quote:
Op zondag 17 juni 2007 20:00 schreef Litpho het volgende:[..]
Tja, dat is dus de vraag. Aangezien het onderzoek zich niet uitlaat over de groep die zich werkelijk af laat schrikken kunnen het ook voor een deel de sensatiezoekers zijn die toch koudwatervrees krijgen. Dat daargelaten, ik heb geen problemen met een waarschuwing, goede voorlichting is essentieel, en elke persoon die vatbaar is en hiermee een verdere psychische aandoening bespaard blijft is er eentje. Ik denk alleen dat het werkelijk verbieden van pro-ana weblogs niets anders gaat doen dan het probleem verplaatsen.
Daadwerkelijk verbieden is ook technisch niet mogelijk. Web-log.nl heeft wel 's weblogs weggehaald waar afvalwedstrijden werden gehouden of tips gegeven werden om de hulpverlening voor de gek te houden, omdat dat bij de grens van het schade toebrengen aan anderen ligt.
Ik zie geen enkele reden om een waarschuwing met een eventuele link naar de site van hulpverlening als extreem betuttelend te zien though.