aangezien ze een heleboel nemen en weinig geven lijkt me dit een goede dealquote:Op dinsdag 19 juni 2007 16:25 schreef retteketet het volgende:
Hoe kunnen jullie dit nu goed vinden? De overheid kan alleen geven door te nemen!
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
even lezen misschien ?quote:Op dinsdag 19 juni 2007 15:50 schreef Tikorev het volgende:
[..]
Kerel, het ging over internet. Vijftien jaar geleden had bijna niemand internet. Ook toen waren mensen best in staat een gelukkig leven te leiden.
http://www.dvhn.nl/article2026267.ecequote:Computer voor minima Assen
Gepubliceerd op 15 juni 2007, 11:53
Laatst bijgewerkt op 15 juni 2007, 11:58
assen -
Tweehonderd Asser gezinnen met een minimum inkomen en kinderen van 12 tot 17 jaar krijgen een computer van de gemeente.
Dit gebeurt op initiatief van de gemeenteraad. Die vindt dat alle middelbare scholieren over een pc moeten kunnen beschikken.
De eerste computers zijn al geplaatst. Er zit een internetabonnement bij, de gebruikers krijgen hulp bij het installeren en ze kunnen gebruik maken van een helpdesk.
Voor september moet de complete doelgroep een pc in huis hebben.
Krijgen kinderen van werkende ouders die geen PC hebben, die niet van een minimum rond hoeven te komen, ook een PC, of is de ouder dan verplicht hun kinderen een PC te geven?quote:Op dinsdag 19 juni 2007 16:43 schreef moussie het volgende:
[..]
even lezen misschien ?
[..]
http://www.dvhn.nl/article2026267.ece
dat in het bold, daar gaat het dus om .. niet om de ouders maar om de schoolgaande kinderen ..
en je bent het hopelijk met me eens dat goed met een computer om kunnen gaan tegenwoordig een must is?
Je moet ergens beginnen met het ervoor zorgen dat mensen (in dit geval schoolgaande kinderen) een computer krijgen. Blijkbaar is er besloten dat minima eerst aan de beurt zijn aangezien er waarschijnlijk verwacht wordt dat werkende mensen al genoeg geld hebben om een paar honderd euro kostende computer te kopen.quote:Op dinsdag 19 juni 2007 16:49 schreef Knarf het volgende:
[..]
En wat voor kinderen van werkende ouders die geen PC hebben, die niet van een minimum rond moeten komen? Krijgen deze kinderen ook een PC, of is de ouder dan verplicht hun kinderen een PC te geven?
HEt helevoorstel slaat nergens op.
Zeg dan dat ieder kind een PC nodig heeft (net als boeken), mochten ze dit niet hebben dan springt de overheid bij.
Daarom wordt Fok! nu ook al een tijdje in de gaten gehouden: er wordt een lijst opgesteld met de domste users van Fok!, mensen die hun PC alleen voor onzinnige dingen gebruiken zodat de overheid van die domme Fok!kers de PC af kan pakken en dan weggeven aan iemand die er wel iets nuttigs mee doet.quote:Op dinsdag 19 juni 2007 16:25 schreef retteketet het volgende:
Hoe kunnen jullie dit nu goed vinden? De overheid kan alleen geven door te nemen!
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Lees zelf even. Ik reageerde niet op de OP maar op iemand die zei:quote:
quote:Op dinsdag 19 juni 2007 15:45 schreef thedude0 het volgende:
[..]
Ach ja, chronisch zieken kunnen toch niets, het is beter als ze eenzaam weg rotten zonder iets te hebben aangezien alles voor hun toch maar luxeproducten zijn
nou en daar gaat dit topic dus niet over ..quote:Op dinsdag 19 juni 2007 17:29 schreef Tikorev het volgende:
[..]
Lees zelf even. Ik reageerde niet op de OP maar op iemand die zei:
[..]
Begrijpend lezen is inderdaad niet voor iedereen weg gelegd. Mijn punt was namelijk dat het:quote:Op dinsdag 19 juni 2007 11:08 schreef moussie het volgende:
[..]
jij dacht dat Assen de eerste stad is die dit doet ?
[..]
zomaar ? Je moet wel een schoolgaand kind hebben tussen de 12 en de 16, en daarvoor is die PC dan ook, voor de kinderen, zodat zij niet een nog grotere achterstand oplopen ..
en zover ik weet kan je dit ook aanvragen als je gewoon werkt maar een salaris hebt op bijstandsniveau, hence de opmerking over "minimumloon" .. begrijpend lezen is niet voor iedereen weg gelegd ?
Kinderen rijden volgens mij geen auto en in de bibliotheek kun je ´s avonds niet met tien kinderen tegelijk uit 1 dorpje je huiswerk maken, internetten in de bieb kost overigens óók geld, daarnaast, wat heeft een kind aan leerboeken MET CDRoms als ze in de weekenden opdrachten moeten maken?quote:Op maandag 18 juni 2007 21:16 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
En ze kunnen niet lopen naar de bibliotheek ofzo?
Valt me trouwens op dat veel van die lui een auto hebben, hoe doen ze dat als ze geeneens internet kunnen betalen?
Zo vóelt het anders wel, voor mij als student zonder studiebeurs die het allemaal maar zelf mag uitzoeken. Daarnaast is het inderdaad misschien kort door de bocht geformuleerd, maar dan wordt het wel duidelijk wat ik bedoel.quote:Op dinsdag 19 juni 2007 20:31 schreef Natalie het volgende:
Er zitten vast meer haken, ogen en voorwaarden aan deze pc-gift dan je uit het bericht in de OP kunt halen. Het meteen voor cadeautjes uitmaken, vind ik dat ook wat kort door de bocht.
Oh, maar er is helemaal niets mis mee om het geld te investeren in een bieb zodat die aan deze voorwaarden (aantal pc's / openingstijden) kan voldoen.quote:Op dinsdag 19 juni 2007 20:32 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Kinderen rijden volgens mij geen auto en in de bibliotheek kun je ´s avonds niet met tien kinderen tegelijk uit 1 dorpje je huiswerk maken, internetten in de bieb kost overigens óók geld, daarnaast, wat heeft een kind aan leerboeken MET CDRoms als ze in de weekenden opdrachten moeten maken?
Je kan dit geld ook in de pot Algemene Middelen laten verdwijnen en er wat verkeersdrempels of leuke Gemeente-ambtenarenuitjes van financieren hoor, denk toch dat het met deze methode beter terecht komt.
aah, je zet dus 10 PC's in de bieb en daar moeten per dag ongeveer 200 kinderen gebruik van maken .. na schooltijd .. met 1 uur huiswerk per kind duurt het hoeveel uren tot ieder zijn beurt heeft gehad .. juist ja, je snapt dat dat ondoenlijk is neem ik aan ? dus wil je dat in 5 uur gedaan hebben, dat de bieb dus om 9 uur dicht kan en die kinderen gewoon een beetje op tijd naar bed, zal je dus 40 computers moeten hebben ..quote:Op dinsdag 19 juni 2007 20:41 schreef JaZekerZ het volgende:
[..]
Oh, maar er is helemaal niets mis mee om het geld te investeren in een bieb zodat die aan deze voorwaarden (aantal pc's / openingstijden) kan voldoen.
Ik denk dat het qua geld niet veel uitmaakt. Wat wél uitmaakt is dat er 2 problemen in 1 x aangepakt worden.. en de voorzieningen voor iedereen toegankelijk zijn. Niet alleen voor minima. Met als resultaat dat de koppeling 'ik ben minima, ik krijg een pc en dus kan ik beter minima blijven want als ik 200 euro meer ga verdienen krijg ik mijn pc niet en kom ik, met alle andere vergoedingen, netto op een lager salaris uit' minder sterk aanwezig is.quote:Op dinsdag 19 juni 2007 22:53 schreef moussie het volgende:
[..]
aah, je zet dus 10 PC's in de bieb en daar moeten per dag ongeveer 200 kinderen gebruik van maken .. na schooltijd .. met 1 uur huiswerk per kind duurt het hoeveel uren tot ieder zijn beurt heeft gehad .. juist ja, je snapt dat dat ondoenlijk is neem ik aan ? dus wil je dat in 5 uur gedaan hebben, dat de bieb dus om 9 uur dicht kan en die kinderen gewoon een beetje op tijd naar bed, zal je dus 40 computers moeten hebben ..
en dan kom je bij het volgende hoofdstuk .. waar laat je 40 computers ? pandje huren dan maar, of wat aanbouwen ? het volgende is personeel, iemand zal die computers moeten onderhouden .. en 40 pubers samen in een ruimte, met om de haverklap een groot komen en gaan als de volgende lichting aan de beurt is ? ik heb zo het grijze vermoeden dat daar dan toch zeker wat volwassenen aanwezig moeten zijn, bij 40 van die hormonenbundels op een hoop lijkt mij dat wel raadzaam
maw .. jouw oplossing is veel duurder
Oh, maar er is helemaal niets mis mee om te investeren in de toekomst van *onze* kinderen, of wilde je er liever weer een aidskindje in een 3e wereldland mee verwennen? En leuk internetcafé zodat ze kunnen zien dat er in Nederland heel veel kindjes zijn die de materialen die ze van school hebben gekregen te gebruiken om zo iets aan h ún ontwikkeling te kunnen doen?quote:Op dinsdag 19 juni 2007 20:41 schreef JaZekerZ het volgende:
[..]
Oh, maar er is helemaal niets mis mee om het geld te investeren in een bieb zodat die aan deze voorwaarden (aantal pc's / openingstijden) kan voldoen.
jij wil dus koste wat kost je punt maken zelfs al gaat dat ten koste van die kinderen .. die kunnen er immers niets aan doen dat hun ouders dat niet kunnen betalen ?quote:Op dinsdag 19 juni 2007 22:58 schreef JaZekerZ het volgende:
[..]
Ik denk dat het qua geld niet veel uitmaakt. Wat wél uitmaakt is dat er 2 problemen in 1 x aangepakt worden.. en de voorzieningen voor iedereen toegankelijk zijn. Niet alleen voor minima. Met als resultaat dat de koppeling 'ik ben minima, ik krijg een pc en dus kan ik beter minima blijven want als ik 200 euro meer ga verdienen krijg ik mijn pc niet en kom ik, met alle andere vergoedingen, netto op een lager salaris uit' minder sterk aanwezig is.
Als je mijn punt oppakt als: er zijn ook andere manieren denkbaar.. dan heb je gelijk.quote:Op dinsdag 19 juni 2007 23:01 schreef moussie het volgende:
[..]
jij wil dus koste wat kost je punt maken zelfs al gaat dat ten koste van die kinderen .. die kunnen er immers niets aan doen dat hun ouders dat niet kunnen betalen ?
Nee dat denk ik niet. Ik denk wel dat het veel bureaucratie met zich mee brengt om die cirteria allemaal in de gaten te houden.quote:Op dinsdag 19 juni 2007 23:14 schreef Natalie het volgende:
Denk je nu werkelijk dat men geen rekening houdt met mensen die ineens meer gaan verdienen, mensen die er misbruik van maken of er anderzijds van proberen te profiteren? Het is niet zo van:hé, hier heb je een pc.
Reken maar van yes dat hier voorwaarden aan verbonden zijn.
Doe normaal, ook met een budget PC kan je gewoon filmpjes downloaden, op DVD fikken en op marktplaats verkopenquote:Op maandag 18 juni 2007 20:19 schreef Hathor het volgende:
Dit word gewoon een budget pc die ze ook nog eens in bulk opkopen, zo'n systeem wil ik niet eens op mijn schijthuis hebben.
En vervolgens waarschijnlijk een boete moeten betalen of gekort worden op hun uitkering omdat ze werk weigeren of wijzigingen niet doorgeven. Logisch is dat ze in zo'n geval ook meteen die pc moeten inleveren.quote:Op dinsdag 19 juni 2007 23:22 schreef JaZekerZ het volgende:
[..]
Nee dat denk ik niet. Ik denk wel dat het veel bureaucratie met zich mee brengt om die cirteria allemaal in de gaten te houden.
En juist: mensen die meer gaan verdienen raken dit privilége (en andere) waarschijnlijk kwijt, waardoor zij juist gestimuleerd worden níet meer te gaan verdienen.
Denk dat het voor een zooi budget PC's nou niet echt lonend is om over 2 jaar te gaan evalueren wie ze nog wel mag houden en wie niet, en ze vervolgens terug te gaan vorderen van de mensen die er niet meer voor in aanmerking komen, te 'refurbishen' en weer opnieuw uit te gevenquote:Op dinsdag 19 juni 2007 23:34 schreef Natalie het volgende:
Logisch is dat ze in zo'n geval ook meteen die pc moeten inleveren.
Subsidie op orkesten, musea en andere "hoge"cultuur, de hogere opleidingen waardoor ze hun hogere inkomens kunnen halen worden grotendeels betaald door de overheid. Verder weet ik zo gauw niet waar de maxima hun geld aan uitgeven, want ik ben van de minima, maar bekend is wel, dat ze meer profiteren van de algemene middelen dan de minima.quote:Op maandag 18 juni 2007 20:57 schreef FreedonNadd het volgende:
[..]
Oh wat "krijgen" de maxima allemaal dan behalve dat ze via de HRA wat korting krijgen op de belasting? Die minima dus niet betalen?
Is op zich een goed idee. Hier ter stede betaal je het lidmaatschap van de bibliotheek naar inkomen, dus als uitkeringstrekker betaal ik maar pakweg EUR 25 of zo per jaar. Maar scholen hebben tegenwoordig leermiddelen, die een computer en soms zelfs internet eisen. Delen van de leerboeken staan op een CD, om maar wat te noemen.quote:Op dinsdag 19 juni 2007 09:53 schreef JaZekerZ het volgende:
[..]
Bureaucratie anyone?
Het is gewoon een belachelijk plan. De minima zitten zonder computer en internet.. de bibliotheek zonder leden. Geef ze dan een gratis lidmaatschap voor de bieb. Komen ze ook nog eens onder de mensen.
quote:
mwah, dan even afgezien van het geld .. jij denkt dus echt dat 200 kinderen tussen 4 en 9 uur zonder problemen in de bieb op 40 computers zouden kunnen gaan werken .. ?quote:Op dinsdag 19 juni 2007 23:19 schreef JaZekerZ het volgende:
[..]
Als je mijn punt oppakt als: er zijn ook andere manieren denkbaar.. dan heb je gelijk.
http://www.kennisring.nl/smartsite.dws?id=35351quote:Hoeveel vermogen mag ik hebben als ik een bijstandsuitkering aanvraag?
Uw eigen vermogen heeft invloed op uw recht op een bijstandsuitkering: Wie te veel eigen vermogen heeft, kan geen bijstand krijgen.
Eigen vermogen is bijvoorbeeld uw spaargeld, een boot of een caravan. Ook opgebouwd spaarloon telt mee. Maar het tegoed uit een levensloopregeling behoort niet tot het vermogen. De afkoopwaarde van een levensverzekering kan wel meetellen.
Bezittingen die algemeen en noodzakelijk zijn, zoals het meubilair in uw huis of de wasmachine, worden niet meegeteld voor het vermogen. Of uw auto als vermogen wordt meegeteld en voor hoeveel, is afhankelijk van uw situatie. Hebt u een aangepaste auto omdat u gehandicapt bent, dan wordt deze vaak niet of niet helemaal als vermogen meegeteld. Hebt u een dure auto en hebt u deze niet per se nodig, dan wordt de auto wél meegeteld als vermogen. Wat de grens is tussen een 'dure' auto en een auto 'van weinig waarde' (dus wel of niet meetellend als vermogen) verschilt per gemeente.
U mag een vast bedrag van het vermogen houden. Voor alleenstaanden is dit in 2007 ¤ 5.245 en voor alleenstaande ouders en gehuwden of samenwonenden het dubbele: ¤ 10.490. Als u meer hebt dan dit bedrag, moet u dat eerst op verantwoorde wijze opmaken voordat u recht hebt op een bijstandsuitkering. Schulden worden van uw vermogen afgetrokken. Maar studieschulden en andere niet-direct-opeisbare schulden worden níet van uw vermogen afgetrokken.
Jawel, al verschilt het wel per Gemeentequote:Op dinsdag 19 juni 2007 23:50 schreef Natalie het volgende:
Zijn die voorwaarden niet ergens online te vinden?
Tuurlijk wel, pr0n downloaden om te verkopen, kunnen ze weer bier kopen.quote:Op woensdag 20 juni 2007 00:15 schreef Kees22 het volgende:
[..]
![]()
![]()
Ze lijken me geen types om te internetten![]()
mwah, dan blijft die wel van mijn fiets af .. toch winstquote:Op woensdag 20 juni 2007 02:00 schreef Hathor het volgende:
[..]
Tuurlijk wel, pr0n downloaden om te verkopen, kunnen ze weer bier kopen.![]()
Ik rust mijn kees!quote:Op woensdag 20 juni 2007 02:19 schreef moussie het volgende:
[..]
mwah, dan blijft die wel van mijn fiets af .. toch winst
Een voorbeeld:quote:Op woensdag 20 juni 2007 00:34 schreef moussie het volgende:
maar ik begrijp denk ik wel wat je bedoelt .. je hebt het over een signaalwerking (dat nieuwe modewoord, alles heeft tegenwoordig een signaalwerking schijnt, een aantrekkend effect) ?
ooit bedacht dat dat ook andersom zou kunnen werken .. dat die ouders ook wegwijs worden op de PC en internet en nieuwe mogelijkheden voor zichzelf ontdekken ?
en dan bedoel ik dus niet het gerommel op marktplaats waaraan eerder gerefereerd werd, dat soort lui hebben al computers zat .. maar bvb mensen leren kennen op een forum, samen praten over je hobby, daaruit groeit een business-idee, en tada de fietsen-workshop is geboren (ik zeg maar iets), anyway is enige computerkennis een pré op de banenmarkt
Toeslagen.nl:quote:Op woensdag 20 juni 2007 07:54 schreef JaZekerZ het volgende:
[..]
Een voorbeeld:
Jan werkt niet. Jan ontvangt ¤ 900,= aan bijstand in de maand.
Jan heeft een gezin met kinderen en woont in een huurhuis á ¤ 500,=
Verder heeft Jan te maken met de gemeentelijke belastingen, rioolrechten, energiekosten, zorgverzekering enz.: ¤ 400,=
Jan krijgt van de overheid: ¤ 300 huurtoeslag; ¤ 50,= zorgtoeslag; ¤ 200 kwijtschelding gem.belastingen
Jan houdt netto over: 900-500-400+300+50+200: ¤ 550,= en komt in aanmerking voor een PC met internet.
Piet werkt! Piet ontvangt ¤ 1300,= in de maand en heeft evenveel kinderen als Jan.
Piet mag niet in een huurhuis van onder de ¤ 500,= wonen, want hij verdient te veel. daarom kost zijn huis ¤ 600,=
Piet heeft, net als Jan, ¤ 400,= aan vaste lasten.
Piet krijgt van de overheid: ¤ 20 euro zorgtoeslag. ¤ 100,= huurtoeslag. Kwijtschelding van gemeentelijke belastingen kan hij vergeten, want hij verdient te veel. Hij kan niet eens een betalingsregeling treffen hiervoor vanwege zijn inkomen.
Piet houdt netto over: 1300-600-400+100+20: ¤ 420,= en krijg geen PC met internet.
Waarom zou Jan gaan werken?
Je berekening klopt niet.quote:Resultaat:
In de opgegeven periode is uw huurtoeslag ¤ 255 per maand.
Uw huurkosten zijn zo hoog dat u alleen huurtoeslag kunt krijgen als de woning 'passend' is. De woning is altijd passend als u langer dan een half jaar in de woning woont. Woont u minder dan een half jaar in de woning? Dan vraagt de Belastingdienst bij uw gemeente of de woning passend voor u is. Uw gemeente gaat dan na of u met uw persoonlijke en financiële omstandigheden een passende woonruimte kon huren. Is dit het geval? Dan heeft u geen recht op huurtoeslag.
In deze proefberekening is geen rekening gehouden met voordeel uit sparen en beleggen (box 3). Heeft u dit? Dan heeft u waarschijnlijk geen recht op huurtoeslag. Wilt u daar meer over weten? Kijk dan bij het onderdeel 'Voorwaarden huurtoeslag' (deze pagina wordt geopend in een nieuw venster) op deze site.
Hahaquote:Op woensdag 20 juni 2007 08:23 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Toeslagen.nl:
[..]
Je berekening klopt niet.
Verder is een soos uitkering meestal 840 euro voor alleenstaanden.
Daarnaast kom je niet zomaar in aanmerking voor kwijtscheldingen.
Piet heeft trouwens ook nog recht op kinderbijslag.
Valt weinig te kraken. Deugt geen hout van je berekening. Je gebruikt al niet eens kloppende cijfers en je specificeert niets in je berekeningen (per maand/per jaar).quote:Op woensdag 20 juni 2007 08:42 schreef JaZekerZ het volgende:
[..]
Haha
ja precies. je hebt mijn theorie gekraakt
Inderdaadquote:Op woensdag 20 juni 2007 09:27 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Valt weinig te kraken. Deugt geen hout van je berekening. Je gebruikt al niet eens kloppende cijfers.
Als ik Piet zijn gegevens invul krijgt hij overigens ook 278 euro huurtoeslag bij een woning van 600 euroquote:Op woensdag 20 juni 2007 09:35 schreef JaZekerZ het volgende:
[..]
Inderdaad
Nou dan stel ik voor dat je de gehele berekening maakt en niet stopt bij de cijfers die alleen in jouw voordeel spreken. Bijvoorbeeld: de gemeentelijke belastingen liggen ws hoger. Een kwijtschelding is te verwachten aangezien er bijstand ontvangen wordt en zowel jan als piet hebben evenveel kinderen.
Maar het leuke is altijd nog dat het niet gaat om die 50 euro die ik er naast zit, of 100, of 200. Dat had ik zelf ook wel kunnen raden...in het verhaal mag Piet van mij zó 150 euro meer overhouden dan Jan.. mijn punt blijft dan overeind hoor slimmerik
quote:Op woensdag 20 juni 2007 09:41 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Als ik Piet zijn gegevens invul krijgt hij overigens ook 278 euro huurtoeslag bij een woning van 600 euro
En ja, ik heb rekening gehouden met vakantiegeld.
en nu is t mooi geweestquote:Op woensdag 20 juni 2007 09:35 schreef JaZekerZ het volgende:
[..]
Inderdaad
Nou dan stel ik voor dat je de gehele berekening maakt en niet stopt bij de cijfers die alleen in jouw voordeel spreken. Bijvoorbeeld: de gemeentelijke belastingen liggen ws hoger. Een kwijtschelding is te verwachten aangezien er bijstand ontvangen wordt en zowel jan als piet hebben evenveel kinderen.
Maar het leuke is altijd nog dat het niet gaat om die 50 euro die ik er naast zit, of 100, of 200. Dat had ik zelf ook wel kunnen raden...in het verhaal mag Piet van mij zó 150 euro meer overhouden dan Jan.. mijn punt blijft dan overeind hoor slimmerik
Omdat je fout zitquote:
http://www.toeslagen.nl/particulier/toeslagen/toeslagen-01.htmlquote:Op woensdag 20 juni 2007 09:35 schreef JaZekerZ het volgende:
[..]
Inderdaad
Nou dan stel ik voor dat je de gehele berekening maakt en niet stopt bij de cijfers die alleen in jouw voordeel spreken. Bijvoorbeeld: de gemeentelijke belastingen liggen ws hoger. Een kwijtschelding is te verwachten aangezien er bijstand ontvangen wordt en zowel jan als piet hebben evenveel kinderen.
Maar het leuke is altijd nog dat het niet gaat om die 50 euro die ik er naast zit, of 100, of 200. Dat had ik zelf ook wel kunnen raden...in het verhaal mag Piet van mij zó 150 euro meer overhouden dan Jan.. mijn punt blijft dan overeind hoor slimmerik
Ja klopt, nu zullen ze helemaal geen zin meer hebben om te gaan werken.quote:Op dinsdag 19 juni 2007 23:22 schreef JaZekerZ het volgende:
[..]
Nee dat denk ik niet. Ik denk wel dat het veel bureaucratie met zich mee brengt om die cirteria allemaal in de gaten te houden.
En juist: mensen die meer gaan verdienen raken dit privilége (en andere) waarschijnlijk kwijt, waardoor zij juist gestimuleerd worden níet meer te gaan verdienen.
Hoeveel heb jij netto per maand?quote:Op woensdag 20 juni 2007 12:25 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
Ja klopt, nu zullen ze helemaal geen zin meer hebben om te gaan werken.
Het verschil tussen een uitkering en een minimum loon is echt veels te klein.
Sommige mensen met een uitkering krijgen bijna net zo veel als mij alleen moet ik er 40 uur per week voor werken.
Prima je hebt gelijk.quote:Op woensdag 20 juni 2007 10:21 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Omdat je fout zit
Alleen al in de huurtoeslag zit je er 178 euro naast.
Maar jij wilt de discussie op jouw voorwaarden voeren. Zo werkt dat hier niet.
Dank u.quote:Op woensdag 20 juni 2007 12:25 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
Ja klopt, nu zullen ze helemaal geen zin meer hebben om te gaan werken.
Het verschil tussen een uitkering en een minimum loon is echt veels te klein.
Sommige mensen met een uitkering krijgen bijna net zo veel als mij alleen moet ik er 40 uur per week voor werken.
Maar Jan hoeft niet te werken en krijgt een PC met internet. Waarom zou Jan ook. Hij verdient immers maar een paar tientjes minder en nu krijgt hij zelfs een PC. Jan blijft lekker thuis.quote:Op woensdag 20 juni 2007 11:56 schreef moussie het volgende:
[..]
dat houd dus in dat Piet nog steeds ¤ 300 meer in de geldbuidel overhoud
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |