Die gozer speelt het spel echt vet slim hoor. Kijk die plannen die hij smeedt. Hij is imo 1 van de sterkste spelersquote:Op woensdag 20 juni 2007 00:16 schreef getl0st het volgende:
[..]
En hoelang kijk jij al?
OF keek je vroegah alleen de tv uitzendingen?
quote:Op woensdag 20 juni 2007 00:17 schreef Adothehague het volgende:
[..]
Die gozer speelt het spel echt vet slim hoor. Kijk die plannen die hij smeedt. Hij is imo 1 van de sterkste spelers
Kom nou, je volgt DGK al zo lang .......quote:Op woensdag 20 juni 2007 00:17 schreef agter het volgende:
woont Netty eigenlijk wel in NL?
Toch heeft Amandaatje gelijk.quote:Op woensdag 20 juni 2007 00:17 schreef DaanDobber het volgende:
AMANDAAAA MUILL HOUDEN
Lieke gaat met alle winden mee zegt ze, jeetje, jeetje, jeetje, nee, houd op, alsjeblieft zeg
Dat is dan wel weer de opmerking van de dag!quote:Op woensdag 20 juni 2007 00:18 schreef Peter6000 het volgende:
Amanda over Lieke: Je kan haar 3 keer duidelijk iets uitleggen, en ze snapt het nog niet.
Ik eis dat jij mij nog toevoegd!quote:Op woensdag 20 juni 2007 00:18 schreef Kinga het volgende:
Ik eis dat Brian exit gaat.
Eigenlijk zijn dit soort psychopatische wezens heel gevaarlijk. Zelfreflectie is een woord dat Brian absoluut niet kent.quote:Op woensdag 20 juni 2007 00:15 schreef Gert het volgende:
[..]
En hij gelooft dat zelf nog ook. Dat is het trieste (want dan leer je dus nooit iets).![]()
De enige die agressief werd plus volkómen uit de bocht gierde door het adres van onschuldige mensen te roepen, is die eikel.
Hou toch op, schei toch uit! Het is gewoon een paranoide kutcrimineel met bijpassende gedachtenkronkels.quote:Op woensdag 20 juni 2007 00:17 schreef Adothehague het volgende:
[..]
Die gozer speelt het spel echt vet slim hoor. Kijk die plannen die hij smeedt. Hij is imo 1 van de sterkste spelers
Brian is natuurlijk niet thuis.quote:Op woensdag 20 juni 2007 00:20 schreef Kinga het volgende:
Jaap gaat het adres van Brian publiceren.
Schitterende vergelijkingenquote:Op woensdag 20 juni 2007 00:19 schreef SiRojK het volgende:
Hahahah... Mooi dit:
(zoek de verschillende in emotionele toestanden)
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Dan gaat hij echt ontploffen denk ikquote:Op woensdag 20 juni 2007 00:20 schreef getl0st het volgende:
Huub zegt dat Jaap tegen Brian moet zeggen wat hij van plan is met zijn adres
Dat zal dan wel weer niet mogen.quote:Op woensdag 20 juni 2007 00:19 schreef Haunter het volgende:
Jaap gaat Brian's adres ook nog publiceren
het is een heel servies, wat hij voor zijn kop heeftquote:Op woensdag 20 juni 2007 00:19 schreef Tweek het volgende:
Vind ik toch mooi van Brian, zelden zie je zo'n zelfvertrouwen en zelfverzekerdheid. Hij weet gewoon dat hij gelijk heeft en Amanada weet het ook. Prachtig gewoon.
Wat moet het leven toch mooi zijn met zo'n bord voor je kop.
Cora is bijna familie. Zij heeft Brian eerder brieven geschreven, zo komt ie aan haar adres.quote:Op woensdag 20 juni 2007 00:20 schreef Disana het volgende:
Het is dus een adres van Jaaps familie. Jaap gaat nu het adres van Brians familie online zetten.
Laten we het hopenquote:Op woensdag 20 juni 2007 00:21 schreef Haunter het volgende:
[..]
Dan gaat hij echt ontploffen denk ik![]()
Het heeft inderdaad psychopathische trekjes, niet objectief naar jezelf kunnen kijken, jezelf altijd als goed zien.quote:Op woensdag 20 juni 2007 00:20 schreef ruby het volgende:
[..]
Eigenlijk zijn dit soort psychopatische wezens heel gevaarlijk. Zelfreflectie is een woord dat Brian absoluut niet kent.
Daar hoef je niet stoned voor te zijnquote:Op woensdag 20 juni 2007 00:21 schreef CoT het volgende:
Ik zit stoned naar Brain te luisteren, is ook geen goed idee
Wat kan die dom en krom lullen
Amanda is daar tegen bestand omdat haar hersenen de afmetingen hebben van een walnoot.quote:Op woensdag 20 juni 2007 00:18 schreef toneelhaak1 het volgende:
Rat gaat nog urrrrrrrrren door terwijl de rest het alweer vergeten is. Arme Amandelletje dat ze dit gezwets allemaal aan moet horen![]()
quote:Op woensdag 20 juni 2007 00:20 schreef PietjePuk63 het volgende:
[..]
Hou toch op, schei toch uit! Het is gewoon een paranoide kutcrimineel met bijpassende gedachtenkronkels.
Slim is ie niet, wel sneaky, smerig, achterbaks en stiekem.
Gegroetquote:Op woensdag 20 juni 2007 00:22 schreef ruudpuntenel het volgende:
Mijn schoenmaat is plotseling teruggegaan van 43 naar 33, zo tenenkrommend is het gelul tussen de rat en de domste doos van de wereld.
Gegroet Fok![]()
Dan komt ie niet verder dan "Kartonnen doos onder Viaduct....".quote:Op woensdag 20 juni 2007 00:20 schreef Kinga het volgende:
Jaap gaat het adres van Brian publiceren.
quote:Op woensdag 20 juni 2007 00:21 schreef CoT het volgende:
Ik zit stoned naar Brain te luisteren, is ook geen goed idee
Wat kan die dom en krom lullen
Heb ik gedaan! Vanmiddag ergens...quote:Op woensdag 20 juni 2007 00:19 schreef getl0st het volgende:
[..]
Ik eis dat jij mij nog toevoegd!
En dat Brian weggaat ja!![]()
Ook als je 21 bentquote:Op woensdag 20 juni 2007 00:13 schreef getl0st het volgende:
Hollywood is wel leuk !!!
als je 14 bent
Dit zou op zn minst een officiele waarschuwing moeten zijn en een ongelooflijk harde knal voor zn kop.quote:Op woensdag 20 juni 2007 00:23 schreef Disana het volgende:
Als de redactie ze niet terugroept, is het hek van de dam wat betreft familie en vrienden.
Weetje hoeveel dat er zijnquote:Op woensdag 20 juni 2007 00:23 schreef Liess het volgende:
[..]
Ook als je 21 bentJe moet gewoon even door die breezahsletjes heen kijken.
Dat maakt het alleen maar erger.quote:Op woensdag 20 juni 2007 00:22 schreef getl0st het volgende:
[..]
Daar hoef je niet stoned voor te zijn
Ze hadden het nog makkelijk kunnen tegenhouden toen Brian zo para in zijn laatje naar dat notitieboekje greep en het adres prevelde.quote:Op woensdag 20 juni 2007 00:23 schreef Disana het volgende:
Als de redactie ze niet terugroept, is het hek van de dam wat betreft familie en vrienden.
En inbeslagname van dat enge notitieboekje.quote:Op woensdag 20 juni 2007 00:24 schreef mootie het volgende:
[..]
Dit zou op zn minst een officiele waarschuwing moeten zijn en een ongelooflijk harde knal voor zn kop.![]()
Dan gaat Brian echt helemaal door het lint, als Jaap Netty's adres zegt op de streams.quote:Op woensdag 20 juni 2007 00:24 schreef SiRojK het volgende:
Moeilijke kwestie voor Jaap.. Ik zou tien minuten lang zijn adres door de villa schreeuwen, met daarbij de boodschap, als jij nog één keer zoiets doet! zet ik het op internet, met de boodschap dat ze alle ruiten moeten ingooien
Dit kunnen ze idd beter tegenhouden en sancties geven als een speler iemand's familie erbij betrekt door adressen te noemen of bedreigingen te uiten.quote:Op woensdag 20 juni 2007 00:23 schreef Disana het volgende:
Als de redactie ze niet terugroept, is het hek van de dam wat betreft familie en vrienden.
Stoppen helpt echt niet, er moeten echt sancties volgen tegen de aktie van Brianquote:Op woensdag 20 juni 2007 00:25 schreef Soho het volgende:
[..]
Dit kunnen ze idd beter tegenhouden en sancties geven als een speler iemand's familie erbij betrekt door adressen te noemen of bedreigingen te uiten.
Als Jaap Brian's adres gaat publiceren zijn er genoeg gekken de bedreigingen daarnaartoe gaan sturen. Wat is het volgende?
Dit kan IMO beter nu gestopt worden.
Inderdaad, dat had nog gekund. Ik vind dit erg ver gaan.quote:Op woensdag 20 juni 2007 00:24 schreef pullup het volgende:
[..]
Ze hadden het nog makkelijk kunnen tegenhouden toen Brian zo para in zijn laatje naar dat notitieboekje greep en het adres prevelde.![]()
![]()
Die redactie is ook tuig eerste klas
Dat is precies wat Brian net gedaan heeft..quote:Op woensdag 20 juni 2007 00:26 schreef markisboer het volgende:
denk dat jaap problemen gaat krijgen als hij alles op internet gooit
Oninteressant, ik wil geen thee drinken bij Netty.quote:Op woensdag 20 juni 2007 00:25 schreef mootie het volgende:
[..]
Dan gaat Brian echt helemaal door het lint, als Jaap Netty's adres zegt op de streams.![]()
En heftige ook!quote:Op woensdag 20 juni 2007 00:26 schreef Haunter het volgende:
[..]
Stoppen helpt echt niet, er moeten echt sancties volgen tegen de aktie van Brian![]()
quote:
Hij kan toch ook iedereen oproepen om een "bloemetje" te sturen naar mama Netty, met haar adres erbij?quote:Op woensdag 20 juni 2007 00:26 schreef markisboer het volgende:
denk dat jaap problemen gaat krijgen als hij alles op internet gooit
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |