Mss heb je hier wat aan: http://www.borstvoeding.c(...)v_professionals.htmlquote:Op maandag 25 juni 2007 12:59 schreef Nijna het volgende:
Over de BV en mn medicatie ben ik nog niet zo heel veel wijzer geworden. Volgens degene die ik nu sprak kon het wel, maar ze zouden het erover hebben in het overleg. Ik vind het lastig dat ik tegenstrijdige dingen hoor en lees en ik weet niet zo goed wat ik dan moet geloven...
Ah, eufemisme voor beginners dusquote:Op maandag 25 juni 2007 20:27 schreef Jelief het volgende:
In sperma zitten prostaglandinen Davinia... die helpen de baarmoedermond te verweken
Had ik zelf ook al over zitten denken, vanaf volgende week vakantie en deze komt op mn to-do list. Vooral ook omdat ik het gevoel heb dat ze nogal makkelijk roepen dat het wel kan, terwijl ik op internet toch wel bezwaren lees (ok elke gek kan vanalles op internet zetten, maar toch... mn huisarts zei ook dat het niet kon). Als ik wijzer ben geworden dan laat ik het nog wel even weten.quote:Op maandag 25 juni 2007 13:19 schreef Jelief het volgende:
Nijna,neem contact op met een lactatiekundige die weet meer van medicijnen en borstvoeding dan eenverloskundige.
Begin es met werpen jij!quote:Op dinsdag 26 juni 2007 09:27 schreef Kleintje het volgende:
GRMBL GRMBL
Krampen blijven precies hetzelfde. Heftigheid is wel wat toegenomen. Maar ik geloof er gewoon niet in. Dit is gewoon weer een valse start.
Heb Jer gewoon naar het werk gestuurd en ik zie wel waar het eindigt.
Volgens mij komt dit kind er pas uit als het een peuter is
Zo voelt het... ook al ben ik nog 'te vroeg'.
De krampen gaan niet weg onder de douche, nemen in heftigheid toe, maar het is allemaal te goed te houden. Ik geloof gewoon niet dat het echt is en ik wil niet weer voor 'lul' staan als de vlos komt.
Ene moment is er heel veel regelmaat, dan scheelt het weer een minuutje (meer of minder)...
Bah, dat voorgerommel is niet leuk. Dit is vermoeiend!
P_iglet... klote dat het bij jou niet wil.
Zijn het er soms 2?quote:Op dinsdag 26 juni 2007 13:04 schreef Ardenlyn het volgende:
Ben zo happy![]()
Vanochtend 2de echo gehad.
Vertel later wel meer![]()
Maar ben zo happy![]()
Zo leuk dat je zo blij bent, je klinkt helemaal hyper, super!quote:
In Bitterlemon zit kinine. Maar in ananas ook, geen blikananas eten: VERSE!quote:Op dinsdag 26 juni 2007 16:29 schreef Kleintje het volgende:
ja maar... MeNicole... ik wil ook helemaal niet dat ie er daarna weer in gaat
ik80, ik heb net al een blikje ananas geprobeerd om op te zitten, maar mijn evenwicht was niet goed genoeg!
Pannekoeken gaan we vanavond eten.
Prostaldingessen hebben we gisteren gedaan... gevolg... weer vals alarm, een nacht opzitten en een pc repareren omdat in bed liggen en slapen niet ging met ale krampen.
Ramen zemen... ja daaaag... het regent, het waait en daarbij... waarom? Dan kunnen de buren naar binnen kijken en dat willen we niet hebben!
Bitterlemon drinken... ieuw... kan je niets lekkerders verzinnen???
Drop... hmmm... dat lijkt me wel wat!
Kan je niet even in de bak van je Evelien fiets (die heb jij toch?!?) rondgereden worden, een beetje hard over verkeersdrempels?quote:Op dinsdag 26 juni 2007 17:24 schreef p_iglet het volgende:
Zo raar gevoel ook, je leeft maanden naar een datum toe...
En dan...
NIETS....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |