Op lvl 56 kun je die echt niet krijgenquote:Op donderdag 28 juni 2007 01:22 schreef Dj_Day-V het volgende:
lvl 68 quest staff(Ik ben 56
)
http://www.wowhead.com/?item=25760
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 28 juni 2007 08:24 schreef Mauro het volgende:
[..]
Op lvl 56 kun je die echt niet krijgen
Of je moet je vertypt hebben en ben je 65tuurlijk kan dat wel. warlock die summoned, en gewoon beetje idle staan en proberen spellhits te krijgen..SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Leer spaties gebruiken!
Op donderdag 16 december 2010 20:05 schreef craftyvirus het volgende:
Bootje84 is een westlander waar ik respect voor heb :@ :P
quote:Op donderdag 28 juni 2007 08:26 schreef Bootje84 het volgende:
lief dagboek
Gisteren lvl 69 gedingt met mn paladin en 66 gedingt met mn hunter. paladin zit nu op +622 healing, bestaande uit alle range van armor.. cloth, leather, mail, plate.. onder het motto van "een healer hoort geen klappen te krijgen".
was al bezig geweest met de kara attunement Q, maar ik kom ff nog niet verder in Shadow labs. Doordat mn guild ook geen zin had om te helpen (maar me straks wel nodig heeft bij het raiden) ben ik maar gaan questen met een warrior NL buddy van me..
nu nog 31% naar lvl 70, en dan raiden voor het vaderland. ondertussen wil ik ook even mn lock naar de 70 krijgen. die moet nog iets van 40% naar 70. hunter zit nu op 1% richting de 67. die heeft nog beetje TLC nodig.
geen items meer gewonnen die écht nuttig waren. nieuw solo-sword, maar dat is niet echt nuttig. gebruik ik niet tijdens het healen.
vanavond, als mn meisje nog ziek is, ding ik waarschijnlijk 70. anders morgen.
Nee kan dan nog niet, level req enzoquote:Op donderdag 28 juni 2007 08:28 schreef Bootje84 het volgende:
[..]
tuurlijk kan dat wel. warlock die summoned, en gewoon beetje idle staan en proberen spellhits te krijgen..
hmz, zou ik niet weten tbh..quote:Op donderdag 28 juni 2007 08:32 schreef tonks het volgende:
[..]
Nee kan dan nog niet, level req enzo
dat doe je dacht ik ook op GoT.quote:Op donderdag 28 juni 2007 08:37 schreef Bootje84 het volgende:
[..]
hmz, zou ik niet weten tbh..
bloggen? nah.. ik hou het wel op fora spammen
klopt, onder de naam TomvdBurgquote:Op donderdag 28 juni 2007 08:56 schreef vogelkooi het volgende:
[..]
dat doe je dacht ik ook op GoT.
Maar daar is het gewoon te ingewikeld hier snap ik in ierder geval wat jullie zeggen, bv transmuten.
Ingewikkeld op GoT? heb meer het idee dat ze elkaar constant zitten af te zeiken daar. Lees alleen maar verhalen over een rogue die iedereen 'pwned' ( ook zo'n kiddo woord ) en dan met filmpjes komt en bij elke fight een excuus heeft waarom dit geen 'imba' gevecht was......quote:Op donderdag 28 juni 2007 08:56 schreef vogelkooi het volgende:
[..]
dat doe je dacht ik ook op GoT.
Maar daar is het gewoon te ingewikeld hier snap ik in ierder geval wat jullie zeggen, bv transmuten.
trust me.. het niveau daar op het gehele forum is van een VELE malen hoger niveau dan hier. dan betrek ik het ook niet puur op WoW-forum. het bashen van elkaar valt over het algemeen wel mee. zijn altijd een paar rotte appels..quote:Op donderdag 28 juni 2007 09:55 schreef Tim_G het volgende:
[..]
Ingewikkeld op GoT? heb meer het idee dat ze elkaar constant zitten af te zeiken daar. Lees alleen maar verhalen over een rogue die iedereen 'pwned' ( ook zo'n kiddo woord ) en dan met filmpjes komt en bij elke fight een excuus heeft waarom dit geen 'imba' gevecht was......
En hier heb je een paar goeie appels tussen de rottequote:Op donderdag 28 juni 2007 10:13 schreef Bootje84 het volgende:
trust me.. het niveau daar op het gehele forum is van een VELE malen hoger niveau dan hier. dan betrek ik het ook niet puur op WoW-forum. het bashen van elkaar valt over het algemeen wel mee. zijn altijd een paar rotte appels..
QFTquote:Op donderdag 28 juni 2007 10:15 schreef Mauro het volgende:
[..]
En hier heb je een paar goeie appels tussen de rotte
Heet hij toevallig nawien?quote:Op donderdag 28 juni 2007 09:55 schreef Tim_G het volgende:
[..]
Ingewikkeld op GoT? heb meer het idee dat ze elkaar constant zitten af te zeiken daar. Lees alleen maar verhalen over een rogue die iedereen 'pwned' ( ook zo'n kiddo woord ) en dan met filmpjes komt en bij elke fight een excuus heeft waarom dit geen 'imba' gevecht was......
Misschien heb ik dan het verkeerde WoW topic aangeklikt maar het was 3 pagina's langen pwn-en, owned worden, imba zijn en zeuren......dan heb ik het gauw gezienquote:Op donderdag 28 juni 2007 10:13 schreef Bootje84 het volgende:
[..]
trust me.. het niveau daar op het gehele forum is van een VELE malen hoger niveau dan hier. dan betrek ik het ook niet puur op WoW-forum. het bashen van elkaar valt over het algemeen wel mee. zijn altijd een paar rotte appels..
Ben ik een goeie?quote:Op donderdag 28 juni 2007 10:15 schreef Mauro het volgende:
[..]
En hier heb je een paar goeie appels tussen de rotte
elk forum heeft wel een paar stukjes erin zitten met mindless bashing enzo.. maar goed.. nog 31% tot lvl 70..quote:Op donderdag 28 juni 2007 10:31 schreef Tim_G het volgende:
[..]
Misschien heb ik dan het verkeerde WoW topic aangeklikt maar het was 3 pagina's langen pwn-en, owned worden, imba zijn en zeuren......dan heb ik het gauw gezien![]()
dank voor de uitleg,quote:Op donderdag 28 juni 2007 09:07 schreef Bootje84 het volgende:
[..]
klopt, onder de naam TomvdBurg
transmuten= een alchemy skill.. bijvoorbeeld primal might transmute. dan maak je een primal might, door een proces genaamd transmute. dan voeg je items samen, tot de primal might.
dus
primal mana, primal air, primal earth, primal fire, primal water --> primal might
arcanite bar transmute is thorium bar+ arcane crystal --> arcanite bar
GoT niveau ligt heus niet veel hoger hoor. en niemand weerhoudt jou van dingen vragen.
Zou goed kunnen...... hij vulde in ieder geval bijna de helft van de 3 pagina'squote:
blame stage... nuff said..quote:
Die komt ook wel eens op fok. Opscheppen over zijn rogue en hoeveel jonko's hij wel niet gerookt heeft die dag en dat hij de imba dpser isquote:Op donderdag 28 juni 2007 10:43 schreef Tim_G het volgende:
[..]
Zou goed kunnen...... hij vulde in ieder geval bijna de helft van de 3 pagina's![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
oke een op de 5 nietquote:Op donderdag 28 juni 2007 10:46 schreef Bootje84 het volgende:
[..]
blame stage... nuff said..
ennuh vogelkooi.. tweakers zijn niet per sé computernerds..
* Bootje84 is jurist in opleiding..
ja dat blowen vind ie blijkbaar erg stoer. heb ej een armory link van zn char?quote:Op donderdag 28 juni 2007 10:47 schreef tonks het volgende:
[..]
Die komt ook wel eens op fok. Opscheppen over zijn rogue en hoeveel jonko's hij wel niet gerookt heeft die dag en dat hij de imba dpser is. Ik heb zijn gear gezien 100% crap
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |