ben je ook echt definitief weg uit R&P ?quote:Op woensdag 20 juni 2007 08:20 schreef Pheno het volgende:
Ik altijd hier. Waar niet eigenlijk. Nou ja, thuis, waar ik nu wel eens wil zijn
's ochtends gaat het daar nog wel, maar ik ben duidelijk geminderd.quote:Op woensdag 20 juni 2007 08:25 schreef Frutsel het volgende:
[..]
ben je ook echt definitief weg uit R&P ?
Ow okay... dus toch nog een beetjequote:Op woensdag 20 juni 2007 08:38 schreef Pheno het volgende:
[..]
's ochtends gaat het daar nog wel, maar ik ben duidelijk geminderd.
Jamaar doe eens wat voorbeeldsommetjes dan?quote:Op woensdag 20 juni 2007 09:10 schreef Kuukske het volgende:
Oh, over rekenende HBO'ers kan ik ook wel wat vertellen. Bij ons krijgen ze een extra cursus rekenvaardigheid aangeboden met opdrachten die zelfs ik nog wel zou kunnen uitrekenen. En dan nog halen ze onvoldoendes. Het is echt erg gesteld met de HBO'ers van tegenwoordig. No offence.
Tsja, hele simpel worteltrekkingen. Euhh.. Ik zal wel eens kijken of ik vanmiddag nog wat sommen kan opsnorren.quote:Op woensdag 20 juni 2007 10:05 schreef Dr_Flash het volgende:
Jamaar doe eens wat voorbeeldsommetjes dan?
En knippen en plakken, netjes schrijven, rekenen. echt terug naar de kleuterschool is hetquote:Op woensdag 20 juni 2007 10:15 schreef Kuukske het volgende:
PABO lijkt me echt zo'n pretopleiding. Beetje kinderliedjes zingen en zo
quote:Op woensdag 20 juni 2007 10:12 schreef marcb1974 het volgende:
Sorry, dat is geen antwoord, dus fout. Je hoort nu bij de 2000 studenten die de pabo moeten verlaten
Idd, daar ben ik veels te goed voorquote:Op woensdag 20 juni 2007 10:22 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Nou en jij bent ook geschikt voor Prorail![]()
En dat je op het examen moet kunnen vertellen welke de driehoek is en welke het vierkantquote:Op woensdag 20 juni 2007 10:22 schreef Dr_Flash het volgende:
Ik heb gehoord dat Wiskundelessen op de pPABO betekenen dat je driehoekjes en vierkantjes op een lap stof moet borduren
Bengelquote:Op woensdag 20 juni 2007 14:45 schreef Bengeltje het volgende:
Goedemiddag.
Wat zijn bouwvakkers, (iig die wat hier de oprit leggen) toch een stomme achterlijke lui.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |