Het wedstrijd verloop: http://www.voetbalstats.nl/ec/1069.htmlquote:1988, alle hoofdprijzen voor PSV
In de tweede helft van de jaren 80 ontstaat een selectie met vele internationale toppers. Grote namen zijn Ruud Gullit, Ronald Koeman, Gerald Vanenburg, Erik Gerets en Hans van Breukelen. Opnieuw beleeft PSV een gouden periode. Van 1986 tot 1992 wordt PSV maar liefst zes keer landskampioen en wint het team driemaal de beker. Het sportieve hoogtepunt beleeft PSV in 1988. Een uniek seizoen voor PSV: na het winnen van de landstitel en de beker, wordt in een bloedstollende Europa Cup I-finale na strafschoppen gewonnen van Benfica. PSV is de beste ploeg van Europa, waarna een deel van de selectie in de zomer ook nog eens met Oranje Europees kampioen wordt in Duitsland.
daar mag iemand anders een topic over openenquote:Op maandag 11 juni 2007 20:40 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
en wat winnen we 1 maand daarna?
ik tel er 5quote:Op maandag 11 juni 2007 21:01 schreef NoelGallagher het volgende:
3 tegendoelpuntjes maar ^^
Sommige vallen over de slechts 3 overwinningen. Maar who cares de prijs is gewoon gewonnen, wat gewoon een prachtige prestatie is geweest.quote:
ohw donderquote:
Voor vijf spelers werd het 1 maand later nog mooier.quote:
Toen was voetbal op TV nog bijzonder, nu wordt je er mee doodgegooid.quote:Op dinsdag 12 juni 2007 08:27 schreef Suijk het volgende:
Hehe, met de hoeveelheid wedstrijden die jullie toen speelden, ben je nu pas in de 2e ronde.
Ik zie die bal nog langs Buyo stuiterenquote:Op dinsdag 12 juni 2007 08:31 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Toen was voetbal op TV nog bijzonder, nu wordt je er mee doodgegooid.
Dat doelpunt van Linskens idd, is nog jarenlang een uitdrukking geweest.
2 seizoenen geleden moesten we de cup hebben. Alleen door dat schijt milan kwam langzij.quote:Op dinsdag 12 juni 2007 08:02 schreef appelsientje het volgende:
Ik weet nog dat ik met mijn pa voetbal aan 't kijken was.. de penalty's .... wordt trouwens wel weer tijd voor een nieuwe cup
Ja idd.. kippenvelquote:Op woensdag 13 juni 2007 23:04 schreef rubbereend het volgende:
net nog de pingel van Antoon Jansen op tv
kan niks vindenquote:Op donderdag 14 juni 2007 12:55 schreef appelsientje het volgende:
[..]
Ja idd.. kippenvel
Zijn er nog meer beelden beschikbaar??
Ja, hier de hele wedstrijdquote:Op donderdag 14 juni 2007 12:55 schreef appelsientje het volgende:
[..]
Ja idd.. kippenvel
Zijn er nog meer beelden beschikbaar??
dat is ook weer overdreven, voor je eigen club ben je toch bereidt door heel wat elende heen te gaanquote:Op vrijdag 15 juni 2007 01:09 schreef tong80 het volgende:
Idd je spoort niet als je hem helemaal wilt zien
Klopt ik heb de finale Ajac - AC Milan ook vaak genoeg teruggekeken. Was ook en boutwedstrijd.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 01:15 schreef rubbereend het volgende:
[..]
dat is ook weer overdreven, voor je eigen club ben je toch bereidt door heel wat elende heen te gaan
kun je nagaan, wij hebben maar één zo'n gewonnen finalequote:Op vrijdag 15 juni 2007 01:16 schreef tong80 het volgende:
[..]
Klopt ik heb de finale Ajac - AC Milan ook vaak genoeg teruggekeken. Was ook en boutwedstrijd.
Tsja, daar is ook totaal geen reet meer van overgebleven he? Hoe gaat het nu met Mechelen?quote:Op vrijdag 15 juni 2007 03:45 schreef Sandstorm_81 het volgende:
Maar de europese SUPERCUP was voor deze jongens:
[afbeelding]
[afbeelding]
![]()
weer gepromoveerd naar de eerste klassequote:Op vrijdag 15 juni 2007 03:47 schreef Hathor het volgende:
[..]
Tsja, daar is ook totaal geen reet meer van overgebleven he? Hoe gaat het nu met Mechelen?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |