die layout is ergquote:Op maandag 25 juni 2007 17:07 schreef Alberto_Vermicelli het volgende:
De scriptie. Wat een verschrikkelijk mormel. Een pasgeboren geestelijk gehandicapte baby die je het liefst bij het vuil wilt zetten. Een Patrick die je graag kapot wilt jumpen. Een stuk gedrocht waarbij zelfs Piovan nog knap lijkt.![]()
1. Er komt geen eind aan
2. Chronisch writersblock
3. Domme artikelen waaraan je teveel tijd verspilt
4. Supervisors die je stuk bekritiseren terwijl ze er zelf niets vanaf weten
5. Deadlines
6. Bureaucratie m.b.t. de layout
7. Het gevoel dat ie niet op tijd afkomt, m.a.w.: daar gaat je zomervakantie.
Spui hier jullie gal over het schrijven van de scriptie![]()
Hulde voor deze medestaander. Ik pleur dat gedrocht zeker op de brandstapel wanneer deze af is. Let wel: dit is al mijn tweedequote:Op maandag 25 juni 2007 17:26 schreef Overlast het volgende:
Alberto: Amen! Je bent niet alleen. Wat een drama zeg. Gat-ver-damme. Als deze unit af is, dan gaat deze jongen aan het werk en dan zal ik geen scriptie, essay of wat dan ook maken voor de kat zijn viool.
Ave!
Oh en mijn begleidster komt uit Albanië en kan slecht engels en nederlands.....quote:Op maandag 25 juni 2007 17:32 schreef Lucky_Luuk het volgende:
- Scripties zijn gay
- Mijn zomervakantie gaat eraan
- Ik heb geen zin meer
- Ik heb wel zin om mijn computer kapot te schoppen
- Scripties zijn gay
- Mijn scriptie kost veel te veel werk
- Ik krijg er helemaal niets voor betaald
- Scripties zijn gay
JE TWEEDE!?!?!??!?!? bwhehheheequote:Op maandag 25 juni 2007 17:33 schreef Alberto_Vermicelli het volgende:
[..]
Hulde voor deze medestaander. Ik pleur dat gedrocht zeker op de brandstapel wanneer deze af is. Let wel: dit is al mijn tweede![]()
Laat dat een wijze les zijn. In de maatschappij van het 'nu' is uiterlijk belangrijker dan inhoud.quote:Op maandag 25 juni 2007 17:27 schreef freak1 het volgende:
die layout is erg
er zijn bij ons mensen geslaagd met een bagger verslag, maar een zo goede opmaak, dat ze toch slaagden
Waren ze maar gay, dan had ik er nog wat aan gehad.quote:Op maandag 25 juni 2007 17:32 schreef Lucky_Luuk het volgende:
- Scripties zijn gay
- Mijn zomervakantie gaat eraan
- Ik heb geen zin meer
- Ik heb wel zin om mijn computer kapot te schoppen
- Scripties zijn gay
- Mijn scriptie kost veel te veel werk
- Ik krijg er helemaal niets voor betaald
- Scripties zijn gay
Dirk, ik heb alleen een paper moeten schrijven van 30 pagina's omdat ze bij mij op school te lui waren om een scriptie door te lezen (hebben ze letterlijk gezegd). Luie donders, wel lekker makkelijk overigens.quote:Op maandag 25 juni 2007 17:07 schreef Alberto_Vermicelli het volgende:
De scriptie. Wat een verschrikkelijk mormel. Een pasgeboren geestelijk gehandicapte baby die je het liefst bij het vuil wilt zetten. Een Patrick die je graag kapot wilt jumpen. Een stuk gedrocht waarbij zelfs Piovan nog knap lijkt.![]()
1. Er komt geen eind aan
2. Chronisch writersblock
3. Domme artikelen waaraan je teveel tijd verspilt
4. Supervisors die je stuk bekritiseren terwijl ze er zelf niets vanaf weten
5. Deadlines
6. Bureaucratie m.b.t. de layout
7. Het gevoel dat ie niet op tijd afkomt, m.a.w.: daar gaat je zomervakantie.
Spui hier jullie gal over het schrijven van de scriptie![]()
Scheer je weg naar Tweakers! Het gaat hier over studenten die met veel bloed, zweet en tranen een meesterproef opstellen die waarschijnlijk toch door niemand wordt gelezen.quote:Op maandag 25 juni 2007 23:19 schreef Spacehamster het volgende:
Dacht ff dat dit een thread was over code schrijven...maar nee het gaat over een luie donder die wil dat een ander zijn/haar huiswerk ff maakt....
Ga je schamen en ga aan de slag!![]()
quote:Op dinsdag 26 juni 2007 12:05 schreef Gluckskafer het volgende:
Alberto,
Ten eerste: ik moest kloppen want de bel doet het niet.
Ten tweede: Sinds wanneer behoeft een MBO'er niveau 4 zoals jij, zich met een scriptie bezig te houden.
Mensen die net doen alsof ze op een universiteit zitten
Ga werken dan luie aap, ipv een beetje klagend de eeuwige student uit te hangen.quote:Op dinsdag 26 juni 2007 13:39 schreef Alberto_Vermicelli het volgende:
[..]
Hoe durf je tegen iemand met 2 Masters op zak, jong vuilak!
![]()
Leugenaar...je schrijft zelf in de OP dat je dit juist niet wilt doen.quote:Op maandag 25 juni 2007 23:22 schreef Alberto_Vermicelli het volgende:
Scheer je weg naar Tweakers! Het gaat hier over studenten die met veel bloed, zweet en tranen een meesterproef opstellen die waarschijnlijk toch door niemand wordt gelezen.
![]()
Ik vermoed dat ik ooit een 8 voor een paper heb gehaald, enkel omdat er een lay-out-nazi in mijn groep zatquote:Op maandag 25 juni 2007 17:27 schreef freak1 het volgende:
[..]
die layout is erg
er zijn bij ons mensen geslaagd met een bagger verslag, maar een zo goede opmaak, dat ze toch slaagden
1) je bent nog helemaal geen academicus, eerst zul je dat stuk baarlijke onzin dat jij (en waarschijnlijk ALLEEN jij) voor eens scriptie aanziet eens met de nodige orale dienstverlening langs de afstudeercommisie moeten zien te wurgen.quote:Op maandag 25 juni 2007 17:12 schreef Alberto_Vermicelli het volgende:
O wacht, de verloedering van de maatschappij heeft zich ook op internet voortgezet. FOK! is overgenomen door het proletariaat, i.e. de rasechte MBO'ers afdeling ICT niveau 3 mét neonscooters en diamantjes in hun oren. Derhalve reageren ze niet meer op academische OPs.
Excuse me, I completely forgot that one.
1) Ik ben in tegenstelling tot wat je beweert wél een academicus. Je mag mij Alberto Vermicelli Msc. noemen, plebejer. Als je alle reacties had gelezen, had je het misschien geweten.quote:Op dinsdag 26 juni 2007 14:35 schreef punchdrunk het volgende:
[..]
1) je bent nog helemaal geen academicus, eerst zul je dat stuk baarlijke onzin dat jij (en waarschijnlijk ALLEEN jij) voor eens scriptie aanziet eens met de nodige orale dienstverlening langs de afstudeercommisie moeten zien te wurgen.
2) Daarna ben je een -weliswaar academische- luie ex-student die eerst maar eens een paar jaartjes moet werken voor hij uberhaupt enige toevoeging is aan de maatschappij. Als je nu al loopt te huilen over een paar weekjes doorwerken om dat vodje ongetwijfeld volkomen irrelevante meningen van je te produceren, dan wacht je nog een zware tijd in de echte wereld.
3) die belachelijke houtaine houding van je is doorzichtig, dom en heel erg kinderachtig. daarnaast is hij nog heel erg onterecht ook.
in het bedrijfsleven komen de echt waardevolle mensen vanzelf bovendrijven, en geloof me, dat zijn lang niet altijd academici.
maar toch veel plezier ermee verder!
Heb je er een afspraakje mee?quote:Op dinsdag 26 juni 2007 15:07 schreef Whatashockr het volgende:
Hmmmmmm volgende week lekker mijn diploma ophalen heerlijk..!
Ik mag hopen dat je je scriptie niet in dezelfde stijl hebt getypt, als bovenstaande zinquote:Op woensdag 27 juni 2007 13:23 schreef koffiegast het volgende:
ook toevallig :/ moet ook scriptie inleveren punt is dat die kloothommel waar bij het moet nergens zegt waar!
Mijn sterke punten liggen ergens anders.quote:Op donderdag 28 juni 2007 12:14 schreef Gluckskafer het volgende:
[..]
Ik mag hopen dat je je scriptie niet in dezelfde stijl hebt getypt, als bovenstaande zin![]()
Een universitair student die volstrekt warrige zinnen typt zonder hoofdletters en leestekens![]()
Whehehehehe scherp Albert......................quote:Op dinsdag 26 juni 2007 14:55 schreef Alberto_Vermicelli het volgende:
1) Ik ben in tegenstelling tot wat je beweert wél een academicus. Je mag mij Alberto Vermicelli Msc. noemen, plebejer. Als je alle reacties had gelezen, had je het misschien geweten.
2) Ik heb voldoende werkervaring om te weten wat noeste arbeid is (ja, op academisch denkniveau, niet gevalletje lopende band), dus dat argument van jou gaat niet op.
3) Het is hautain. Als je het wilt schrijven, schrijf het dan correct.
Maar toch veel plezier ermee verder!![]()
nog 3 jaar te gaan voordat ik er een hoef te makenquote:Op donderdag 28 juni 2007 21:16 schreef Pool het volgende:
Morgen ga ik beginnen!
Hoewel ik dat gisteren ook zei.![]()
Wat heeft je tot de veronderstelling geleid dat je in een positie bent om uberhaupt te reflecteren op Alberto zijn posts. Eerder stelde je dat je naar "school" ging. Voor mensen als jij is geen plek in dit topic. Een van de weinige voorrechten verbonden aan het schrijven van een scriptie (quote:Op donderdag 28 juni 2007 21:11 schreef freddygonzales het volgende:
[..]
Whehehehehe scherp Albert......................
welke opleiding?quote:Op donderdag 28 juni 2007 21:59 schreef Isegrim het volgende:
Op mijn opleiding hadden ze de scriptie afgeschaft omdat er anders te weinig mensen slaagden.
quote:
Ik hoop geen HBO Lerarenopleiding Nederlandsquote:Op maandag 9 juli 2007 13:33 schreef hardstylesage het volgende:
ik heb vorige week verdedigd!
Natuurlijk geslaagd met een 8![]()
![]()
*trots*
Ik wist niet dat ze daar ook academische opleidingen voor hadden...quote:Opleiding: Kappersschool
quote:Op maandag 9 juli 2007 14:08 schreef Doodmetaal het volgende:
Met je titel naar Marx verwijzen, waarin hij zijn oproep doet naar het proletariaat om zich te verenigen en de gevestigde orde omver te werpen.
En vervolgens in de volgende post zwaar afgeven op het proletariaat en deze zelfs linken aan de verloedering van de maatschappij.
Way to go, intellectueel.
A specter is haunting this topic - the specter of proletarianism.quote:Op maandag 9 juli 2007 14:08 schreef Doodmetaal het volgende:
Met je titel naar Marx verwijzen, waarin hij zijn oproep doet naar het proletariaat om zich te verenigen en de gevestigde orde omver te werpen.
En vervolgens in de volgende post zwaar afgeven op het proletariaat en deze zelfs linken aan de verloedering van de maatschappij.
Way to go, intellectueel.
quote:
Van zo'n sociaal persoon had ik toch wel verwacht dat hij stijlvormen zou herkennen...quote:Opleiding: Sociologie
die msc titeltjes die hebben we toch nog niet zolang? HOe valt dat dan te rijmen met de werkervaring?quote:Op dinsdag 26 juni 2007 14:55 schreef Alberto_Vermicelli het volgende: Msc
+
2) Ik heb voldoende werkervaring
Sommige mensen doen relevant werk naast hun studie.quote:Op maandag 9 juli 2007 14:37 schreef Napalm het volgende:
[..]
die msc titeltjes die hebben we toch nog niet zolang? HOe valt dat dan te rijmen met de werkervaring?
Niet hier in Nederland idd. Maar ik heb dan ook in het buitenland gestudeerdquote:Op maandag 9 juli 2007 14:37 schreef Napalm het volgende:
[..]
die msc titeltjes die hebben we toch nog niet zolang? HOe valt dat dan te rijmen met de werkervaring?
dan doe je (tenminste) één van de twee op halve kracht.quote:Op maandag 9 juli 2007 14:48 schreef Xtreem het volgende:
[..]
Sommige mensen doen relevant werk naast hun studie.
Nogal voorbarige aanname.quote:Op maandag 9 juli 2007 14:51 schreef Napalm het volgende:
[..]
dan doe je (tenminste) één van de twee op halve kracht.
logica.quote:
ah, zo`n diploma van een internet spammailtjes universiteit.quote:Op maandag 9 juli 2007 14:50 schreef Alberto_Vermicelli het volgende:
[..]
Niet hier in Nederland idd. Maar ik heb dan ook in het buitenland gestudeerd![]()
Verre van sluitend.quote:
Yep.quote:
Heb je het uiteindelijk af gemaakt? Wat doe je nu dan?quote:Op maandag 9 juli 2007 18:23 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Yep.
Het niveau van de opleiding in zijn algemeenheid was nogal laag. Mijn vooropleiding was gymnasium en ik heb op het HBO vakinhoudelijk vrijwel niets nieuws geleerd.
Ik heb het wel afgemaakt, maar ik heb nu een baan die totaal niets met mijn opleiding te maken heeft (maar die wel erg leuk en uitdagend is).quote:Op maandag 9 juli 2007 18:50 schreef archgallo het volgende:
[..]
Heb je het uiteindelijk af gemaakt? Wat doe je nu dan?
Ten eerste, tis Albertooo! En ten tweede, proficiat! Ik ben vorig jaar ook afgestudeerd, maar heb de grove fout gemaakt om nog verder te gaan studerenquote:Op dinsdag 10 juli 2007 13:14 schreef RedWhiteArmy1983 het volgende:
Hehe ja de scriptie, ik ken het Albert... vorig jaar de hele maand juli er aan doorgewerkt, ook in de avonduren/weekenden. Het was hartstikke warm, iedereen in zijn vrije tijd het terras op of naar het zwembad, maar die maand heb ik zelf amper een terras of zwembad gezien.![]()
Anyway, het heeft zich geloond, want uiteindelijk ben ik mooi geslaagd.
Dat zal mij niet zo snel gebeuren.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 13:27 schreef Alberto_Vermicelli het volgende:
[..]
Ten eerste, tis Albertooo! En ten tweede, proficiat! Ik ben vorig jaar ook afgestudeerd, maar heb de grove fout gemaakt om nog verder te gaan studeren![]()
Thanksquote:Op maandag 9 juli 2007 13:53 schreef Alberto_Vermicelli het volgende:
[..]
Ik hoop geen HBO Lerarenopleiding Nederlands![]()
Anyways, proficiat!![]()
Ja, zie, dit had ik even nodig.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 13:14 schreef RedWhiteArmy1983 het volgende:
Hehe ja de scriptie, ik ken het Albert... vorig jaar de hele maand juli er aan doorgewerkt, ook in de avonduren/weekenden. Het was hartstikke warm, iedereen in zijn vrije tijd het terras op of naar het zwembad, maar die maand heb ik zelf amper een terras of zwembad gezien.![]()
Anyway, het heeft zich geloond, want uiteindelijk ben ik mooi geslaagd.
Wat voor soort onderzoek doe je? Het schrijven en het verrichten van onderzoek zijn in mijn geval onlosmakelijk met elkaar verbonden. Door te schrijven krijg ik nieuwe inzichten.quote:Op vrijdag 20 juli 2007 17:55 schreef L-style het volgende:
27 augustus moet de scriptie binnen. Nog een beetje onderzoek en dan heel het onderzoek neerschrijven. Gaat nog een moeilijke bevalling zijn.
Mijn vooronderzoek is wel bijna in zijn definitieve vorm gevallen. Nog wat figuren toevoegen en door wat mensen laten nalezen.
Hoofdzakelijk over transportstromen en de invloed voor de overheid hierin.quote:Op vrijdag 20 juli 2007 20:35 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Wat voor soort onderzoek doe je? Het schrijven en het verrichten van onderzoek zijn in mijn geval onlosmakelijk met elkaar verbonden. Door te schrijven krijg ik nieuwe inzichten.
Mijn deadline is 1 september.
Het werkwoordstijdengebruik van kinderen met ADHD, en in het bijzonder of daaraan te zien valt of ze proberen hun werkgeheugen te ontlasten. Het is vooral een geploeter omdat het een gecombineerde scriptie is (taalkunde en filosofie).quote:Op vrijdag 20 juli 2007 20:57 schreef L-style het volgende:
[..]
Hoofdzakelijk over transportstromen en de invloed voor de overheid hierin.
Over wat jij?
Mijn scriptie is ook gecombineerd: economisch - geografischquote:Op vrijdag 20 juli 2007 21:17 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Het werkwoordstijdengebruik van kinderen met ADHD, en in het bijzonder of daaraan te zien valt of ze proberen hun werkgeheugen te ontlasten. Het is vooral een geploeter omdat het een gecombineerde scriptie is (taalkunde en filosofie).
Bij mij was een van de grote problemen om aan mijn gegevens te komen. Je moet eens proberen gegevens van subsidies bij een overheidsdienst te krijgen. Heel erg frustrerend.quote:Op vrijdag 20 juli 2007 21:40 schreef Claudia_x het volgende:
Het probleem was dat ik daar zelf ook geen idee van had.
Cijfertjes kunnen erg misleidend zijn. Het is belangrijk om die zorgvuldig te kiezen en duidelijk te presenteren. Ik benijd je wel een beetje, want mijn cijfertjes zijn te klein om er bijvoorbeeld harde statistiek mee te bedrijven.
Dat is een keuze die alleen jij kunt maken, natuurlijk. Ik heb ook een zeer uitvoerige literatuurstudie gedaan, maar ik probeer alleen het broodnodige ervan in mijn scriptie te verwerken. Hoe meer informatie erin komt, des te onduidelijker het wordt, ben ik bang.quote:Op vrijdag 20 juli 2007 22:44 schreef L-style het volgende:
Heb nog een dikke week nodig voor mijn onderzoek. Dus denk ook wel dat ik dat ga redden. Maar hoop dat de kwaliteit ook hoog is omdat ik nog kans heb op een grootste onderscheiding (hoewel de kans zeer klein is).
Voor het dankwoord ed. heb ik gewoon al een pagina gereserveerd in mijn document met lay out. Ik plak hier telkens mijn afgewerkte delen in.
Litteratuurstudie is nogal omvangrijk geworden doordat het een vrij breed thema is waarbij veel aspecten aan bod moeten komen. Maar ik heb er voor gekozen om het vrij gedetailleerd te doen. Mijn promotor vond het ok, maar mijn co-promotor dan weer niet. Hij opteerde voor iets minder.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |