was je ook in amsterdam?quote:Op maandag 9 juli 2007 20:06 schreef GlazenKaak het volgende:
[..]
echt wel!
ok hier zijn mijn aanwinsten van vandaag:
[afbeelding]
Broekje (H&M), lekker voor in de tropenKleur klopt alleen niet op de foto.
[afbeelding]
Hemdje, kleur klopt ook niet
Dit is meer de kleur:
[afbeelding]
Sorry voor de gare pose
[afbeelding]
Nog een broekje
![]()
Nu nog een spijkerbroek en nog twee hemdjes en ik ben klaar voor de zomer..kan beter een regenpak kopen eigenlijk![]()
ja ^^ kalvertoren!quote:Op maandag 9 juli 2007 20:10 schreef birdydontfly het volgende:
[..]
was je ook in amsterdam?![]()
2e broekje is leukk!
Nice!quote:Op maandag 9 juli 2007 20:24 schreef Stansfield het volgende:
Even wat andere fototjes gemaakt van mijn nieuwe diesel broek:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
En ook nog eentje van mijn north face jas.
[afbeelding]
Via een site uit de VS. moest wel douane toeslag en zo betalen. Anders was die 80 euro ofzo.quote:Op donderdag 12 juli 2007 12:12 schreef w00h00 het volgende:
[..]
Nice!
Waar heb je die jas gekocht en voor hoeveel doekoes?
Mooi. Waar gekocht?quote:
heb je die site nog.quote:Op donderdag 12 juli 2007 18:57 schreef Stansfield het volgende:
[..]
Via een site uit de VS. moest wel douane toeslag en zo betalen. Anders was die 80 euro ofzo.
Inderdaad.quote:Op donderdag 12 juli 2007 17:00 schreef SatanicWarrior het volgende:
[..]
H&M is ook gewoon vieze troep....de mannen afdeling dan he.
Er zijn heel veel winkels bijgekomen het afgelopen jaar.quote:Op donderdag 12 juli 2007 10:52 schreef zwahiel het volgende:
[..]
Heb er twee jaar gewoond... En het kleding aanbod vond ik nou niet zo super spetterend. En dat 't nog steeds zo is blijkt wel.
ik weet niet wat jij met je wasmachine doet maar ik ben sinds een tijdje overgestapt van overpriced merk kleding naar H&M en de betere goedkopere onbekende merken.quote:Op zaterdag 14 juli 2007 00:52 schreef W00fer het volgende:
Heel de H&M is gewoon kut eigenlijk. Vind je het gek dat iedereen er altijd zovaak binnenkomt. Het oude is op, versleten, veel te snel uit de mode of verkleurd. Tja dan schaffen ze weer nieuw aan en management H&M knijpt in haar vuistjes.
Zelfs de cheap ass kleding is er nog overpriced. Betaal liever iets meer maar dan heb je ook stukken betere kwaliteit. Iedere maand iets "nieuws" kopenwaarom ?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |