dit is echt de meest lachwekkende post van het jaar...quote:Op vrijdag 22 juni 2007 00:43 schreef cultheld het volgende:
Dat Koeman persé De Cler op links wil hebben zegt mij genoeg. Hij gaat "gewoon" 4-4-2 of 4-3-3 spelen met 2 aanvallend ingestelde backs, met Simons, Da Costa en Salcido als verdedigend blok. Aissati gaat banken, Afellay en "de opvolger van Cocu die geen Aissati mag heten" zullen de flanken wel gaan bezetten en voorin lopen 3 aanvallers die niet complementair aan elkaar zijn. Koeman is weer eens zonder visie aan het inkopen en dat gaat PSV vroeg of laat geld kosten.
Ja hoor, valckx beheert het geld bij psvquote:Op vrijdag 22 juni 2007 14:34 schreef vw_caddy het volgende:
Valckx dan, ook goed.
Maar wel kampioen!quote:Op zaterdag 23 juni 2007 16:25 schreef Sloggi het volgende:
[..]
http://www.vi.nl/vi/show/(...)page=40435/sc=7f0bb2
Ja?
Jouw onderbouwing is vooral lachwekkend.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 16:24 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
dit is echt de meest lachwekkende post van het jaar...
Leg jij maar eens uit waarom de 3 spitsen niet met elkaar kunnen spelen.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 16:44 schreef cultheld het volgende:
t Koeman persé De Cler op links wil hebben zegt mij genoeg. Hij gaat "gewoon" 4-4-2 of 4-3-3 spelen met 2 aanvallend ingestelde backs, met Simons, Da Costa en Salcido als verdedigend blok. Aissati gaat banken, Afellay en "de opvolger van Cocu die geen Aissati mag heten" zullen de flanken wel gaan bezetten en voorin lopen 3 aanvallers die niet complementair aan elkaar zijn. Koeman is weer eens zonder visie aan het inkopen en dat gaat PSV vroeg of laat geld kosten.
[..]
Jouw onderbouwing is vooral lachwekkend.
en om nog maar eens een traditie erin te houden, de kampioenswedstrijd de laatste jarenquote:
Volg eerst maar een cursus begrijpend lezen voordat je met dit soort opmerkingen komt en dan wil ik daarna wellicht wel op je post ingaan. Je snapt duidelijk niets van de voorhoede en de rest van je post is te debiel om op te reageren.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 18:08 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
Leg jij maar eens uit waarom de 3 spitsen niet met elkaar kunnen spelen.
In mijn ogen is Farfan erg afhankelijk van een goeie spits voorin, die voor afleiding zorgt (zie vennegoor) Hij heeft vorig jaar veel gescoord, maar dat is de klasse van farfan.
Kone beweegt veel en houd wel spelers bezig, juist de afwerking is niet goed , of niet goed genoeg, (daar komt Lazovic om de hoek kijken)
Lazovic houdt ook weer genoeg dreiging, zodat farfan ook makkelijker gevaarlijk kan worden vanaf rechts.
Gewoon 4-4-2 of 4-3-3, zo speelt psv al 25 jaar..met 2 aanvallende backs, wat is daar mis mee dan? Heeft genoeg titels en prijzen opgelever.
Natuurlijk gaat Aissati banken...zijn directe concurrent heet Affelay. Al heeft aissati het goed gedaan vorig jaar, ibi heeft een heel goed seizoen gespeeld hoor.
En jij vergelijkt Aissati met Cocu? Dan moet je toch echt een andere hobby zoeken hoor. Enige overeenkomst is dat ze altijd het spel goed kunnen lezen... Aissati is meer een aanvallende middenvelder dan een controleur..
Koeman is zonder visie aan het inkopen?
Hij koopt een spits die eindelijk kezman gaat doe vergeten
Koopt nederlanders (misschien wel middenmaat, maar het zijn wel nederlanders, anders krijgt koeman weer over zich heen dat hij buitenlanders koopt )
2de keeper is gehaald omdat de andere stopt..
Hij wil graag een creatieve middenvelder erbij (Perez)
Je hebt het niet zo op koeman geloof ik? (ik zeg eerlijk ben geen super fan van hem, maar je moet het wel wat realistisch gaan bekijken hoor, en niet zomaar wat gaan roepen hier)
edit laat maar, blijf maar lekker onder die steen zitten, en niet openstaan voor andere meningenquote:Op zaterdag 23 juni 2007 18:18 schreef cultheld het volgende:
[..]
Volg eerst maar een cursus begrijpend lezen voordat je met dit soort opmerkingen komt en dan wil ik daarna wellicht wel op je post ingaan. Je snapt duidelijk niets van de voorhoede en de rest van je post is te debiel om op te reageren.
ik denk echt niet dat dat echt veel wordtquote:Op zaterdag 23 juni 2007 18:44 schreef the_legend_killer het volgende:
Ik zie onze aankoop zomer somber in
2 spelers erbij gehaald die zich nu kunnen gaan bewijzen
En een leuke subtopper
en dan nog die serv
Daar heb je gelijk in. Er mogen er wel een paar zo blij zijn dat De Cler en in mindere mate Perez niet lijken te komen, maar zoals je zegt, je weet wat ze kunnen. Maar je weet ook vooral wat ze niet kunnen, waardoor je jezelf niet in de vingers hoeft te snijden via trial & error.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 20:13 schreef the_legend_killer het volgende:
Feyenoord heeft met de Cler en waarschijnlijk Hofland wel 2 spelers die er meteen staan
Ik had De Cler er toch wel graag naar PSV zien komenquote:Op zaterdag 23 juni 2007 20:15 schreef twi het volgende:
[..]
Daar heb je gelijk in. Er mogen er wel een paar zo blij zijn dat De Cler en in mindere mate Perez niet lijken te komen, maar zoals je zegt, je weet wat ze kunnen. Maar je weet ook vooral wat ze niet kunnen, waardoor je jezelf niet in de vingers hoeft te snijden via trial & error.
Hofland liep een zware blessure op, daarom werd Bouma naar het centrum gehaald. Bouma deed het daar gewoon goed en toen Hofland terug was, zag Hiddink het niet zitten om met twee linkspoten in 't centrum te gaan spelen. Voordat Hofland geblesseerd raakte, was hij fantastisch bezig en werd hij gezien als de opvolger van Frank De Boerquote:Op zondag 24 juni 2007 10:24 schreef RubenSosa het volgende:
Dat Hofland af en toe een berichtje zet op PSVnetwerk, wil niet zeggen dat het een topper is. Hij is toen niet voor niks afgevallen bij de "het snijwerk" van Guus.
Bouma kreeg toen zelfs de voorkeur boven Hofland.(werdt van linksback naar centraal gehaald).
Hofland is gewoon niet genoeg voor de top....
Iedereen roept maar Hofland is goed voor psv, maar op zijn plek staat Salcido...en er is maar 1 punt waar hofland beter mee is...de nederlandse taal.
fantastisch is wel een groot woord hoor. Zo goed deed hij het echt niet hoor...Als hij het zo goed deed dan had Hiddink hem er echt wel ingezet hoor...quote:Op zondag 24 juni 2007 10:56 schreef djnospinzone het volgende:
[..]
Hofland liep een zware blessure op, daarom werd Bouma naar het centrum gehaald. Bouma deed het daar gewoon goed en toen Hofland terug was, zag Hiddink het niet zitten om met twee linkspoten in 't centrum te gaan spelen. Voordat Hofland geblesseerd raakte, was hij fantastisch bezig en werd hij gezien als de opvolger van Frank De Boer
Tevez boven Messiquote:Op zondag 24 juni 2007 00:14 schreef mcyodogg het volgende:
Tis maar de mening van 1 man maar Farfan haalt de lijst van de 50 beste spelers ter wereld. Nummer 48 welteverstaan. Achter Huntelaar, dat wel.
http://www.timesonline.co(...)l/article1963015.ece
waar is Alex?quote:Op zondag 24 juni 2007 00:14 schreef mcyodogg het volgende:
Tis maar de mening van 1 man maar Farfan haalt de lijst van de 50 beste spelers ter wereld. Nummer 48 welteverstaan. Achter Huntelaar, dat wel.
http://www.timesonline.co(...)l/article1963015.ece
Ja waar is Maldini? Een beetje rare top 50 hé...quote:Op zondag 24 juni 2007 12:39 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
waar is Alex?
Alleen al gebasseerd op arsenal-psv moet hij in de top tien![]()
Ik hoop hetquote:Op zondag 24 juni 2007 11:48 schreef Pizzakoppo het volgende:
Voetbalt Bakkal dit jaar bij jullie?
vooralsnog hebben we Salcido voor linksback zolang daar geen goede speler voor gehaald is.quote:Op zondag 24 juni 2007 10:24 schreef RubenSosa het volgende:
Dat Hofland af en toe een berichtje zet op PSVnetwerk, wil niet zeggen dat het een topper is. Hij is toen niet voor niks afgevallen bij de "het snijwerk" van Guus.
Bouma kreeg toen zelfs de voorkeur boven Hofland.(werdt van linksback naar centraal gehaald).
Hofland is gewoon niet genoeg voor de top....
Iedereen roept maar Hofland is goed voor psv, maar op zijn plek staat Salcido...en er is maar 1 punt waar hofland beter mee is...de nederlandse taal.
Was het maar waar...quote:Op zondag 24 juni 2007 15:05 schreef markisboer het volgende:
blijft alex bij psv ?
quote:Op zondag 24 juni 2007 11:48 schreef Pizzakoppo het volgende:
Voetbalt Bakkal dit jaar bij jullie?
Of men heeft Hofland gewoon niet nodig.quote:Op zondag 24 juni 2007 10:53 schreef BliksemSchigt het volgende:
Waarschijnlijk is er in Eindhoven geeneens geld voor Hofland.
Onder welke steen heb jij de laatste weken gelegenquote:Op zondag 24 juni 2007 15:05 schreef markisboer het volgende:
blijft alex bij psv ?
Bij Twente was het ook een zeer goede voetballer die zijn waarde dubbel en dwars heeft bewezen! Maar ik meende altijd dat Bakkal op leenbasis hier in twente speelde dus is het toch tamelijk logisch datquote:Op zondag 24 juni 2007 15:11 schreef rubbereend het volgende:
[..]hij si goed in het toernooi gegroeid, ik hoop dat hij een serieuze kans krijgtr want hij heeft me echt verrast dit toernooi.
Beetje ajaxsupporter houd zijn concurrentie toch we in de gaten?quote:Op zondag 24 juni 2007 15:05 schreef markisboer het volgende:
blijft alex bij psv ?
Waar staat het gehele programma?quote:Op zondag 24 juni 2007 18:16 schreef pascalheister het volgende:
programma lijkt wel veel op die van vorig seizoen zeg, twente uit vroeg, vitesse weer als laatst
Wat een kut-concept.quote:Op zondag 24 juni 2007 20:49 schreef Pritt het volgende:
Super-sundays.
de gemeentes hebben zoveel wensen dat het vaak niet anders kan. Afgelopen seizoen kon het ook niet andersquote:Op zondag 24 juni 2007 21:57 schreef mcyodogg het volgende:
Heb het ook niet zo op gemaakte programma's. Beetje rekening houden met feestdagen, veiligheid is ok. Maar dit is zo geforceerd.
Daar kan ik ook mee leven. Maar nu plannen ze specifieke wedstrijden op specifieke data (met de super Sunday's). Kan je dalijk gewoon een vast schema maken, waarin je alleen de promovendi/gedegradeerden hoeft te vervangen.quote:Op zondag 24 juni 2007 22:14 schreef rubbereend het volgende:
[..]
de gemeentes hebben zoveel wensen dat het vaak niet anders kan. Afgelopen seizoen kon het ook niet anders
Nee Koeman heeft al gezegd dat Salcido 1 van zijn centrale verdedigers is. En terrecht daar heeft hij zijn beste wedstrijden gespeeld.quote:Op zondag 24 juni 2007 15:03 schreef rubbereend het volgende:
[..]
vooralsnog hebben we Salcido voor linksback zolang daar geen goede speler voor gehaald is.
Ja ik vind het ook wel jammer.quote:Op zondag 24 juni 2007 22:43 schreef mcyodogg het volgende:
[..]
Daar kan ik ook mee leven. Maar nu plannen ze specifieke wedstrijden op specifieke data (met de super Sunday's). Kan je dalijk gewoon een vast schema maken, waarin je alleen de promovendi/gedegradeerden hoeft te vervangen.
omg... die ingooi, die passjes.... fantastischquote:Op zondag 24 juni 2007 16:32 schreef Pritt het volgende:
Beetje genant filmpje:
http://nl.youtube.com/watch?v=iW1pfXLhe1Y&feature=dir
Schei uit. Op dat EK liet elke speler zich van z'n beste kant zien. Dat zegt helemaal niet zo veel over de kwaliteiten van de speler, maar meer over de synergie die Foppe heeft gecreeerd. Bij NEC liet Beerens zien hoe goed hij werkelijk is, en dat is op dit moment niet goed genoeg voor PSV (of Ajax of AZ). Ik snap ook niet zo goed wat Beerens nu wil, hij kan zich toch ook gewoon nog een jaar laten verhuren, dat maakt voor hem toch ook niet uit? Lijkt wel alsof zelf al weet dat ie niet goed genoeg is voor PSV, en bang is dat ie nooit een basisplaats af kan dwingen.quote:Op maandag 25 juni 2007 08:29 schreef -Vaduz- het volgende:
PSV heeft het gewoon slecht aangepakt. Na het EK zagen ze het goed, maar dat blijkt dus te laat. Ik geef Beerens geen ongelijk dat hij niet bijtekent. Dus nu maar verkopen tegen de juiste prijs en dan komt hij elders wel bovendrijven denk ik. Maar dat duurt wel enkele seizoenen, hij heeft nog flinke stappen te maken.
quote:PSV Eindhoven’s Ivory Coast striker Arouna Kone and Ajax forward Klaus-Jan Huntelaar have emerged as names on his list but Benitez inists that “there is no urgency” in his attempts to secure new players ahead of the new season.
Andersom is het ook gelijk hebben hoor. Waarom zou PSV ineens na een goed EK zijn contract willen verlengen? Zelfde geldt voor bijv Rigters of Maduro. Ik zou ook zeggen, ik kijk eerst wel verder naar een club die het wel in mij ziet zitten ipv gelijk maar bijtekenen bij PSV.quote:Op maandag 25 juni 2007 09:17 schreef Dr_Frickin_Evil het volgende:
[..]
Schei uit. Op dat EK liet elke speler zich van z'n beste kant zien. Dat zegt helemaal niet zo veel over de kwaliteiten van de speler, maar meer over de synergie die Foppe heeft gecreeerd. Bij NEC liet Beerens zien hoe goed hij werkelijk is, en dat is op dit moment niet goed genoeg voor PSV (of Ajax of AZ). Ik snap ook niet zo goed wat Beerens nu wil, hij kan zich toch ook gewoon nog een jaar laten verhuren, dat maakt voor hem toch ook niet uit? Lijkt wel alsof zelf al weet dat ie niet goed genoeg is voor PSV, en bang is dat ie nooit een basisplaats af kan dwingen.
Daarnaast, ik vind het wel een raar bericht. Wanneer hebben ze dan onderhandeld? Gisteren (zondag)? Lijkt me sterk...
Je maakt een grap hoop ik.quote:Op maandag 25 juni 2007 16:05 schreef cultheld het volgende:
Zenden schijnt naar Ajax te verkassen.
Ik ben niet zo overtuigd van zijn kwaliteiten. Bovendien hebben wij betere spelers op de posities waar hij voor in aanmerking komt.quote:Op maandag 25 juni 2007 16:09 schreef Sloggi het volgende:
Lijkt me een versterking voor iedere Eredivisieclub.
Deze site o.a. http://www.ajaxf-side.nl/quote:Op maandag 25 juni 2007 16:08 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Je maakt een grap hoop ik.
Wat is je bron?
Oh, die bron heb ik al langs zien komen. Het lijkt me een onzinverhaal tot nu toe...quote:Op maandag 25 juni 2007 16:19 schreef cultheld het volgende:
[..]
Deze site o.a. http://www.ajaxf-side.nl/
Een top 50 van niks.Je gaat me niet vertellen dat Huntelaar een beter seizoen heeft gehad dan Alex of Cocu.En als Huntelaar er al tussenzit mag Alves zeker wel 10 plaatsen hoger staan.quote:Op zondag 24 juni 2007 00:14 schreef mcyodogg het volgende:
Tis maar de mening van 1 man maar Farfan haalt de lijst van de 50 beste spelers ter wereld. Nummer 48 welteverstaan. Achter Huntelaar, dat wel.
http://www.timesonline.co(...)l/article1963015.ece
een beetje een antwoord:quote:Op dinsdag 26 juni 2007 00:37 schreef Dr_Frickin_Evil het volgende:
Ik vraag me serieus af of er nog echte versterkingen gaan komen. Als dat niet zo is, valt me dat enorm tegen, en vraag ik me af of PSV niet te voorzichtig is. Volgend jaar MOET psv gewoon weer voor de CL gaan, en daarom moeten ze nu misschien wat meer financieel risico nemen en nog 1 topper erbij zien te halen voor in de verdediging, en Perez voor in breedte in de aanval en middenveld. Als dat gebeurd, staat PSV er volgend jaar niet verkeerd bij denk ik.
quote:25/6/2007 - Koeman wil aanvallend nog versterking, het liefst Perez
(Gepost door RvN)
BRON: Algemeen Dagblad
In het Algemeen Dagblad laat Ronald Koeman weten dat er aanvallend zeker nog een speler bijmoet. Als het aan hem ligt, wordt dat nog steeds Perez. De Deen wil echter niet al te lang meer wachten. Koeman: ",Ik geef bij PSV constant aan dat ik graag zou zien dat Kenneth Perez naar ons komt. Ik heb begrepen dat Ajax een hoger bedrag vraagt dan in eerste instantie het geval was. Maar ik zit natuurlijk niet bij die onderhandelingen en ik ga ook niet over het budget."
PSV Netwerk
,,Wij moeten ons nog steeds versterken in aanvallend opzicht,’’ zegt Koeman. ,,Als het echt niet lukt met Kenneth, dan moeten we op zoek naar iets anders. Al wordt het dan waarschijnlijk wel een speler die wat minder houvast biedt dan Kenneth Perez.’’
Bij ons?quote:Op dinsdag 26 juni 2007 00:56 schreef BonJovi het volgende:
[..]
Hij blijft gewoon bij ons volgend jaar![]()
Ik had het over Huntelaar en owja Bonjodiquote:Op dinsdag 26 juni 2007 10:52 schreef PyTh het volgende:
[..]
Bij ons?
WTF?
Ga je mond spoelen man Bonjodi!
je bedoelt: juich niet te vroegquote:Op dinsdag 26 juni 2007 21:09 schreef HL_Dog43 het volgende:lol.
De transfermarkt is nog lang open kerel.
Vroeg niet te juig ....
![]()
Bedoel juig niet te vroeg.![]()
Meeste ben ik het wel mee eens , maar Farfan erinquote:Op zondag 24 juni 2007 00:14 schreef mcyodogg het volgende:
Tis maar de mening van 1 man maar Farfan haalt de lijst van de 50 beste spelers ter wereld. Nummer 48 welteverstaan. Achter Huntelaar, dat wel.
http://www.timesonline.co(...)l/article1963015.ece
Zwartkijker... Het is nog maar juniquote:Op woensdag 27 juni 2007 00:12 schreef LudoSanders het volgende:
Gaat niets worden met PSV ben ik bang dit jaar..
Waar blijft de opvolger van Cocu? Het baart me zorgen dat PSV geen opvolger voor Alex gaat halen. Nee wel interesse in de offensief ingestelde de Cler die verdedigend zwaar onder de maat is. Hopelijk komen ze bij zinnen en halen ze een vervanger voor Alex en een linksback, want Addo, Alcides en da Costa zijn (nog) niet van dusdanige kwaliteit om te strijden voor het kampioenschap. Het gaat tegendoelpunten regenen maar gelukkig gebben we Lazo die er alsmaar eentje meer dan de tegenstander scoren gaat.
Daar ben ik dus ook bang voor. En dan hoor je Koeman enkel over de aanval. Ik zou veel liever een echt goeie verdediger erbij hebben, want die linie is èn veel lichter bezet, èn voor PSV afgelopen seizoen erg belangrijk geweest.quote:Op woensdag 27 juni 2007 00:12 schreef LudoSanders het volgende:
Gaat niets worden met PSV ben ik bang dit jaar..
Waar blijft de opvolger van Cocu? Het baart me zorgen dat PSV geen opvolger voor Alex gaat halen. Nee wel interesse in de offensief ingestelde de Cler die verdedigend zwaar onder de maat is. Hopelijk komen ze bij zinnen en halen ze een vervanger voor Alex en een linksback, want Addo, Alcides en da Costa zijn (nog) niet van dusdanige kwaliteit om te strijden voor het kampioenschap. Het gaat tegendoelpunten regenen maar gelukkig gebben we Lazo die er alsmaar eentje meer dan de tegenstander scoren gaat.
Dat wordt lopen danquote:Op woensdag 27 juni 2007 11:42 schreef KELDER het volgende:
Weet iemand overigens een plek waar je online de kampioens DVD kan bestellen en die beetje snel levert ? Zowel Bol.com als de FreeRecordShop.nl hebben hem niet, en volgens de dozen bij de PSV fanstore doet het 5 werkdagen eer hun hem leveren :S
Wtf is dat voor onzin.., als ze zoiets op voorraad hebben zou het er toch met 2 dagen moeten zijn, als ik vanuit Hilversum lopend naar Eindhoven ga om dat ding te halen heb ik hem nog sneller
Met Vaderdag was de DVD in ieder geval overal uitverkocht.quote:Op woensdag 27 juni 2007 12:14 schreef Lemming22 het volgende:
[..]
Dat wordt lopen dan
In Eindhoven ligt ie gewoon in de winkels, dus mocht je hem echt heel erg graag meteen willen hebben, kan je ook richting het zuiden komen..
welke winkels, afgezien van de fanstore ?quote:Op woensdag 27 juni 2007 12:14 schreef Lemming22 het volgende:
[..]
Dat wordt lopen dan
In Eindhoven ligt ie gewoon in de winkels, dus mocht je hem echt heel erg graag meteen willen hebben, kan je ook richting het zuiden komen..
Bij de Van Leest heb ik hem zien staan, maar daar was ie wel bijna op. En volgens mij bij de mediamarkt maar dat weet ik niet zeker meer. De Fanstore weet ik niets van. Maar als je het echt zeker wil weten kan je het beste even bellen naar de Van Leest, de Mediamarkt en de Free Record Shop, dan ben je er zeker van dat je niet 2,5 uur voor niets hebt gereisd.quote:Op woensdag 27 juni 2007 12:33 schreef KELDER het volgende:
[..]
welke winkels, afgezien van de fanstore ?
tis een kadootje en heb hem zaterdag nodig, die 2,5 uur treinreis heb ik er anders wel voor over, neem ik meteen het nieuwe uitshirt mee
Ja, echt jammer dat wij Salcido en Simons hebben in plaats van Hofland en Van Bronckhorstquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |