ik ben zelf 22, de man is al in mijn leven (al 5 jaarquote:Op donderdag 21 juni 2007 11:47 schreef BlueCurl het volgende:
ik ben nog maar 23. ik kan nog even wachtennajah hoeft niet
Maar ooit wel kids hoor hier
maar eerst eens aan de man zien te komen haha
sowieso moeten vriend en ik eerst een baan hebben, en een eigen huisjequote:Op donderdag 21 juni 2007 12:30 schreef Rewimo het volgende:
Laat je niet door zulke dingen als leeftijdsverschil verleiden hoor, g-b. Je moet er echt zelf aan toe zijn.
Fijn Teiganquote:Op donderdag 21 juni 2007 13:21 schreef teigan het volgende:
Gothic-blackie, wij krijgen die opmerkingen ook hoor, sinds mijn schoonzusje bevallen is..
Ik vind het soms best vervelend, aan de andere kant merk ik ook daten ik er toch wel steeds vaker over beginnen, en dat het dus ook ws. geen 10 jaar meer gaat duren bij wijze van spreken..
Ik heb net mijn practicum gegeven, en nu is het alleen nogm aar veel nakijkwerk en proefwerken teruggeven... O ja, en vergaderen, en een portfolio maken en afstuderen..
Maar voor dit moment is de druk er een beetje af..
Ik raad je aan om in ieder geval anderhalf jaar te wachten, dan ben je toch net beter gestabiliseerdquote:Op donderdag 21 juni 2007 13:27 schreef octopussy het volgende:
[..]
Fijn Teigan![]()
over kinderen...ik wil eerst zelf profiteren van mijn studie, dus ik ga sowieso wel minimaal een jaar werken. Ik kan sowieso beter niet zwanger worden binnen een jaar na de WLS. Stefan wil in ieder geval erg graag kinderen, dus wat hem betreft liever vroeger dan later![]()
dat vind ik ook het vervelende eraan, alsof zij zouden kunnen bepalen wanneer het bij ons zo ver is..quote:Op donderdag 21 juni 2007 13:49 schreef Troel het volgende:
[..]
Ik raad je aan om in ieder geval anderhalf jaar te wachten, dan ben je toch net beter gestabiliseerd
Ach, in onze omgeving zit ook iedereen over kinderen te zeuren, ik trek me er niet zo heel veel van aan, maar ik kan wel pissig worden als anderen gaan zeggen dat we aan het proberen zijn, want dat is simpelweg niet zo (en ook niet zo geweest). Als iemand dat zegt, krijgen wij vervolgens alleen maar meer vragen
Ja, he, wat ik nog wilde vragen, hoe zit het met de temperatuur van je baarmoederslijmvlies?quote:Op donderdag 21 juni 2007 13:49 schreef Troel het volgende:
Als iemand dat zegt, krijgen wij vervolgens alleen maar meer vragen
Ik zou het niet weten, moet ik dan zo'n thermometer in mijn doos duwen?quote:Op donderdag 21 juni 2007 14:06 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Ja, he, wat ik nog wilde vragen, hoe zit het met de temperatuur van je baarmoederslijmvlies?
Huh?quote:Op donderdag 21 juni 2007 13:57 schreef octopussy het volgende:
Troel, je maakt het ons wel heel moeilijk hoor![]()
![]()
Voor ons lopen in ieder geval 4 weddenschappen waar we vanaf weten.quote:Op donderdag 21 juni 2007 14:06 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Ja, he, wat ik nog wilde vragen, hoe zit het met de temperatuur van je baarmoederslijmvlies?
Vorige week is het mij trouwens ook 13 keer gevraagd wanneer we nu ein-de-lijk gaan beginnen
Ja, onthouding is de beste stem die je zelf hebtquote:Op donderdag 21 juni 2007 14:12 schreef freecell het volgende:
Gelukkig hebben we zelf ook nog een stem
Gelukkig zijn er meer dingen uitgevonden dan alleen onthoudingquote:Op donderdag 21 juni 2007 14:15 schreef Troel het volgende:
[..]
Ja, onthouding is de beste stem die je zelf hebt
Maarre, anderhalf jaar zonder seks
Hee, en anders heb je van je arts gehoord dat je beter nog wat langer kunt wachtenquote:Op donderdag 21 juni 2007 14:09 schreef Troel het volgende:
(Sterker nog, daarom heb ik eerst aangegeven dat ik twee jaar moest wachten met zwanger worden na de operatie, zodat ik tenminste dat gezeik niet zou hebben zodra dat wel mocht). Ik mag dus nog een half jaar niet zwanger worden, hopelijk daardoor minder gezeur
ik heb nog zitten twijfelen of ik er een punt voor zou geven.. Maar ze wilde daarbij eerst het gas uitdraaien en wachten tot de temperatuur omlaag ging.. Ik ben bang dat de keuken dan al uitgebrandt is..quote:Op donderdag 21 juni 2007 14:59 schreef Rewimo het volgende:
Modder lijkt me dan nog een betere optie. Maar allebei toch maar niet doen nee
quote:Op donderdag 21 juni 2007 15:12 schreef Jojogirl het volgende:
Hé Duivenvoorde, das hier in de buurt.
En mensen die vragen of je al zwanger gaat worden zijn irritant.Maargoed, dat soort mensen weet altijd wel wat te verzinnen. ("Heb je al een vriend?", "Wonen jullie al samen?", "Gaan jullie nou nog eens trouwen?", "En, zijn jullie al toe aan kinderen?", "Ben je soms zwanger?", "Een broertje of zusje voor Finn zou wel leuk zijn hè.")
Deksel is de goede oplossing ja, en dan zijdelings erop schuiven, niet ineens erop ploffen (want dan slaan de vlammen opzij).quote:Op donderdag 21 juni 2007 15:14 schreef freecell het volgende:
ik zeg: gas uit, afzuiger uit (als je je handen niet fikt bij het uitdoen van de afzuiger)
En dan deksel er op of emmer zand erover
Emmer zand is wel vervelend opruimen als je zo'n ding in je keuken hebt staan, bovendien heb je dat niet bij de hand vrees ikquote:Op donderdag 21 juni 2007 15:14 schreef freecell het volgende:
ik zeg: gas uit, afzuiger uit (als je je handen niet fikt bij het uitdoen van de afzuiger)
En dan deksel er op of emmer zand erover
Hehe, "Hebben jullie al een kamer in Huize Avodnrust gereserveerd?"quote:Op donderdag 21 juni 2007 15:15 schreef freecell het volgende:
[..]
Dat is wel waar inderdaad
Die mensen vragen steeds een stapje verder!
Misschien moet je ze (als ze wat ouder zijn) eens vragen of ze al van plan zijn dood te gaan? (en dan op een heel belangstellend toontje)
Hoef je in ieder geval voorlopig je armen niet te scherenquote:Op donderdag 21 juni 2007 15:18 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Deksel is de goede oplossing ja, en dan zijdelings erop schuiven, niet ineens erop ploffen (want dan slaan de vlammen opzij).
Ik wilde bij JOU koffiedrinken, niet bij Dennisquote:Op donderdag 21 juni 2007 16:15 schreef Isabeau het volgende:
Levitation, mocht je dit nog lezen: héél veel plezier! BlueCurl van harte met je verjaardag, geniet van je stuk taartFreecell, kut zeg, dan bel je toch gewoon aan voor koffie? Dennis is eigenlijk altijd wel thuis...
Bij ons zijn ze een paar jaar geleden opgehouden met vragen naar de toekomstige kinderen. Misschien waren ze het vragen zelf wel zat
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |