Kan makkelijk. Rond Eindhoven kakt het al de gehele tijd in. Duurt nu wel even voor hier iets valt.quote:Op donderdag 14 juni 2007 17:36 schreef TommyGun het volgende:
Hm ik was van plan nog ergens heen te fietsen maar dat zal ik maar niet doen
Nee Geldrop ziet er nog vredig uitquote:Op donderdag 14 juni 2007 17:40 schreef hellmondunited het volgende:
[..]
Kan makkelijk. Rond Eindhoven kakt het al de gehele tijd in. Duurt nu wel even voor hier iets valt.
Of is in Geldrop de pleuris al uitgebroken?
Uh nee, niet doen inderdaadquote:Op donderdag 14 juni 2007 17:44 schreef TommyGun het volgende:
[..]
Nee Geldrop ziet er nog vredig uit![]()
Maar als ik zou gaan dan is het richting Tongelreep in Ehv en da's toch best een stukje mocht 't gaan regenen
Nee ik ga niet zwemmen ofzo, maar wou op bezoek gaan aldaar in de buurt
Hahahaquote:Op donderdag 14 juni 2007 17:51 schreef hellmondunited het volgende:
Maaaaaaaaaaaaaaar.. als je t wel doet, kun je alsnog gaan zwemmen
Van hetzelfdequote:Op donderdag 14 juni 2007 17:53 schreef hellmondunited het volgende:
oke oke! Nou, ik ga wel zwemmen (fietsen)
Nog een uber fijne avond en verzuip niet!
Ja, die dusquote:Op donderdag 14 juni 2007 17:55 schreef Againzender het volgende:wat was dat voor een inslag ?!?? Flits, en twee seconden later een krakende knal die na twee seconden opeens van links naar rechts en weer terug begint klappen
Kortom, het onweert in Slotervaart
ah, het lag dus niet aan mijquote:Op donderdag 14 juni 2007 17:55 schreef MissBliss het volgende:
Jezus, wát een harde onweersnknal hier (Amsterdam) zeg [afbeelding]
Ik dacht serieus dat er iets onplofte![]()
Net 3 minuten terug 1 donder (die in Slotervaart kennelijk in sloeg) zo stevig vind ik het nog niet! Waar in Amstelveen woon jij? Ging lekker hey!quote:Op donderdag 14 juni 2007 17:55 schreef Natalie het volgende:
Een paar uur geleden was het goed raak in Amstelveen qua regen (veel!!) en onweer en momenteel is het weer stevig aan het onweren.
Het is nu ook weer waarachtig stil idd. Bahquote:Op donderdag 14 juni 2007 17:59 schreef Sonja27 het volgende:
[..]
Net 3 minuten terug 1 donder (die in Slotervaart kennelijk in sloeg) zo stevig vind ik het nog niet! Waar in Amstelveen woon jij? Ging lekker hey!Ik woon in Bankras.
Kom maar door dan!quote:Op donderdag 14 juni 2007 17:44 schreef tweakdsl het volgende:
Mensen, houdt weerwoord in de gaten vandaag!
Bernard uit Soest staat oog in oog met een klassieke Supercell!
Volgens de berichten heeft hij vrij zicht op deze cel, tenm Oosten van Almere. Er is sprake van een roterende wallcloud. Foto's volgen.
Heb ik wel vaker mee gemaakt, dit betekent dus dat de bliksem op meerdere plaatsen tegelijk is ingeslagen. Aantal jaren terug heb sloeg de bliksem 4X tegelijkertijd in, en het onweer kwam letterlijk van alle kanten, en een gigaknal dat erachter kwamquote:Op donderdag 14 juni 2007 17:55 schreef Againzender het volgende:wat was dat voor een inslag ?!?? Flits, en twee seconden later een krakende knal die na twee seconden opeens van links naar rechts en weer terug begint klappen
Kortom, het onweert in Slotervaart
een hoop mensen in Amsterdam hebben deze knal gehoord in ieder geval. Die gelijktijdige inslag zou dit inderdaad wel kunnen verklaren.quote:Op donderdag 14 juni 2007 18:16 schreef SpeedyGJ het volgende:
[..]
Heb ik wel vaker mee gemaakt, dit betekent dus dat de bliksem op meerdere plaatsen tegelijk is ingeslagen. Aantal jaren terug heb sloeg de bliksem 4X tegelijkertijd in, en het onweer kwam letterlijk van alle kanten, en een gigaknal dat erachter kwamdaar was een super vlinderbom nog niks bij!
Kloptquote:Op donderdag 14 juni 2007 18:20 schreef Againzender het volgende:
[..]
een hoop mensen in Amsterdam hebben deze knal gehoord in ieder geval. Die gelijktijdige inslag zou dit inderdaad wel kunnen verklaren.
Ik durf er geen uitspraken over te doen... Het weer is te grillig op dit moment.quote:Op donderdag 14 juni 2007 18:34 schreef JohnFoK het volgende:
krijgen wij nog wat mee wilbert?
Zie idd de meldingen @ weerwoord en P2000. Ben benieuwd wat er precies aan de hand is.quote:Op donderdag 14 juni 2007 18:33 schreef IkWilbert het volgende:
In Hoogeveen en omgeving zwaar noodweer!
Dat is oppassen geblazen voor onze oosterburenquote:Op donderdag 14 juni 2007 18:39 schreef Roel_Jewel het volgende:
http://www.meteox.nl/h.aspx?r=&jaar=-3&soort=loop1uur
Kijk eens naar dat gebied boven het oosten van Frankrijk.
dat komt deze richting opquote:Op donderdag 14 juni 2007 18:41 schreef IkWilbert het volgende:
18:40:27 14-06-07 4 I BRAN prio 2 naar AC ivm weeralarm HOOGEVEEN
0500012 BRW Drenthe ( CAC )
join the club, zelfs geen dreiging...quote:Op donderdag 14 juni 2007 18:50 schreef XcUZ_Me het volgende:
Het is hier droog
Geen onweer
Geen hagel
Geen wind
Geen neerslag whatsoever!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |