te zien
nico van eigen huis en tuin isd de 8e bewoner![]()
Ja, die van Lieke is ongeveer zoiets als die kont van Natasia ja.quote:Op woensdag 27 juni 2007 17:54 schreef Gigageil het volgende:
[..]
K'hou niet van dikke konten......ik heb nou 3/4 jaar tegen die vette reet van Natasia aan lopen kijken,
Dacht het niet.... Heb pas nog voor een maand betaaldquote:Op woensdag 27 juni 2007 17:50 schreef scanman01 het volgende:
De berichtgeving op de TIEN site gaat toch echt alle perken te buiten. En daar kun je als streamer dus echt geen zak aan doen. Hoezo frustrerend. Om gek van te worden. Je hoopt toch gewoon dat het programma helemaal kapot gaat na vandaag.
Ik denk dat je beter aangifte kan doen van mishandeling, oh nee dat doen ze hiernaast welquote:
Goed onderbouwd, helemaal eensch.quote:Op woensdag 27 juni 2007 17:56 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Als ze Natasia er niet uitgooien vanavond, JA . Laat dan het programma maar kapot gaan, want dan valt het niet meer serieus te nemen. Tot nu toe ging het nog redelijk, maar er zijn grenzen volgens mij. En die overschrijden ze een heel eind als ze natasia gewoon lekker laten zitten. Natasia zegt nota bene vanmiddag gewoon dat ze hem de volgende keer weer verrot trapt als hij weer zo 'bedreigend' tegen haar doet. Je kunt je afvragen wie er bedreigend was trouwens. Het was Natasia die op Jaap afkwam in de tuin.... en dat wil niemand meemaken.
Bij 'een trap' ja. Maar dit waren er twee of zelfs drie... en Jaap ging zelfs tegen de vlakte.quote:Op woensdag 27 juni 2007 17:55 schreef Prospera het volgende:
Het is al eerder gezegd door Pc eend: bij een trap volgt er mogelijk een exit.
Maw.: het is geheel aan de redactie om te bepalen of iemand eruit mag.
En die redactie besluit dat Natasia mag blijven, zo is het spel en zo zijn de regels.
Als de format verkocht isquote:Op woensdag 27 juni 2007 17:59 schreef linda25 het volgende:
Stopt de Goudenkooi in december?
dat meeeen je niet??quote:Op woensdag 27 juni 2007 17:56 schreef Gigageil het volgende:
Wat een ontzettende dooie lul is Dennis eigenlijk.......![]()
Als BAN erin blijft veel eerder.quote:Op woensdag 27 juni 2007 17:59 schreef linda25 het volgende:
Stopt de Goudenkooi in december?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |