quote:Op zaterdag 7 juli 2007 00:28 schreef Prosac het volgende:
[..]
Hey Henk, zou het niet een stunt zijn als we proberen het lelijkste shirt ooit te krijgen? Kwestie van NEC overtreffen?
Ja leuk Hans, stel maar ff iets voor aan die jongens bij Noord-Lease.
Ik kan er nog een sponsor voor de achterzijde bijregelen Henk, ameland, moet je dit logo zien, te lelijk. Cambuur weigerde, nu kloppen ze bij ons aan, doen?
Ga daar nou maar maar niet vanuit mienjong. Die deed het uitstekend de laatste wedstrijden bij AZ.quote:
Vanmiddag, 16:00, is er nog een oefenduel tegen VV Noordster. Ik denk (hoop) dat Luciano en Stenman daar in actie komen.quote:Op zaterdag 7 juli 2007 11:15 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Ga daar nou maar maar niet vanuit mienjong. Die deed het uitstekend de laatste wedstrijden bij AZ.
zou leuk zijn, maar ik zie het niet gebeuren.
Bovendien hebben we een spits nodig.
Beetje jammer dat Luciano en Stenman niet meededen, ga je door dat baggerweer heen om de nieuwe aanwinsten eens te bekijken, komen ze niet in acite..![]()
Je bent wel een opportunist he. Met al jequote:Op zaterdag 7 juli 2007 11:19 schreef Garudo het volgende:
[..]
Vanmiddag, 16:00, is er nog een oefenduel tegen VV Noordster. Ik denk (hoop) dat Luciano en Stenman daar in actie komen.![]()
EDIT:
Sterker nog. Volgens de DvhN zal Luciano vanmiddag (Waarschijnlijk met kutweer) de hele wedstrijd keepen.![]()
Stenman zal dan ook er staan geloof ik![]()
Een prijs is een prijs.quote:Op zaterdag 7 juli 2007 11:27 schreef Bullet-tooth het volgende:
Dan is de prijs voor lelijkste shirt binnen.

Is dat een probleemquote:Op zaterdag 7 juli 2007 11:26 schreef Grulez het volgende:
[..]
Je bent wel een opportunist he. Met al je...
Tsja zo bijzonder is het toch niet dat Luciano een wedstrijd gaat keepen en dat iemand 3 keer misschien wellicht is gesignaleerd.quote:Op zaterdag 7 juli 2007 11:50 schreef Garudo het volgende:
[..]
Is dat een probleem![]()
Ik ben altijd positief (Nou oke, niet altijd). De hele dag negatief zijn zou geen leven zijn![]()
Klopt. Nog iets meer zelfs. Centric betaalde ¤ 450.000 per seizoen, Noord Lease ¤ 1.000.000.quote:Op zaterdag 7 juli 2007 00:32 schreef MaxPower het volgende:
noordlease betaalt gewoon ontzettend veel geld, lijkt me de meest waarschijnlijke reden. Ik geloof dat ze zelfs 2x zoveel als Centric betalen.
Aha, verbetering..quote:Teller stokt bij vijftien
FC Groningen heeft zaterdagmiddag in Eext met 15-0 gewonnen van VV Noordster. De eindstand kwam al in de 69ste minuut op de borden. Serdar Ozturk scoorde vijfmaal.
Opstelling FC Groningen: Luciano; Pellegtiti (46' Silva), Matthijs (46' Sankoh), Svejdik, Metaj (46' Van der Laan); Lindgren (46' Rozema), Meerdink (46' Cornelisse), Levchenko (46' Fledderus), Van de Laak (46' Lovre); Ozturk (46' Ramic), Nijland (46' Nevland).
Scoreverloop: 14' Ozturk 0-1, 17' Ozturk 0-2, 21' Ozturk 0-3, 22' Nijland 0-4, 24' Levchenko 0-5, 35' Nijland 0-6, 37' Levchenko 0-7, 41' Ozturk 0-8, 45' Ozturk 0-9; 49' Ramic 0-10, 54' Ramic 0-11, 58' Fledderus 0-12, 67' Fledderus 0-13, 68' Fledderus 0-14, 69' Ramic 0-15.
Toeschouwers: 2.500
Bron: FC Groningen
Dat is minder.. opsluiten en afschermen van de buitenwereld, voordat ie de rest van de groep aansteekt.quote:Op zaterdag 7 juli 2007 18:20 schreef Bullet-tooth het volgende:
Stenman is ziek.
Pannekoek scoorde ook altijd veel in de voorbereiding. Zegt dus niet alles, veel scoren in de voorbereiding.quote:Op zaterdag 7 juli 2007 18:24 schreef Garudo het volgende:
Ozturk, Ramic en Nijland doen het goed. Dit beloofd wat voor de toekomst
Maar goed dit zijn oefenpotjes dus ik kan het ook fout hebben maar onze talenten doen het goed!
Maar niet alleen door hun doelpunten. Ze speelden alle 3 een goede pot. Vooral Ozturkquote:Op zaterdag 7 juli 2007 19:03 schreef W2O het volgende:
[..]
Pannekoek scoorde ook altijd veel in de voorbereiding. Zegt dus niet alles, veel scoren in de voorbereiding.
Groningen heeft een goede keuze gemaakt om hem een contract te geven! Hij kan een goede speler worden. Hier een foto:quote:Op zondag 8 juli 2007 18:21 schreef Magno het volgende:
Öztürk én Nijland hoor
Ramic scoorde wel, maar echt goed spelen vond ik hem persoonlijk niet
quote:Op zondag 8 juli 2007 18:39 schreef Garudo het volgende:
[..]
Groningen heeft een goede keuze gemaakt om hem een contract te geven! Hij kan een goede speler worden. Hier een foto:
[afbeelding]
Tis een krachtige speler![]()
Ook een mooie foto van Luciano:
[afbeelding]
Luciano wordt echt een genot om naar te kijken volgend seizoen! Ik heb veel vertrouwen in hem
Carnaval is al geweestquote:Op zondag 8 juli 2007 18:44 schreef venomsnake het volgende:
Luciano heeft wel wat weg van Campos, nu nog van die felle keeperskleding aan.![]()
[afbeelding]
Die sokken ook.quote:Op zondag 8 juli 2007 18:44 schreef venomsnake het volgende:
Luciano heeft wel wat weg van Campos, nu nog van die felle keeperskleding aan.![]()
[afbeelding]
Echt een held die vent.quote:Op zondag 8 juli 2007 19:36 schreef Prosac het volgende:
Campos, die had echt bij Groningen moeten voetballen. Beetje keepen, beetje spitsen..
quote:Op zondag 8 juli 2007 20:54 schreef Garudo het volgende:
http://www.youtube.com/watch?v=w4_iyDtYSmk&mode=related&search=
![]()
Als Luciano echt zo gaat spelen in de Euroborg dan kom ik elke wedstrijd met een braziliaanze shirt. Wat een keeper die Campos![]()
Idd. Bij Roorda waren felle kleuren bijvoorbeeld totaal overbodigquote:Op zondag 8 juli 2007 21:46 schreef The_Verve het volgende:
Felle kleuren zijn min of meer een teken van gebrek aan natuurlijke uitstraling. Een keeper die uitstraalt dat hij niet te passeren is heeft geen felle kleuren nodig.
Succes daar Yuriquote:Yuri Cornelisse voor drie jaar naar ADO DH
ADO Den Haag en FC Groningen hebben een akkoord bereikt over de transfer van Yuri Cornelisse. De 32-jarige vleugelspits tekent onder voorbehoud van de medische keuring een driejarig contract in de residentie. Cornelisse had nog een tot 2008 lopende verbintenis met FC Groningen.
Yuri Cornelisse: "Ik ben blij met mijn overgang naar ADO Den Haag. Door de duidelijke ambitie die de club uitspreekt, het schitterende nieuwe stadion en de goede ervaringen van mijn oud-ploeggenoten Rick Hoogendorp en Virgilio Teixeira bij ADO Den Haag, heb ik bewust voor deze club gekozen."
Peter Hofstede (technisch manager ADO Den Haag): "Wij zijn uitermate tevreden met het contracteren van Yuri Cornelisse. Ondanks de interesse van een aantal andere clubs heeft hij voor de ambitie van ADO Den Haag gekozen. Cornelisse is een Eredivisiewaardige speler met scorend vermogen die de tot voor kort vacante positie van linkeraanvaller uitstekend kan invullen."
Yuri Cornelisse begon zijn loopbaan in het betaalde voetbal in het seizoen 1996/1997 bij TOP Oss, waar hij in totaal twee seizoenen onder contract stond. Na een jaar te hebben gespeeld bij het Belgische Anderlecht, volgde voor Cornelisse een periode van vijf seizoenen in dienst van RKC Waalwijk. Gedurende het seizoen 2004/2005 kwam de aanvaller uit voor NAC Breda. De laatste twee jaar was FC Groningen zijn werkgever. Yuri Cornelisse speelde tot nu toe 309 wedstrijden in het betaalde voetbal, waarvan 245 duels in de Eredivisie, en scoorde daarin 58 keer.
Bron
Bron: VoetbalZonequote:Sterchele niet naar Heerenveen
Geschreven door Robert Smid op maandag, 9 juli om 21:24
François Sterchele heeft het bod dat SC Heerenveen hem gedaan heeft, links laten liggen. De Belgische spits zou een royale contractaanbieding hebben afgewezen, waardoor een overgang van de spits naar Friesland er niet meer inzit.
Sterchele zou de aanvalslinie van SC Heerenveen moeten versterken en het mogelijke vertrek van spitsen Afonso Alves en Lasse Nilsson moeten opvangen. Sterchele's club Germinal Beerschot en Heerenveen hadden al een akkoord bereikt over de transfersom, waardoor de bal bij de Belgische spits lag.
Germinal Beerschot-voorzitter Herman Kesters liet weten dat Sterchele niets zag in een overstap naar Heerenveen. "Sterchele dacht dat het niet goed voor zijn ontwikkeling was als hij bij SC Heerenveen zou gaan voetballen. Het bod van de Nederlanders was erg goed, maar als een speler niet wil houdt het op."
Op de vraag of Sterchele nu nog een seizoen bij Germinal Beerschot zou voetballen, was de voorzitter duidelijk in. "Wij geven hem en mogelijk geïnteresseerde clubs tot woensdag. Als er voor die tijd niets is afgerond, kan hij een transfer vergeten en speelt hij gewoon in Antwerpen."
Pfff... Je hebt echt torren in je hoofd.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 00:08 schreef Garudo het volgende:
[..]
Bron: VoetbalZone
Toeval. Vandaag werd bekend gemaakt dat Yuri vertrekt naar Ado. Paar uur later heeft Sterchele een bod van Heerenveen afgewezen.Groningen heeft interesse in deze spits dus er is een kans. Een kleine dat wel
![]()
Zal wel echt een naaistreek zijn van Sterchele. Heerenveen afwijzen en een dag later bij Groningen tekenen.![]()
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |