De mijne bedoel je!quote:Op zondag 24 juni 2007 19:50 schreef Alexxxxx het volgende:
onze knuffelbeer is terug
Aan? Tegen. Hij is nog steeds niet opgehangenquote:Op zondag 24 juni 2007 20:03 schreef Alexxxxx het volgende:
waaromhebben all vrouwen een hoge zpiegel aan een gekleurde muur?
en waarom kom ik wel in de slaapkamers van die vrouwen maar houd iklatijd mn broek aan?
quote:Op zondag 24 juni 2007 20:08 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Daar gaat je 1000 euro spaargeld![]()
Maarziet er wel leuk uit![]()
Chipszak draagt ook vaak hakkenquote:Op zondag 24 juni 2007 20:11 schreef ijsmeis het volgende:
[..].
Thenks. Ik denk dat ik sowieso maar vaker hakken ga dragen want ik heb ineens langere benen, zo lijkt
.
ik heb in m'n nieuwe appartement een spiegel van 200 bij 90 cm aan de douche deur hangen zag ikquote:Op zondag 24 juni 2007 20:03 schreef Alexxxxx het volgende:
waaromhebben all vrouwen een hoge zpiegel aan een gekleurde muur?
en waarom kom ik wel in de slaapkamers van die vrouwen maar houd iklatijd mn broek aan?
Dat is een fijne deur om te verhangen, ik heb dat met een kastdeur die weegt 6 keer zoveel als de andere kastdeur zonder spiegelquote:Op zondag 24 juni 2007 20:52 schreef M5 het volgende:
[..]
ik heb in m'n nieuwe appartement een spiegel van 200 bij 90 cm aan de douche deur hangen zag ik![]()
Deze week verhuizen..![]()
hij hangt aan de deur, dus je pakt de spiegel van de deur af, en dan kan je zo de deur verhangenquote:Op zondag 24 juni 2007 21:43 schreef D-Devil het volgende:
[..]
Dat is een fijne deur om te verhangen, ik heb dat met een kastdeur die weegt 6 keer zoveel als de andere kastdeur zonder spiegel.
quote:Op zondag 24 juni 2007 21:58 schreef M5 het volgende:
[..]
hij hangt aan de deur, dus je pakt de spiegel van de deur af, en dan kan je zo de deur verhangen
Mark incomingquote:Op zondag 24 juni 2007 22:08 schreef D-Devil het volgende:
Waar is mark eigenlijk? Die zal zometeen wel wakker worden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |