Scheelt ook in bewakingskosten.quote:Op maandag 25 juni 2007 01:07 schreef schatje het volgende:
Ik gun het alleen Natasia niet om te shoppen in de PC. Dan liever Amanda.
ach, denk aan de kinderen... eh... nouja. zoiets.quote:Op maandag 25 juni 2007 01:07 schreef schatje het volgende:
Ik gun het alleen Natasia niet om te shoppen in de PC. Dan liever Amanda.
Ik snap opeens het concept van de blijf-van-mijn-lijf huizenquote:Op maandag 25 juni 2007 01:06 schreef voyeur het volgende:
[..]
Hij zegt het weer eerlijk, dat maakt Huub zo onweerstaanbaar voor de huisvrouwen. Niks mis met wat agressie als je het er maar vaak over hebt
Door dit? Kom zeg dan ken je Huub nog niet.quote:Op maandag 25 juni 2007 01:08 schreef lorence1 het volgende:
[..]
ik ook. het wordt tijd dat hij eens op zijn plaats wordt gezet
als die vanaaf wint is die de king..meer kans..hahaquote:Op maandag 25 juni 2007 01:04 schreef avonne het volgende:
[..]
hij had Amanda moeten versieren gisteren![]()
door dit ... en door nog veel meer acties die nog gaan komenquote:Op maandag 25 juni 2007 01:09 schreef Ning het volgende:
[..]
Door dit? Kom zeg dan ken je Huub nog niet.
hoop dat jaap en dennis m gaan terroriseren in dat hokquote:Op maandag 25 juni 2007 01:10 schreef lorence1 het volgende:
[..]
door dit ... en door nog veel meer acties die nog gaan komen![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |